Cestujte z Curych na Ženeva

Uspořádejte si výlet Curych na Ženeva v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Curych na Ženeva v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Curych
Ženeva
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Curych Ženeva

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost224 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Curych na Ženeva ?

Ženeva je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Curych na Ženeva dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Ženeva, Stačí zadat datum odjezdu Ženeva pak ať vás Vivanoda hledá. Možnosti třídění a filtry jsou k dispozici pro upřesnění vyhledávání.

Chcete-li dosáhnout cíle z Curych, budete cestovat s SBB CFF FFS, FlixBus, TGV Lyria, Blablacar, Royal Jordanian nebo Swiss International Airlines do autobusy, spolujízda, vlaky nebo lety,

Které dopravní společnosti mají jít Curych na Ženeva?

Letecké společnosti
Royal Jordanian udělá let z letiště Zurich ZRH se nachází v 9.2 km centru města Curych na Ženeva (příjezd na letiště Geneva-Cointrin International GVA)
Swiss International Airlines zajišťuje rotaci z letiště Zurich Nachází se na severovýchodě města Curych, Švýcarsko) Ženeva (sloužící letišti Geneva-Cointrin International GVA)
Železniční společnosti
SBB CFF FFS nabízí linku Curych-Ženeva InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Zurich HB (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Genève Gare de Cornavin při příjezdu (0.7 km z centra)
TGV Lyria provozuje linku z Lausanne na Ženeva odjíždějící vlakem TGV Lyria Lausanne se dostanete na vlakové nádraží Genève Gare de Cornavin ( Švýcarsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Curych-Ženeva (225 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Zurich na Curych a to Geneva ( Švýcarsko)

Všechny druhy dopravy Curych Ženeva

Na výlet Curych (Švýcarsko) na Ženeva (Švýcarsko) ve vzdálenosti 224 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Curych Ženeva je přímý.
Vlaky InterCity (IC) SBB CFF FFS to Ženeva opustit vlakové nádraží Zurich HB na Curych, Příjezd naŽeneva bude na stanici Genève Gare de Cornavin Nachází se cca 0.7 km min.
Přímý let Curych > Ženeva bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Curych a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Zurich ZRH 9.2 km, pro odbavení zavazadel na let Ženeva (letiště Geneva-Cointrin International, Kód IATA: GVA) provozovaný společností Royal Jordanian nebo Swiss International Airlines.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Curych-Ženeva často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Curych, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Geneva (0.7 km z Ženeva, Švýcarsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Zurich (na 1.3 km od Curych) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Ženeva,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Curych-Ženeva,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)