Cestovat do Curych - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Curych: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Hamburg
Curych
Německo, Hamburg
Švýcarsko
Air BerlinGermanwingsLufthansaSwiss International AirlinesDeutsche BahnFlixBusEurolines CH

695 Kilometry Hamburg Curych cesta je provozována společností Air Berlin, Germanwings, Lufthansa, Swiss International Airlines, Deutsche Bahn, FlixBus nebo Eurolines CH.

Letadlo, Vlak nebo Autobus... Máte na výběr ze 3 způsobů dopravy.

  • Získejte sazby
Berlín
Curych
Německo, Berlín
Švýcarsko
Air BerlinSwiss International AirlinesEasyjetDeutsche BahnFlixBusEurolines CH

671 Kilometry Berlín Curych cesta je provozována společností Air Berlin, Swiss International Airlines, Easyjet, Deutsche Bahn, FlixBus nebo Eurolines CH.

Z Berlín na Curych, budete mít na výběr ze 3 způsobů dopravy: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

  • Získejte sazby
Dusseldorf
Curych
Německo, Severní Porýní-Vestfálsko
Švýcarsko
Air BerlinDarwin AirlineGermanwingsLufthansaSwiss International AirlinesDeutsche BahnFlixBusEurolines CH

447 Kilometry Dusseldorf Curych cesta je provozována společností Air Berlin, Darwin Airline, Germanwings, Lufthansa, Swiss International Airlines, Deutsche Bahn, FlixBus nebo Eurolines CH.

Z Dusseldorf na Curych, budete mít na výběr ze 3 způsobů dopravy: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

  • Získejte sazby
Frankfurt nad Mohanem
Curych
Německo, Hesensko
Švýcarsko
LufthansaSwiss International AirlinesDeutsche BahnFlixBusEurolines CH

305 Kilometry Frankfurt nad Mohanem Curych cesta je provozována společností Lufthansa, Swiss International Airlines, Deutsche Bahn, FlixBus nebo Eurolines CH.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Frankfurt nad Mohanem na Curych: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

  • Získejte sazby
Praha
Curych
Česká Republika
Švýcarsko
Czech AirlinesSwiss International AirlinesDeutsche BahnFlixBusEurolines CH

527 Kilometry Praha Curych cesta je provozována společností Czech Airlines, Swiss International Airlines, Deutsche Bahn, FlixBus nebo Eurolines CH.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Praha na Curych: Letadlo, Vlak nebo Autobus,

  • Získejte sazby

Jak jet vlakem do Curych?

Železniční společnosti dosáhnout Curych

Chcete-li rezervovat výlet vlakem do Curych, zjistěte sazby a speciality 4 železničních dopravců provozujících služby Curych.

MÁV je železniční společnost poskytující pojištění ze 3 zemí (Rakousko, Maďarsko a Švýcarskopravidelné vlakové linky mezi Curych a 8 měst: Vídeň, Budapešť, Győr, Sargans, Hegyeshalom, Mosonmagyarovar, Buchs a Kelenfold.

TGV Lyria je železniční společnost poskytující pojištění ze 2 zemí (Švýcarsko a Franciepravidelné vlakové linky mezi Curych a 6 měst: Basilej, Paříž, Dijon, Belfort, Besancon a Mulhouse.

Vlaky železniční společnosti Deutsche Bahn spojují město Praha Curych ze stanic ve 40 městech včetně Hamburg, Berlín, Dusseldorf, Frankfurt nad Mohanem, Praha, Amsterdam, Hannover, Kolín nad Rýnem, Basilej, Drážďany, Lipsko, Karlsruhe, Mannheim, Freiburg, Duisburg, Gottingen, Utrecht, Braunschweig, Weimar, Erfurt, Bonn, Hildesheim, Naumburg, Arnhem, Kiel, Halle, Interlaken, Koblenz, Kassel a Mainz, která se nachází ve 4 zemích (Německo, Česká Republika, Nizozemí a Švýcarsko).

