Salcburk
Přímá cesta autobus, vlak, spolujízda do České Budějovice
České Budějovice
Viz ceny

Jak se dostat z Salcburk do České Budějovice?

Plánujete cestu z České Budějovice do Salcburk a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Salcburk do České Budějovice, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Salcburk a České Budějovice, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Deutsche Bahn, WestBahn, FlixBus nebo LEO Express) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Salcburk a České Budějovice, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Salcburk České Budějovice.

Pro cestu z Salcburk do České Budějovice máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Salcburk České Budějovice

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Salcburk do České Budějovice a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Salcburk České Budějovice

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Salcburk České Budějovice je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Salcburk České Budějovice

Spolujízda mezi Salcburk a České Budějovice je ideální, pokud chcete cestovat do České Budějovice v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Salcburk nebo České Budějovice.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Salcburk do České Budějovice, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Salcburk České Budějovice

Město odjezdu
Salcburk
Rakousko
Salzburg
Cílové město
České Budějovice
Česká Republika
Vzdálenost
168 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Salcburk České Budějovice
Hledání ubytování v České Budějovice
Naplánujte si cestu z Salcburk do České Budějovice jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Salcburk do České Budějovice jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Salcburk a České Budějovice, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Deutsche Bahn, WestBahn, FlixBus nebo LEO Express, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Salcburk a České Budějovice s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Salcburk a České Budějovice

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Salcburk do České Budějovice?
Krajina Vlaky mezi Salcburk a České Budějovice často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Salcburk do České Budějovice je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Komfort Vlaky mezi Salcburk a České Budějovice obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Náklady Jízdenky na vlak Salcburk-České Budějovice mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Salcburk České Budějovice mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Salcburk do České Budějovice?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Salcburk a České Budějovice, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Salcburk do České Budějovice jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do České Budějovice (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Salcburk a České Budějovice jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Salcburk a České Budějovice mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Salcburk do České Budějovice překonávají vzdálenost 168 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do České Budějovice.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Salcburk do České Budějovice?
Flexibilní Spolujízda z Salcburk do České Budějovice je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Salcburk do České Budějovice na životní prostředí.
Úsporné Spolujízda z Salcburk do České Budějovice je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Komfort Po celou dobu cesty z Salcburk do České Budějovice musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Salcburk do České Budějovice může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Salcburk? Kam přijedu v České Budějovice?

Odjezdová autobusová nádraží v Salcburk

Salzburg Flughafen
Mapa
Salzburg P+R Süd
Mapa

Odjezdová nádraží v Salcburk

Salzburg Hbf
Mapa
Salzburg Süd
Mapa
Salzburg Aiglhof
Mapa
Salzburg Kasern
Mapa
Salzburg Liefering
Mapa
Salzburg Mülln-Altstadt
Mapa
Salzburg Taxham Europark
Mapa

České Budějovice příjezdová autobusová nádraží

České Budějovice Busbahnhof
Mapa
Vyhledávání jízdenek Salcburk České Budějovice
Hledání ubytování v České Budějovice

3 tipy pro levnější cestování mezi Salcburk a České Budějovice

Rozhodli jste se cestovat z Salcburk do České Budějovice a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Salcburk do České Budějovice.

  • 1. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Salcburk a České Budějovice se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do České Budějovice si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Salcburk-České Budějovice jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do České Budějovice spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Salcburk-České Budějovice ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do České Budějovice.
  • 3. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Salcburk-České Budějovice jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do České Budějovice mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.

Autobus Salcburk České Budějovice

Autobusy mezi Salcburk a České Budějovice obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Doba trvání cesty autobusem mezi Salcburk a České Budějovice se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do České Budějovice pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Salcburk - České Budějovice se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Salcburk do České Budějovice na Vivanoda.

Do autobusu Salcburk-České Budějovice si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Salcburk-České Budějovice online. Tato služba je často zpoplatněna.

Většina autobusových společností umožňuje cestujícím v autobusech Salcburk-České Budějovice jíst nebo pít, některé dokonce nabízejí službu občerstvení, kde si můžete koupit nápoj nebo sendvič. Před cestou však doporučujeme ověřit si konkrétní pravidla jednotlivých společností.

Autobusové společnosti Salcburk České Budějovice

FlixBus
FlixBus
LEO Express
LEO Express
Hellö
Hellö
WestBus
WestBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Salcburk České Budějovice

Vlaky Salcburk České Budějovice

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Salcburk do České Budějovice, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Salcburk a České Budějovice.

Průměrná doba jízdy vlakem z Salcburk do České Budějovice závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do České Budějovice jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Salcburk do České Budějovice zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové jízdenky z Salcburk do České Budějovice lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Salcburk do České Budějovice alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlaky mezi Salcburk a České Budějovice jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Salcburk do České Budějovice

ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
WestBahn
WestBahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Salcburk České Budějovice

Spolujízda Salcburk České Budějovice

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Salcburk do České Budějovice závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Salcburk do České Budějovice, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Salcburk a České Budějovice. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Salcburk a České Budějovice závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Počet míst ve spolujízdě z Salcburk do České Budějovice závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Platforma pro spolujízdu Salcburk České Budějovice

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Salcburk České Budějovice

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu