Doporučená trasa
Lugano
Přímá cesta vlak, spolujízda do Basilej
Basilej
Viz ceny
Alternativní trasy
Lugano
Cesta vlak, lety, spolujízda do Curych
Curych
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Basilej
Basilej
Viz ceny
Lugano
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Bellinzona
Bellinzona
Cesta vlak, spolujízda do Basilej
Basilej
Viz ceny

Jak se dostat z Lugano do Basilej?

Plánujete cestu z Basilej do Lugano a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Lugano do Basilej, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Lugano a Basilej, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (SBB CFF FFS, Deutsche Bahn, TGV Lyria, FlixBus nebo Darwin Airline) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Lugano a Basilej, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Lugano Basilej.

Pro cestu z Lugano do Basilej máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Lugano Basilej

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Lugano do Basilej a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Lugano Basilej

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Lugano Basilej je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Lugano Basilej

Z Lugano do Basilej létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Basilej v rekordním čase.

Spolujízda Lugano Basilej

Spolujízda mezi Lugano a Basilej je ideální, pokud chcete cestovat do Basilej v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Lugano nebo Basilej.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Lugano do Basilej, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Lugano Basilej

Město odjezdu
Lugano
Švýcarsko
Cílové město
Basilej
Švýcarsko
Vzdálenost
203 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Lugano Basilej
Hledání ubytování v Basilej
Naplánujte si cestu z Lugano do Basilej jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Lugano do Basilej jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Lugano a Basilej, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou SBB CFF FFS, Deutsche Bahn, TGV Lyria, FlixBus nebo Darwin Airline, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Lugano a Basilej s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Lugano a Basilej

Výhody a nevýhody spolujízdy z Lugano do Basilej?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Lugano do Basilej na životní prostředí.
Komfort Po celou dobu cesty z Lugano do Basilej musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Lugano do Basilej?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Lugano a Basilej jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Lugano a Basilej mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody letů z Lugano do Basilej?
Rychlost Let mezi Lugano a Basilej je nejrychlejší způsob, jak urazit 203 km mezi Lugano a Basilej.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Lugano Basilej mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Lugano do Basilej?
Rychlost Vlaky z Lugano do Basilej jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Lugano-Basilej mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.

Odkud začít v Lugano? Kam přijedu v Basilej?

Odjezdová autobusová nádraží v Lugano

Lugano Nord
Mapa

Odjezdová nádraží v Lugano

Lugano
Mapa
Lugano-Paradiso
Mapa

Letiště odletu v Lugano

Lugano
Mapa

Basilej příjezdová autobusová nádraží

Basel Bahnhof
Mapa

Příjezdová nádraží v Basilej

Basel SBB
Mapa
Basel Bad Bf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Lugano Basilej
Hledání ubytování v Basilej

Autobus Lugano Basilej

Četnost odjezdů do Lugano z Basilej se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Basilej, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Lugano a Basilej se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Basilej pro váš termín cesty.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Lugano-Basilej online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Lugano Basilej

FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Lugano Basilej

Vlaky Lugano Basilej

Vlakové jízdenky z Lugano do Basilej lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Lugano do Basilej závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Basilej jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Lugano do Basilej zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Lugano do Basilej

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
TGV Lyria
TGV Lyria
Trenord
Trenord
Vyhledávání vlakových jízdenek Lugano Basilej

Lety Lugano Basilej

Letecké společnosti Lugano Basilej

Darwin Airline
Darwin Airline
Vyhledávání letů Lugano Basilej

Spolujízda Lugano Basilej

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Lugano do Basilej závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Lugano do Basilej, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Lugano a Basilej. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Lugano Basilej

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Lugano Basilej
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu