Jak se dostat do Basilej

Plánujete cestu do Basilej? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Basilej tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky vlak, autobus a lety.

Vlakem do Basilej

Vlak je ekonomický a ekologický způsob, jak se dostat do Basilej. Umožňuje vám snadno dorazit do centra Basilej a vychutnat si jeho památky.

Autobusem do Basilej

Dálkový autobus je pro pobyt v Basilej mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Basilej mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Basilej

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Basilej, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Basilej. Ceny letů do Basilej jsou také často atraktivní.

Doprava do Basilej v číslech

Země
Švýcarsko
Počet leteckých společností obsluhujících Basilej
10
Počet nádraží nebo letišť v Basilej
1 letišť
4 stanic
2 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Basilej
Vyhledávání ubytování v Basilej
Proč hledat jízdenky do Basilej s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Basilej s Vivanoda?

Při plánování cesty do Basilej je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete vlak, autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Basilej. Proto je při nákupu jízdenky do Basilej důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Basilej z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé vlak, autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Basilej k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Basilej

Představujeme nejoblíbenější trasy do Basilej ze všech velkých evropských měst, ať už vlak, autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Basilej, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Basilej.

Ať už cestujete z Praha, Ústí nad Labem, Děčín, Curych, Frankfurt nad Mohanem nebo Brusel nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Basilej dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Basilej. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Basilej.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Basilej
Vyhledávání ubytování v Basilej

Cestování do Basilej vlakem

Kde jsou vlaková nádraží v Basilej?

Chcete-li se do Basilej dostat vlakem, vyberte si ze 4 stanic, včetně St-Louis-la-Chaussée, Basel Bad Bf, Basel SBB a Bâle-St-Jean.

St-Louis-la-Chaussée
Stanice vzdálené 7.0 km od centra Basilej
Mapa
Basel Bad Bf
Stanice vzdálené 0.6 km od centra Basilej
Mapa
Basel SBB
Stanice vzdálené 2.3 km od centra Basilej
Mapa
Bâle-St-Jean
Stanice vzdálené 2.1 km od centra Basilej
Mapa
Najděte si vlakové jízdenky do Basilej

Cestování do Basilej autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Basilej

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Basilej, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Flexibilita termínů: výhoda pro vaši cestu autobusem do Basilej
Pokud nemáte konkrétní datum cesty autobusem do Basilej, je nejlepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože jízdenky z Brunnen, Bad Schandau, Erstfeld, Altdorf, Sarrebourg nebo Mullheim jsou často dražší!
Porovnání cen autobusů do Basilej
S Vivanoda si můžete zobrazit, filtrovat a vybrat všechny nabídky Blablabus a FlixBus v jednom vyhledávání. Ať už cestujete z Curych, Frankfurt nad Mohanem, Brusel, Düsseldorf, Duisburg nebo Kolín nad Rýnem, usnadní vám to vyhledání těch, které nejlépe splňují vaše kritéria z hlediska ceny, času a délky trvání.
Rezervujte si rychle cestu autobusem do Basilej
Jakmile na Vivanoda najdete nejnižší cenu pro cestu do Basilej například z Curych, Frankfurt nad Mohanem, Brusel, Düsseldorf, Duisburg nebo Kolín nad Rýnem, vyberte ji a budete přesměrováni na webové stránky dopravce (Blablabus a FlixBus). Doporučujeme vám rezervovat si jízdenku rychle, protože ceny letenek se mohou rychle zvyšovat!

Kde jsou autobusová nádraží v Basilej?

Zde je seznam 2 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Basilej.

Basel Bahnhof
Autobusové nádraží 2.5 km od Basilej
Mapa
EuroAirport Basel
Autobusové nádraží 6.3 km od Basilej
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Basilej

Letenky do Basilej

Několik tipů na levné lety do Basilej

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Basilej s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Porovnání cen letů do Vivanody
Vždy porovnejte všechny nabídky a ceny letů do Basilej. Použití platformy, jako je Vivanoda, vám toto hledání usnadní.
Dávejte přednost nízkonákladovým leteckým společnostem
Výběrem nízkonákladových leteckých společností získáte s větší pravděpodobností levný let do Basilej. Buďte však opatrní, protože tyto letecké společnosti často létají na vedlejší letiště, která jsou z centra Basilej mnohem hůře dostupná.
Vyberte si určité dny pro odlet
Vyhněte se cestování do Basilej v rušné dny, jako jsou víkendy. Lety do Basilej jsou v týdnu často mnohem levnější, zejména v úterý a ve středu.

Kde se nacházejí letiště v Basilej?

Do Basilej se letecky dostanete na letiště EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg.

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg
Letiště je od Basilej vzdáleno 6.3 km
Mapa
Najděte lety do Basilej

None

None
None
None