Jak se dostat do Curych

Plánujete cestu do Curych? Ale nevíte, jak se tam dostat? Vivanoda vám pomůže zorganizovat cestu do Curych tím, že vám umožní vyhledat a porovnat nejlepší nabídky vlak, autobus a lety.

Vlakem do Curych

Vlak je ekonomický a ekologický způsob, jak se dostat do Curych. Umožňuje vám snadno dorazit do centra Curych a vychutnat si jeho památky.

Autobusem do Curych

Dálkový autobus je pro pobyt v Curych mimořádně ekonomickým dopravním prostředkem. Na druhou stranu je cesta autobusem do Curych mnohem pomalejší než cesta vlakem nebo letadlem.

Lety do Curych

Nejrychlejší způsob, jak se dostat do Curych, je letět. Musíte však připočítat čas potřebný k cestě na letiště, které se nachází mimo centrum Curych. Ceny letů do Curych jsou také často atraktivní.

Doprava do Curych v číslech

Země
Švýcarsko
Počet leteckých společností obsluhujících Curych
57
Počet nádraží nebo letišť v Curych
1 letišť
5 stanic
2 autobusových nádraží
Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Curych
Vyhledávání ubytování v Curych
Proč hledat jízdenky do Curych s Vivanoda?

Proč hledat jízdenky do Curych s Vivanoda?

Při plánování cesty do Curych je důležité zvolit způsob dopravy podle svých potřeb, rozpočtu, času a pohodlí. Ať už cestujete vlak, autobus nebo lety, výběr dopravy může mít významný vliv na cenu a kvalitu vaší cesty do Curych. Proto je při nákupu jízdenky do Curych důležité použít nástroj pro porovnání dopravy a cen.

Vivanoda je praktický nástroj, který vám umožní rychle najít nejlepší možnosti cestování do Curych z hlediska ceny, času a kvality. Pomocí Vivanody můžete porovnat různé vlak, autobus a lety jízdenky, které jsou pro vaši cestu do Curych k dispozici. Tímto způsobem můžete najít nejlevnější a nejvhodnější možnosti pro vaše potřeby.

Nejoblíbenější trasy do Curych

Představujeme nejoblíbenější trasy do Curych ze všech velkých evropských měst, ať už vlak, autobus nebo lety. Ať už chcete najít nejlevnější let do Curych, nejrychlejší vlak nebo nejpohodlnější autobus, shromáždili jsme pro vás všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste si mohli bez obav naplánovat cestu do Curych.

Ať už cestujete z Praha, Ústí nad Labem, Dusseldorf, Hamburg, Amsterdam nebo Mnichov nebo jiného velkého evropského města, porovnáváme různé druhy dopravy, abychom vám pomohli vybrat tu nejlepší možnost, jak se do Curych dostat. Najdete zde informace o nejoblíbenějších trasách, dopravních společnostech, cestovních dobách, cenách jízdenek a tipy pro bezpečné a pohodlné cestování. Připojili jsme také tipy, jak ušetřit a najít nejvýhodnější jízdné do Curych. Ať už cestujete levně, nebo hledáte maximální pohodlí, najdete zde všechny možnosti, jak si bez obav naplánovat cestu do Curych.

Vyhledávání a vyhledávání jízdenek do Curych
Vyhledávání ubytování v Curych

Cestování do Curych vlakem

Kde jsou vlaková nádraží v Curych?

Chcete-li se do Curych dostat vlakem, vyberte si ze 5 stanic, včetně Zürich Altstetten, Zürich Enge, Zurich HB, Zürich Oerlikon a Zürich Flughafen.

Zürich Altstetten
Stanice vzdálené 4.5 km od centra Curych
Mapa
Zürich Enge
Stanice vzdálené 0.8 km od centra Curych
Mapa
Zurich HB
Stanice vzdálené 1.0 km od centra Curych
Mapa
Zürich Oerlikon
Stanice vzdálené 4.7 km od centra Curych
Mapa
Zürich Flughafen
Stanice vzdálené 9.2 km od centra Curych
Mapa
Najděte si vlakové jízdenky do Curych

Cestování do Curych autobusem

Tipy pro nalezení levnější autobusové jízdenky do Curych

I když je autobusová doprava sama o sobě levným způsobem, jak se dostat do Curych, vždy existují způsoby, jak ušetřit ještě více.

Porovnejte všechny nabídky autobusů do Curych
S Vivanoda si můžete zobrazit, filtrovat a vybrat všechny nabídky FlixBus, ALSA, IC Bus a Eurolines CH v jednom vyhledávání. Ať už cestujete z Dusseldorf, Hamburg, Amsterdam, Mnichov, Berlín nebo Frankfurt nad Mohanem, usnadní vám to vyhledání těch, které nejlépe splňují vaše kritéria z hlediska ceny, času a délky trvání.
Nečekejte s rezervací jízdenky do Curych na poslední chvíli
Jakmile na Vivanoda najdete nejnižší cenu pro cestu do Curych například z Dusseldorf, Hamburg, Amsterdam, Mnichov, Berlín nebo Frankfurt nad Mohanem, vyberte ji a budete přesměrováni na webové stránky dopravce (FlixBus, ALSA a IC Bus). Doporučujeme vám rezervovat si jízdenku rychle, protože ceny letenek se mohou rychle zvyšovat!
Buďte flexibilní v termínu své cesty do Curych
Pokud nemáte konkrétní datum cesty autobusem do Curych, je nejlepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože jízdenky z Lutherstadt Wittenberg, Štrasburk, Metz, Winterthur, Aarau nebo Lyon jsou často dražší!

Kde jsou autobusová nádraží v Curych?

Zde je seznam 2 autobusových stanic (nebo zastávek), které obsluhují město Curych.

Zurich
Autobusové nádraží 1.9 km od Curych
Mapa
Zurich
Autobusové nádraží 1.3 km od Curych
Mapa
Najít autobusové jízdenky do Curych

Letenky do Curych

Několik tipů na levné lety do Curych

Abyste optimalizovali své šance na nalezení letu do Curych s nejlepším poměrem ceny a kvality, je třeba dodržovat několik pravidel. Připomínáme je zde.

Porovnání cen letů do Vivanody
Použití agregátoru letenek, jako je Vivanoda, vám zajistí široký výběr letů do Curych a optimalizuje vaše šance na nalezení nejlepšího letu s leteckými společnostmi jako Germania Flug, Niki Airlines, Lufthansa, LOT Polish Airlines a KLM.
Letenka do Curych je dražší na poslední chvíli
Většina leteckých společností umožňuje rezervovat si letenku do Curych 12 měsíců předem. Ceny letenek jsou obvykle mnohem nižší než několik dní před odletem.
Dávejte si pozor na akční nabídky.
Letecké společnosti jako Air Serbia, Air Berlin, Air Baltic, Belair a Air Malta pravidelně nabízejí zajímavé akce na sociálních sítích nebo jiných komunikačních prostředcích.

Kde se nacházejí letiště v Curych?

Do Curych se letecky dostanete na letiště Zurich.

Zurich
Letiště je od Curych vzdáleno 9.2 km
Mapa
Najděte lety do Curych
None
None
None
None