Doporučená trasa
Cardiff
Cesta autobus, lety, vlak, spolujízda do Birmingham
Birmingham
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Liverpool
Liverpool
Viz ceny
Alternativní trasy
Cardiff
Přímá cesta autobus, spolujízda do Liverpool
Liverpool
Viz ceny
Cardiff
Cesta spolujízda, autobus, vlak do Manchester
Manchester
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Liverpool
Liverpool
Viz ceny

Jak se dostat z Cardiff do Liverpool?

Plánujete cestu z Liverpool do Cardiff a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Cardiff do Liverpool, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Cardiff a Liverpool, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (CrossCountry, Arriva Trains Wales, First Great Western, National Express nebo MegaBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Cardiff a Liverpool, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Cardiff Liverpool.

Pro cestu z Cardiff do Liverpool máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Cardiff Liverpool

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Cardiff do Liverpool a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Cardiff Liverpool

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Cardiff Liverpool je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Cardiff Liverpool

Z Cardiff do Liverpool létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Liverpool v rekordním čase.

Spolujízda Cardiff Liverpool

Spolujízda mezi Cardiff a Liverpool je ideální, pokud chcete cestovat do Liverpool v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Cardiff nebo Liverpool.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Cardiff do Liverpool, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Cardiff Liverpool

Město odjezdu
Cardiff
Spojené Království
Wales
Cílové město
Liverpool
Spojené Království
Anglie
Vzdálenost
215 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Cardiff Liverpool
Hledání ubytování v Liverpool
Naplánujte si cestu z Cardiff do Liverpool jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Cardiff do Liverpool jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Cardiff a Liverpool, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou CrossCountry, Arriva Trains Wales, First Great Western, National Express nebo MegaBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Cardiff a Liverpool s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Cardiff a Liverpool

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Cardiff do Liverpool?
Ceny Autobusové jízdenky z Cardiff do Liverpool jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Liverpool (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Cardiff do Liverpool překonávají vzdálenost 215 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Liverpool.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Cardiff do Liverpool?
Komfort Vlaky mezi Cardiff a Liverpool obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Cardiff Liverpool mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody letů z Cardiff do Liverpool?
Výběr leteckých společností Z Cardiff do Liverpool létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Cardiff do Liverpool mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody spolujízdy z Cardiff do Liverpool?
Úsporné Spolujízda z Cardiff do Liverpool je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Cardiff do Liverpool může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Cardiff? Kam přijedu v Liverpool?

Odjezdová autobusová nádraží v Cardiff

Cardiff
Mapa

Odjezdová nádraží v Cardiff

Cardiff Central
Mapa

Letiště odletu v Cardiff

Cardiff-Wales
Mapa

Liverpool příjezdová autobusová nádraží

Liverpool
Mapa

Příjezdová nádraží v Liverpool

Liverpool Lime Street
Mapa
Liverpool South Parkway
Mapa
Broad Green
Mapa
Hunts Cross
Mapa
Roby
Mapa
Wavertree Technology Park
Mapa
Halewood
Mapa
Mossley Hill
Mapa
West Allerton
Mapa
Edge Hill
Mapa
Kirkby
Mapa
None
None
Vyhledávání jízdenek Cardiff Liverpool
Hledání ubytování v Liverpool

Autobus Cardiff Liverpool

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Cardiff - Liverpool se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Cardiff do Liverpool na Vivanoda.

Autobusy mezi Cardiff a Liverpool obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Cardiff z Liverpool se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Liverpool, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Cardiff Liverpool

National Express
National Express
MegaBus
MegaBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Cardiff Liverpool

Vlaky Cardiff Liverpool

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Cardiff do Liverpool zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Cardiff do Liverpool, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Cardiff a Liverpool.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Cardiff do Liverpool existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Cardiff do Liverpool

CrossCountry
CrossCountry
Arriva Trains Wales
Arriva Trains Wales
First Great Western
First Great Western
London Midland
London Midland
East Midlands Trains
East Midlands Trains
First TransPennine Express
First TransPennine Express
Northern Rail
Northern Rail
Vyhledávání vlakových jízdenek Cardiff Liverpool

Lety Cardiff Liverpool

Letecké společnosti Cardiff Liverpool

Eastern Airways
Eastern Airways
Vyhledávání letů Cardiff Liverpool

Spolujízda Cardiff Liverpool

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Cardiff a Liverpool, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Cardiff a Liverpool. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Doba trvání společné jízdy mezi Cardiff a Liverpool závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Cardiff Liverpool

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Cardiff Liverpool
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu