Cestujte z Curych na Basilej

Uspořádejte si výlet Curych na Basilej v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Curych na Basilej v vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Curych
Basilej
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Curych Basilej

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost74 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Curych na Basilej?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Curych Basilej, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Curych Basilejkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Curych a Basilej na mapě i na trase Curych Basilej a různé body korespondence (Stanice Basel SBB, Stanice Basel Bad Bf, Autobusové nádraží Basel Bahnhof, Stanice Zürich Altstetten, Stanice Zurich HB, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Basilej

Které dopravní společnosti mají jít Curych na Basilej?

Železniční společnosti
TGV Lyria nabízí linku Curych-Basilej TGV Lyria vlak z vlakového nádraží Zurich HB (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Basel SBB při příjezdu (2.3 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Curych na Basilej odjíždějící vlakem ICE Zurich HB se dostanete na vlakové nádraží Basel Bad Bf ( Švýcarsko)
SBB CFF FFS spojuje kolejnice Curych-Basilej InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Zurich HB (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Basel SBB při příjezdu (2.3 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Curych-Basilej (74 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Zurich na Curych a to Basel Bahnhof ( Švýcarsko)

Všechny druhy dopravy Curych Basilej

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Curych na Basilej autobus

Tato trasa autokaru je provozována beze změny Curych na Basilej

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Curych a Basilej?

Chcete-li se dostat Basilej autobusem od Curych, máte pouze autobusovou společnost FlixBus, která slouží těmto dvěma městům.

FlixBus Curych Basilej

Autobusem z Curych na Basilej vám nemusí být tak zřejmé. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Basilej,

 • Moderní autobusy, které provozují linku Curych Basilej mít toalety a pohodlná sklápěcí sedadla, díky nimž budete cestovat v optimálních podmínkách.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 74 km cesty.
 • Trenéři provozující Curych Basilej linka je většinou vybavena klimatizačním systémem, který vám umožní cestovat v dobrých podmínkách v horkých obdobích.

Odlet autobusové stanice v Curych

Budete se muset dostavit Curych zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Obecně platí, že cíl “Basilej'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

 • Zurich

Autobusové zastávky při příjezdu v Basilej

Až dorazíte Basilej, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Basel Bahnhof

Carpool od Curych na Basilej

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. To znamená, že při hledání Curych-Basilej jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Toto je spíš řešení na poslední chvíli Basilej,

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Curych-Basilej s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

vlak Curych na Basilej

Curych Basilej železniční společnosti

Jedná se o 3 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Basilej: TGV Lyria, Deutsche Bahn a SBB CFF FFS.
TGV Lyria Curych BasilejDeutsche Bahn Curych BasilejSBB CFF FFS Curych Basilej

Vysokorychlostní vlak Curych Basilej

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Curych a Basilej s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Meziměstský vlak Curych Basilej

Železniční stanice je čtrnáct Curych a Basilej jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Železniční stanice z Curych

 • Zurich HB

Železniční stanice v Basilej

 • Basel SBB
 • Basel Bad Bf

Je Curych připojen k Basilej s přímým vlakem?

Města města Basilej a Curych jsou spojeny s přímým vlakovým spojením. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Curych-Basilej vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)