Doporučená trasa
Lausanne
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Ženeva
Ženeva
Cesta lety do Lugano
Lugano
Viz ceny
Alternativní trasy
Lausanne
Přímá cesta autobus, spolujízda do Lugano
Lugano
Viz ceny
Lausanne
Cesta spolujízda, autobus do Milán
Milán
Cesta vlak, autobus, spolujízda do Lugano
Lugano
Viz ceny

Jak se dostat z Lausanne do Lugano?

Plánujete cestu z Lugano do Lausanne a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Lausanne do Lugano, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Lausanne a Lugano, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (SBB CFF FFS, TGV Lyria, Trenord, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Lausanne a Lugano, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Lausanne Lugano.

Pro cestu z Lausanne do Lugano máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Lausanne Lugano

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Lausanne do Lugano a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Lausanne Lugano

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Lausanne Lugano je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Lausanne Lugano

Z Lausanne do Lugano létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Lugano v rekordním čase.

Spolujízda Lausanne Lugano

Spolujízda mezi Lausanne a Lugano je ideální, pokud chcete cestovat do Lugano v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Lausanne nebo Lugano.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Lausanne do Lugano, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Lausanne Lugano

Město odjezdu
Lausanne
Švýcarsko
Cílové město
Lugano
Švýcarsko
Vzdálenost
189 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Lausanne Lugano
Hledání ubytování v Lugano
Naplánujte si cestu z Lausanne do Lugano jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Lausanne do Lugano jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Lausanne a Lugano, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou SBB CFF FFS, TGV Lyria, Trenord, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Lausanne a Lugano s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Lausanne a Lugano

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Lausanne do Lugano?
Rychlost Vlaky z Lausanne do Lugano jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Lausanne nebo Lugano se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Flexibilita Časy vlaků Lausanne Lugano mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Lausanne-Lugano mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Lausanne do Lugano?
Výběr leteckých společností Z Lausanne do Lugano létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Lausanne a Lugano je nejrychlejší způsob, jak urazit 189 km mezi Lausanne a Lugano.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Lugano musí často dorazit na Lausanne letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Lausanne Lugano mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Lausanne do Lugano?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Lausanne a Lugano, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Lausanne a Lugano jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Doba jízdy Autobusy z Lausanne do Lugano překonávají vzdálenost 189 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Lugano.
Komfort Autobusy mezi Lausanne a Lugano mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Lausanne do Lugano?
Flexibilní Spolujízda z Lausanne do Lugano je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Přátelskost Spolujízda mezi Lausanne a Lugano je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Spolehlivost Při cestě do Lausanne Lugano byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.

Odkud začít v Lausanne? Kam přijedu v Lugano?

Odjezdová autobusová nádraží v Lausanne

Lausanne Route des Plaines-du-Loup
Mapa

Odjezdová nádraží v Lausanne

Lausanne
Mapa

Lugano příjezdová autobusová nádraží

Lugano Nord
Mapa

Příjezdová nádraží v Lugano

Lugano
Mapa
Lugano-Paradiso
Mapa

Letiště příjezdu do Lugano

Lugano
Mapa
Vyhledávání jízdenek Lausanne Lugano
Hledání ubytování v Lugano

Autobus Lausanne Lugano

Doba trvání cesty autobusem mezi Lausanne a Lugano se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Lugano pro váš termín cesty.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Lausanne - Lugano se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Lausanne do Lugano na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Lausanne z Lugano se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Lugano, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusy mezi Lausanne a Lugano obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Lausanne Lugano

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Lausanne Lugano

Vlaky Lausanne Lugano

Průměrná doba jízdy vlakem z Lausanne do Lugano závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Lugano jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Lausanne do Lugano lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Lausanne do Lugano zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Lausanne do Lugano existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Lausanne do Lugano

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
TGV Lyria
TGV Lyria
Trenord
Trenord
Vyhledávání vlakových jízdenek Lausanne Lugano

Lety Lausanne Lugano

Letecké společnosti Lausanne Lugano

Darwin Airline
Darwin Airline
Swiss International Airlines
Swiss International Airlines
Vyhledávání letů Lausanne Lugano

Spolujízda Lausanne Lugano

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Lausanne Lugano kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Průměrné náklady na spolujízdu z Lausanne do Lugano závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Lausanne do Lugano, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Lausanne a Lugano, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Doba trvání společné jízdy mezi Lausanne a Lugano závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Lausanne Lugano

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Lausanne Lugano

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu