Cestovat do Santorini - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Santorini: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Atény
Santorini
Řecko, Attica
Řecko, Kykladské ostrovy
Aegean AirlinesOlympic AirRyanairVoloteaAegean Speed LinesBlue Star FerriesHellenic SeawaysLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Atény na Santorini (234 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Aegean Airlines, Olympic Air, Ryanair, Volotea, Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Atény na Santorini: Letadlo nebo Trajekt,

  • Získejte sazby
Miloš
Santorini
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
ANEK LinesLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Miloš na Santorini (100 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností ANEK Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Cesta od Miloš na Santorini je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Heraklion
Santorini
Řecko, Kréta
Řecko, Kykladské ostrovy
Aegean AirlinesOlympic AirHellenic SeawaysSea Jets

122 Kilometry Heraklion Santorini cesta je provozována společností Aegean Airlines, Olympic Air, Hellenic Seaways nebo Sea Jets.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Heraklion na Santorini: Letadlo nebo Trajekt,

  • Získejte sazby
Ios
Santorini
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
Aegean Speed LinesANEK LinesHellenic SeawaysLANE Sea Line

41 Kilometry Ios Santorini cesta je provozována společností Aegean Speed Lines, ANEK Lines, Hellenic Seaways nebo LANE Sea Line.

Cesta od Ios na Santorini je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby
Folegandros
Santorini
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Kykladské ostrovy
ANEK LinesLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

Služba od Folegandros na Santorini (55 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností ANEK Lines, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Cesta od Folegandros na Santorini je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Trajekt,

  • Získejte sazby

Jak jet trajektem do Santorini ?

Tipy pro cestování trajektem lépe a levněji Santorini

Správnou volbou si vyberete trajektem, který chcete dosáhnout Santorini, Tento způsob dopravy má nepopiratelné výhody: pohodlné, relaxační, levné ... Zde je několik tipů, jak ušetřit peníze za svůj přechod Santorini a cestování za nejlepších podmínek:

Rezervujte si svůj přechod předem

Stejně jako ostatní druhy dopravy mají i ceny za křižovatky Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Blue Star Ferries tendenci zvyšovat se blíže k datu odjezdu. Při včasné rezervaci obvykle získáte nejlepší ceny a ujistěte se, že máte pokoj.

Připojit Santorini zatímco pluje v noci

Přílet brzy ráno v Santorini není špatný nápad. Ušetřete noc hotelu a odpočinek při přesunu do cíle.

Porovnejte ceny pro Santorini

Efektivně najít nejlepší ceny za křižovatky pro Santorini, použijte náš porovnávač trajektů Vivanoda, který spojuje nejlepší nabídky společnosti Zante Ferries, Sea Jets, LANE Sea Line, Aigaion Pelagos, Hellenic Seaways, Blue Star Ferries, ANEK Lines nebo Aegean Speed Lines do jednoho vyhledávání.

Nezapomeňte vzít všechny své osobní věci na palubu

Během celého přechodu se nebudete moci vrátit do svého vozidla. Takže, když se pustíte do přístavu, musíte přemýšlet Ios, Heraklion, Miloš nebo Atény vzít cokoli, co se vám jeví jako nezbytné.

Námořní stanice v Santorini

K dispozici je pouze jeden terminál trajektu Santorini :

  • Santorini, Přístav na 3 Kilometry z Santorini

Trajektové společnosti do Santorini

Jít lodí do města Santorini, budete moci porovnat mezi nejvýhodnějšími jízdnými 8 přepravních společností, které zajišťují křižovatky Santorini.

Lodě trajektové společnosti Aigaion Pelagos spojují město Santorini z 4 portů, Anafi, Diafani, Pigadia a Chalki, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti LANE Sea Line spojují město Santorini z 6 portů, Atény, Miloš, Ios, Folegandros, Anafi a Sikinos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Sea Jets spojují město Santorini z 14 portů, Atény, Miloš, Heraklion, Folegandros, Paros, Sifnos, Naxos, Mykonos, Syros, Rethymno, Tinos, Amorgos, Koufonissia a Rafina, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Zante Ferries spojují město Santorini z 7 portů, Atény, Miloš, Folegandros, Sifnos, Kimolos, Serifos a Kythnos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Aegean Speed Lines je přepravní společnost, která zajišťuje nepřetržité křižovatky Santorini ze 1 zemí (Řecko) z 3 portů: Atény, Ios a Sifnos.

Lodě trajektové společnosti ANEK Lines spojují město Santorini z 12 portů, Miloš, Ios, Folegandros, Rhodos, Paros, Naxos, Anafi, Kimolos, Syros, Sikinos, Sitia a Fri, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Blue Star Ferries spojují město Santorini z 8 portů, Atény, Rhodos, Paros, Naxos, Kos, Kalymnos, Tilos a Nisyros, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Hellenic Seaways je přepravní společnost, která zajišťuje nepřetržité křižovatky Santorini ze 1 zemí (Řecko) z 3 portů: Atény, Heraklion a Ios.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)