Cestujte z Cardiff na Liverpool

Uspořádejte si výlet Cardiff na Liverpool v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Cardiff na Liverpool v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Cardiff
Liverpool
/
 • Získejte sazby
2
Cardiff
Birmingham
Liverpool
/
/
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Cardiff
Wolverhampton
Liverpool
/
/
/
 • Získejte sazby
4
Cardiff
Manchester
Liverpool
/
/
/
/
 • Získejte sazby
5
Cardiff
Newport
Liverpool
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Cardiff Liverpool

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost215 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Cardiff na Liverpool ?

Plánujete výlet Cardiff na Liverpool a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Cardiff Liverpool? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Liverpool z Cardiff, ušetříte čas a peníze! Jednoduše zadejte své datum cesty do Liverpool a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Cardiff, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy National Express, Blablacar, MegaBus, East Midlands Trains, Arriva Trains Wales, Northern Rail, First TransPennine Express a London Midland vás vezme Liverpool,

Všechny druhy dopravy Cardiff Liverpool

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Cardiff na Liverpool autobus

Hledáte autobus z Cardiff na Liverpool? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Odlet autobusové stanice v Cardiff

Budete se muset dostavit Cardiff zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Liverpool„je třeba zmínit. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče TRENITALIE a nastoupit na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Cardiff

Příjezd autobusových nádraží v Liverpool

Až dorazíte Liverpool, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Liverpool

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Cardiff a Liverpool?

National Express je jedinou autobusovou společností poskytující přímé autobusové linky Cardiff Liverpool,

National Express Cardiff Liverpool

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Cardiff a Liverpool a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Liverpool,

 • Jste řízeni Liverpool profesionálními a zkušenými řidiči, které vzbuzují důvěru a bezpečnost!
 • Během výletu Cardiff Liverpool, nemusíte se starat o autonomii svého smartphonu nebo počítače: elektrické zásuvky v sedadle (a porty USB) vám zabrání v selhání baterie.
 • Díky velmi levným cenám je téměř nemožné pro vlakové nebo spolujízdní společnosti působící mezi Cardiff a Liverpool nabízet levnější tarify.

Carpool od Cardiff na Liverpool

Než si knihu zarezervujete Cardiff-Liverpool jízda, máte možnost se spojit s řidičem a nastavit všechny podrobnosti a podmínky cesty. Platba se provádí na webu našeho partnera; Tím se vyhnete mluvení o penězích s řidičem.

Ridesharing nemá naplánovaný jízdní řád, na rozdíl od železničního, autobusového nebo leteckého průmyslu. Takže máte více šancí najít Cardiff-Liverpool jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Liverpool,

vlak Cardiff na Liverpool

Cardiff Liverpool železniční společnosti

Jedná se o 7 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Liverpool: Arriva Trains Wales, First TransPennine Express, Northern Rail, CrossCountry, East Midlands Trains, London Midland a First Great Western.
Arriva Trains Wales Cardiff LiverpoolFirst TransPennine Express Cardiff LiverpoolNorthern Rail Cardiff LiverpoolCrossCountry Cardiff LiverpoolEast Midlands Trains Cardiff LiverpoolLondon Midland Cardiff LiverpoolFirst Great Western Cardiff Liverpool

Meziměstský vlak Cardiff Liverpool

Železniční stanice je čtrnáct Cardiff a Liverpool jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Cardiff

 • Cardiff Central

Příjezd vlakových stanic v Liverpool

 • Liverpool Lime Street

Existuje přímý vlak určený pro Liverpool z Cardiff?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Cardiff na Liverpool bez provedení jakýchkoli změn.

Levné lety z Cardiff na Liverpool

Které letecké společnosti provozují lety na Cardiff Liverpool výlet?

Města Cardiff a Liverpool nejsou spojeny s přímým letem, ale Eastern Airways je letecká společnost, do které můžete cestovat Liverpool,
Eastern Airways Cardiff Liverpool

Odletové letiště v Cardiff

 • CWL Cardiff-Wales

Které dopravní společnosti mají jít Cardiff na Liverpool?

Železniční společnosti
Arriva Trains Wales nabízí linku Cardiff-Manchester vlak z vlakového nádraží Cardiff Central (0.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Manchester Piccadilly při příjezdu (0.5 km z centra)
First TransPennine Express provozuje linku z Manchester na Liverpool odjíždějící vlakem Manchester Piccadilly se dostanete na vlakové nádraží Liverpool Lime Street (Anglie Spojené Království)
Northern Rail spojuje kolejnice Manchester-Liverpool vlak z vlakového nádraží Manchester Piccadilly (0.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Liverpool Lime Street při příjezdu (0.4 km z centra)
CrossCountry nabízí linku z Cardiff na Manchester odjíždějící vlakem Cardiff Central se dostanete na vlakové nádraží Manchester Piccadilly (Anglie Spojené Království)
East Midlands Trains provozuje linku Manchester-Liverpool vlak z vlakového nádraží Manchester Piccadilly (0.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Liverpool Lime Street při příjezdu (0.4 km z centra)
London Midland spojuje kolejnice z Wolverhampton na Liverpool odjíždějící vlakem Wolverhampton se dostanete na vlakové nádraží Liverpool Lime Street (Anglie Spojené Království)
First Great Western nabízí linku Cardiff-Newport vlak z vlakového nádraží Cardiff Central (0.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Newport (South Wales) při příjezdu (0.7 km z centra)
Autobusové společnosti
MegaBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Cardiff na Cardiff a to Manchester (Anglie Spojené Království) a mezi městem Manchester (autobusová zastávka Manchester na 0.3 km od centra) a města Liverpool tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Liverpool Nachází se asi 0.2 km od centra.
National Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží Cardiff na Cardiff a to Liverpool (Anglie Spojené Království)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Cardiff-Liverpool (216 km)
Letecké společnosti
Eastern Airways udělá let z letiště Cardiff-Wales CWL se nachází v 15 km centru města Cardiff na Birmingham (příjezd na letiště Birmingham International BHX)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)