Cestujte z Basilej na Ženeva

Uspořádejte si výlet Basilej na Ženeva v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Basilej na Ženeva v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Basilej
Ženeva
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Basilej Ženeva

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost188 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Basilej na Ženeva?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Basilej Ženeva, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Basilej Ženevakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Basilej a Ženeva na mapě i na trase Basilej Ženeva a různé body korespondence (Letiště Geneva-Cointrin International, Stanice Genève Gare de Cornavin, Stanice Genève-Aéroport, Autobusové nádraží Geneva, Autobusové nádraží Genève Aéroport, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Ženeva

Všechny druhy dopravy Basilej Ženeva

Na výlet Basilej (Švýcarsko) na Ženeva (Švýcarsko) ve vzdálenosti 188 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Basilej-Ženeva,
Není možné jít přímo z Basilej na Ženeva vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Basilej-Curych a Curych-Ženeva umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky InterCity (IC), InterRegio (IR), ICE nebo TGV Lyria SBB CFF FFS, Deutsche Bahn nebo TGV Lyria to Curych opustit vlakové nádraží Basel Bad Bf na Basilej, Příjezd naCurych bude na stanici Zurich HB Nachází se cca 1 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Curych kde vlak InterCity (IC) provozovaný společností SBB CFF FFS odejde Ženeva,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Ženeva od Basilej, Můžete si vzít letCurych-Ženeva pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Curych a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Zurich ZRH 9.2 km, pro odbavení zavazadel na let Ženeva (letiště Geneva-Cointrin International, Kód IATA: GVA) provozovaný společností Swiss International Airlines nebo Royal Jordanian.
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Basilej-Ženeva bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Basilej-Curych a Curych-Ženeva,
Nalodíte se na autobus FlixBus Basilej, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Zurich (1.9 km z Curych, Švýcarsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Basel Bahnhof (na 2.5 km od Basilej) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Curych,Ja%(dist_unit)sile dorazil Curych, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Ženeva ( Švýcarsko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)