Curych
Přímá cesta vlak, autobus, spolujízda do Basilej
Basilej
Viz ceny

Jak se dostat z Curych do Basilej?

Plánujete cestu z Basilej do Curych a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Curych do Basilej, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Curych a Basilej, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (SBB CFF FFS, Deutsche Bahn, TGV Lyria, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Curych a Basilej, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Curych Basilej.

Pro cestu z Curych do Basilej máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Curych Basilej

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Curych do Basilej a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Curych Basilej

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Curych Basilej je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Curych Basilej

Spolujízda mezi Curych a Basilej je ideální, pokud chcete cestovat do Basilej v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Curych nebo Basilej.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Curych do Basilej, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Curych Basilej

Město odjezdu
Curych
Švýcarsko
Cílové město
Basilej
Švýcarsko
Vzdálenost
74 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Curych Basilej
Hledání ubytování v Basilej
Naplánujte si cestu z Curych do Basilej jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Curych do Basilej jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Curych a Basilej, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou SBB CFF FFS, Deutsche Bahn, TGV Lyria, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Curych a Basilej s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Curych a Basilej

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Curych do Basilej?
Rychlost Vlaky z Curych do Basilej jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Curych do Basilej je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Flexibilita Časy vlaků Curych Basilej mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Curych-Basilej mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Curych do Basilej?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Curych a Basilej, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Curych do Basilej jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Basilej (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Curych do Basilej překonávají vzdálenost 74 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Basilej.
Komfort Autobusy mezi Curych a Basilej mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Curych do Basilej?
Flexibilní Spolujízda z Curych do Basilej je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Curych do Basilej na životní prostředí.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Komfort Po celou dobu cesty z Curych do Basilej musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.

Odkud začít v Curych? Kam přijedu v Basilej?

Odjezdová autobusová nádraží v Curych

Zurich
Mapa

Odjezdová nádraží v Curych

Zürich Altstetten
Mapa
Zurich HB
Mapa
Zürich Oerlikon
Mapa
Zürich Flughafen
Mapa

Basilej příjezdová autobusová nádraží

Basel Bahnhof
Mapa
EuroAirport Basel
Mapa

Příjezdová nádraží v Basilej

Basel SBB
Mapa
Basel Bad Bf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Curych Basilej
Hledání ubytování v Basilej

Autobus Curych Basilej

Četnost odjezdů do Curych z Basilej se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Basilej, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Curych a Basilej se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Basilej pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Curych a Basilej obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Curych-Basilej online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusové společnosti Curych Basilej

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Curych Basilej

Vlaky Curych Basilej

Vlakové jízdenky z Curych do Basilej lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Průměrná doba jízdy vlakem z Curych do Basilej závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Basilej jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Curych do Basilej alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Curych do Basilej zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Curych do Basilej

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
TGV Lyria
TGV Lyria
Vyhledávání vlakových jízdenek Curych Basilej

Spolujízda Curych Basilej

Počet míst ve spolujízdě z Curych do Basilej závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Průměrné náklady na spolujízdu z Curych do Basilej závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Curych do Basilej, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Curych a Basilej, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Curych a Basilej. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Curych Basilej

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Curych Basilej

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu