Cestujte z Lugano na Basilej

Uspořádejte si výlet Lugano na Basilej v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Lugano na Basilej v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Lugano
Basilej
/
 • Získejte sazby
2
Lugano
Curych
Basilej
/
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Lugano
Bellinzona
Basilej
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Lugano Basilej

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost203 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Lugano na Basilej?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Lugano Basilej, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Lugano Basilejkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Lugano a Basilej na mapě i na trase Lugano Basilej a různé body korespondence (Stanice Basel SBB, Stanice Basel Bad Bf, Autobusové nádraží Basel Bahnhof, Letiště Lugano, Stanice Lugano, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Basilej

Které dopravní společnosti mají jít Lugano na Basilej?

Železniční společnosti
SBB CFF FFS nabízí linku Lugano-Basilej InterRegio (IR) vlak z vlakového nádraží Lugano (1.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Basel SBB při příjezdu (2.3 km z centra)
Trenord provozuje linku z Lugano na Bellinzona odjíždějící vlakem Regionale Lugano se dostanete na vlakové nádraží Bellinzona ( Švýcarsko)
Deutsche Bahn spojuje kolejnice Curych-Basilej ICE vlak z vlakového nádraží Zurich HB (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Basel Bad Bf při příjezdu (0.6 km z centra)
TGV Lyria nabízí linku z Curych na Basilej odjíždějící vlakem TGV Lyria Zurich HB se dostanete na vlakové nádraží Basel SBB ( Švýcarsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Lugano-Basilej (204 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Zurich na Curych a to Basel Bahnhof ( Švýcarsko)
Letecké společnosti
Darwin Airline udělá let z letiště Lugano LUG se nachází v 4.5 km centru města Lugano na Curych (příjezd na letiště Zurich ZRH)

Všechny druhy dopravy Lugano Basilej

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Carpool od Lugano na Basilej

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. To znamená, že při hledání Lugano-Basilej jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Dobrá volba pro lastminute pobyt v Basilej!

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Lugano-Basilej s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

vlak Lugano na Basilej

Lugano Basilej železniční společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: SBB CFF FFS.
SBB CFF FFS Lugano Basilej

Meziměstský vlak Lugano Basilej

Železniční stanice je čtrnáct Lugano a Basilej jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Vysokorychlostní vlak Lugano Basilej

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Lugano a Basilej s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Železniční stanice z Lugano

 • Lugano

Železniční stanice v Basilej

 • Basel SBB
 • Basel Bad Bf

Existuje přímý vlak na Lugano-Basilej road?

Ano, je možné odejít Lugano na Basilej vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Uvědomte si, že v závislosti na den v týdnu se může rozvrh změnit a přímé vlaky nemusí fungovat každý den. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Lugano-Basilej vlaková jízdenka na Vivanodě.

Levné lety z Lugano na Basilej

Které letecké společnosti létají mezi Lugano a Basilej ?

Města Lugano a Basilej nejsou spojeny s přímým letem, ale Darwin Airline je letecká společnost, do které můžete cestovat Basilej,
Darwin Airline Lugano Basilej

Odletové letiště v Lugano

 • LUG Lugano

Lugano na Basilej autobus

Bohužel neexistuje přímá autobusová trasa Lugano Basilej a neexistuje způsob, jak vás dostat Basilej z Lugano pouze autobusem. Budete muset najít jiné dopravní prostředky (spolujízda, vlak nebo let) dosáhnout Basilej,

Odlet autobusové stanice v Lugano

Budete se muset dostavit Lugano zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

 • Lugano Nord

Autobusové zastávky při příjezdu v Basilej

v Basilej, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Basel Bahnhof

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)