Cestujte z Lugano na Ženeva

Uspořádejte si výlet Lugano na Ženeva v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Lugano na Ženeva v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Lugano
Ženeva
/
  • Získejte sazby
2
Lugano
Milán
Ženeva
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Lugano Ženeva

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost219 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Lugano na Ženeva ?

Plánujete výlet Lugano na Ženeva a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Lugano Ženeva? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Ženeva z Lugano Stačí zadat datum odjezdu Ženeva pak ať vás Vivanoda hledá. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy OUIBUS, Eurolines, SBB CFF FFS, Trenord, FlixBus, Blablacar, Darwin Airline nebo Swiss International Airlines dosáhnout Ženeva,

Všechny druhy dopravy Lugano Ženeva

Na výlet Lugano (Švýcarsko) na Ženeva (Švýcarsko) ve vzdálenosti 219 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Lugano > Ženeva bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Lugano a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Lugano LUG 4.5 km, pro odbavení zavazadel na let Ženeva (letiště Geneva-Cointrin International, Kód IATA: GVA) provozovaný společností Darwin Airline nebo Swiss International Airlines.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Lugano-Ženeva,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Lugano-Ženeva bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Lugano-Milán a Milán-Ženeva,
Nalodíte se na autobus FlixBus Lugano, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Milan autostazione (5.4 km z Milán, Itálie). Jděte prosím na autobusové nádraží Lugano Nord (na 2.7 km od Lugano) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Milán,Ja%(dist_unit)sile dorazil Milán, vezměte další autobus Eurolines nebo OUIBUS, který vás zavede na autobusové nádraží Ženeva ( Švýcarsko).
Není možné jít přímo z Lugano na Ženevabez změny. Můžete si vzít vlakLugano-Milán a použití autobus do cíle.
Vlaky RegioExpress (RE) nebo Regionale SBB CFF FFS nebo Trenord to Milán opustit vlakové nádraží Lugano na Lugano, Příjezd naMilán bude na stanici Milano Centrale Nachází se cca 2.8 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Lugano na Ženeva?

Železniční společnosti
SBB CFF FFS nabízí linku Lugano-Milán RegioExpress (RE) vlak z vlakového nádraží Lugano (1.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Milano Centrale při příjezdu (2.8 km z centra)
Trenord provozuje linku z Lugano na Milán odjíždějící vlakem Regionale Lugano se dostanete na vlakové nádraží Milano Centrale (Lombardie Itálie)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Eurolines zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Milan autostazione na Milán a to Geneva ( Švýcarsko)
OUIBUS je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Milán (autobusová zastávka Milan autostazione na 5.4 km od centra) a města Ženeva tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Geneva Nachází se asi 0.7 km od centra.
FlixBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Lugano Nord na Lugano a to Milan autostazione (Lombardie Itálie)
Letecké společnosti
Darwin Airline udělá let z letiště Lugano LUG se nachází v 4.5 km centru města Lugano na Ženeva (příjezd na letiště Geneva-Cointrin International GVA)
Swiss International Airlines zajišťuje rotaci z letiště Lugano Nachází se na severovýchodě města Lugano, Švýcarsko) Ženeva (sloužící letišti Geneva-Cointrin International GVA)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Lugano-Ženeva (220 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)