Cestujte z Lausanne na Curych

Uspořádejte si výlet Lausanne na Curych v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Lausanne na Curych v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Lausanne
Curych
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Lausanne Curych

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost173 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Lausanne na Curych?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Lausanne Curych, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Lausanne Curychkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Lausanne a Curych na mapě i na trase Lausanne Curych a různé body korespondence (Stanice Zurich HB, Stanice Zürich Flughafen, Autobusové nádraží Zurich, Stanice Lausanne, Autobusové nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Curych

Všechny druhy dopravy Lausanne Curych

Na výlet Lausanne (Švýcarsko) na Curych (Švýcarsko) ve vzdálenosti 173 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Lausanne Curych je přímý.
Vlaky InterCity (IC) SBB CFF FFS to Curych opustit vlakové nádraží Lausanne na Lausanne, Příjezd naCurych bude na stanici Zurich HB Nachází se cca 1 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Lausanne-Curych často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Lausanne, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Zurich (1.3 km z Curych, Švýcarsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup (na 2 km od Lausanne) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Curych,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Lausanne-Curych,

Které dopravní společnosti mají jít Lausanne na Curych?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Lausanne-Curych (173 km)
Železniční společnosti
SBB CFF FFS nabízí linku Lausanne-Curych InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Lausanne (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Zurich HB při příjezdu (1 km z centra)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup na Lausanne a to Zurich ( Švýcarsko)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)