Cestujte z Rzeszow na Krakov

Uspořádejte si výlet Rzeszow na Krakov v autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Rzeszow na Krakov v letadlo, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Rzeszow
Krakov
/
  • Získejte sazby
2
Rzeszow
Katovice
Krakov
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Rzeszow Krakov

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus
vzdálenost147 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Rzeszow na Krakov ?

Plánujete výlet Rzeszow na Krakov a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Rzeszow Krakov? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, spolujízda a autobusy jít do Krakov z Rzeszow, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Krakov a Vivanoda dělá zbytek. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Cestovat z Rzeszow, lety, spolujízda nebo autobusy FlixBus, LEO Express, Blablacar a OLT Express vás vezme Krakov,

Které dopravní společnosti mají jít Rzeszow na Krakov?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Rzeszow-Krakov (147 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Katowice na Katovice a to Krakow ( Polsko)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Rzeszow (autobusová zastávka Rzeszow na 0.5 km od centra) a města Krakov tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Krakow Nachází se asi 0.5 km od centra.
Letecké společnosti
OLT Express udělá let z letiště Jasionka RZE se nachází v 8.6 km centru města Rzeszow na Katovice (příjezd na letiště Pyrzowice KTW)

Všechny druhy dopravy Rzeszow Krakov

Na výlet Rzeszow (Polsko) na Krakov (Polsko) ve vzdálenosti 147 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Rzeszow-Krakov často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Rzeszow, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Krakow (0.5 km z Krakov, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Rzeszow (na 0.5 km od Rzeszow) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Krakov,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Rzeszow-Krakov,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Krakov od Rzeszow, Můžete si vzít letRzeszow-Katovice pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Rzeszow a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Jasionka RZE 8.6 km, pro odbavení zavazadel na let Katovice (letiště Pyrzowice, Kód IATA: KTW) provozovaný společností OLT Express.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)