ÖBB je železniční společnost poskytující pojištění ze 3 zemí (Rakousko, Maďarsko a Švýcarskopravidelné vlakové linky mezi Curych a 22 měst: Vídeň, Salzburg, Budapešť, Innsbruck, Linz, Győr, Graz, Feldkirch, Sargans, Sankt Anton am Arlberg, Bludenz, Hegyeshalom, Landeck, Mosonmagyarovar, Buchs, Kelenfold, Bruck An Der Mur, Schladming, Sankt Polten, Leoben, Arzl im Pitztal a Haiming.

Hlavní stanice sloužily v Curych

Město Curych obsluhuje pouze jedna stanice:

  • Zurich HB, Stanice na 1 Kilometry z Curych (Central)

Jak jet autobusem do Curych ?

Tipy pro nalezení levnějšího autobusu Curych

I když autobusová doprava je již ekonomickým způsobem, jak se k ní dostat Curych vždy existuje prostor pro ještě menší úspory.

Nezdržujte rezervaci letenky Curych

Když najdete nejnižší jízdné na Vivanoda pro svůj výlet do Curych z Hamburg, Berlín, Dusseldorf, Frankfurt nad Mohanem, Praha, Mnichov nebo Vídeň například vyberte a budete přesměrováni na web transportéru Eurolines CH, IC Bus nebo FlixBus. Doporučujeme vám zarezervovat si lístek rychle, protože ceny se mohou rychle zvýšit!

Porovnejte všechny nabídky autobusů pro Curych

Vivanoda umožňuje prohlížet, filtrovat a vybírat všechny nabídky FlixBus, IC Bus, Eurolines CH nebo ALSA v jednom vyhledávání. Z které odejdete Frankfurt nad Mohanem, Dusseldorf, Berlín nebo Hamburg to vám usnadní hledání těch, které nejlépe vyhovují vašim kritériím, pokud jde o cenu, hodiny a dobu trvání.

Být flexibilní v den cesty pro Curych

Pokud nemáte konkrétní datum, kam jít Curych autobusem je lepší vyzkoušet několik termínů a vyhnout se víkendům, protože lístky z Curych jsou často dražší!

Autobusové zastávky na Curych

Až se dostanete Curych, autobus vás odveze na jednu z 2 autobusových stanic ve městě obsluhovaných dopravci:

  • Zurich, Autobusová zastávka asi 1.9 Kilometry od centra Curych
  • Zurich, V 1.3 Kilometry od centra města

Autobusové společnosti do Curych

Pro váš další pobyt v Curych, můžete si vybrat z nejméně 4 autobusových společností, které cestují za nejlepších podmínek a za velmi atraktivní ceny.

FlixBus je autobusová společnost působící ze 8 zemí (Německo, Česká Republika, Nizozemí, Švýcarsko, Itálie, Belgie, Lucembursko a Francie) výlety do Curych nezměněno z 62 měst včetně Hamburg, Berlín, Dusseldorf, Frankfurt nad Mohanem, Praha, Mnichov, Amsterdam, Hannover, Norimberk, Kolín nad Rýnem, Basilej, Ženeva, Milán, Karlsruhe, Mannheim, Freiburg, Duisburg, Stuttgart, Gottingen, Eindhoven, Liege, Lucemburk, Dortmund, Essen, Wurzburg, Bonn, Heidelberg, Konstanz, Darmstadt a Hildesheim...

Slouží trenérská společnost ALSA Curych non-stop ze 2 zemí (Francie a Španělsko) z 7 měst: Lyon, Clermont-Ferrand, Bordeaux, Saint-Etienne, Bayonne, Brive-la-Gaillarde a San Sebastian.

Slouží trenérská společnost IC Bus Curych non-stop ze 1 zemí (Německo) z 2 měst: Mnichov a Norimberk.

Eurolines CH je autobusová společnost působící ze 6 zemí (Německo, Česká Republika, Rakousko, Nizozemí, Belgie a Itálie) výlety do Curych nezměněno z 38 měst včetně Hamburg, Berlín, Dusseldorf, Frankfurt nad Mohanem, Praha, Mnichov, Vídeň, Amsterdam, Hannover, Norimberk, Kolín nad Rýnem, Lipsko, Karlsruhe, Mannheim, Salzburg, Freiburg, Duisburg, Stuttgart, Innsbruck, Linz, Utrecht, Eindhoven, Liege, Braunschweig, Řím, Dortmund, Essen, Antverpy, Rotterdam a Bielefeld...

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)