Lausanne
Přímá cesta autobus, vlak, spolujízda do Ženeva
Ženeva
Viz ceny

Jak se dostat z Lausanne do Ženeva?

Plánujete cestu z Ženeva do Lausanne a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Lausanne do Ženeva, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Lausanne a Ženeva, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (SBB CFF FFS, TGV Lyria, Blablacar, Blablabus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Lausanne a Ženeva, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Lausanne Ženeva.

Pro cestu z Lausanne do Ženeva máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Lausanne Ženeva

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Lausanne do Ženeva a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Lausanne Ženeva

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Lausanne Ženeva je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Lausanne Ženeva

Spolujízda mezi Lausanne a Ženeva je ideální, pokud chcete cestovat do Ženeva v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Lausanne nebo Ženeva.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Lausanne do Ženeva, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Lausanne Ženeva

Město odjezdu
Lausanne
Švýcarsko
Cílové město
Ženeva
Švýcarsko
Vzdálenost
52 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, vlak a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Lausanne Ženeva
Hledání ubytování v Ženeva
Naplánujte si cestu z Lausanne do Ženeva jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Lausanne do Ženeva jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Lausanne a Ženeva, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou SBB CFF FFS, TGV Lyria, Blablacar, Blablabus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Lausanne a Ženeva s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Lausanne a Ženeva

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Lausanne do Ženeva?
Ceny Autobusové jízdenky z Lausanne do Ženeva jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Ženeva (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Lausanne a Ženeva, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Lausanne do Ženeva překonávají vzdálenost 52 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Ženeva.
Komfort Autobusy mezi Lausanne a Ženeva mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Lausanne do Ženeva?
Komfort Vlaky mezi Lausanne a Ženeva obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Dostupnost Vlaková nádraží v Lausanne nebo Ženeva se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Flexibilita Časy vlaků Lausanne Ženeva mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Lausanne-Ženeva mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Lausanne do Ženeva?
Přátelskost Spolujízda mezi Lausanne a Ženeva je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Lausanne do Ženeva je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Spolehlivost Při cestě do Lausanne Ženeva byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Lausanne? Kam přijedu v Ženeva?

Odjezdová autobusová nádraží v Lausanne

Lausanne Route des Plaines-du-Loup
Mapa

Odjezdová nádraží v Lausanne

Lausanne
Mapa

Ženeva příjezdová autobusová nádraží

Geneva
Mapa
Genève Aéroport
Mapa

Příjezdová nádraží v Ženeva

Genève Gare de Cornavin
Mapa
Genève-Aéroport
Mapa
Vyhledávání jízdenek Lausanne Ženeva
Hledání ubytování v Ženeva

Autobus Lausanne Ženeva

Autobusy mezi Lausanne a Ženeva obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Do autobusu Lausanne-Ženeva si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Většina autobusů mezi Lausanne a Ženeva je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Lausanne-Ženeva spojena s dodatečnými náklady.

Autobusové společnosti Lausanne Ženeva

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Lausanne Ženeva

Vlaky Lausanne Ženeva

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Lausanne do Ženeva, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Lausanne a Ženeva.

Průměrná doba jízdy vlakem z Lausanne do Ženeva závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Ženeva jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Lausanne a Ženeva, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Lausanne do Ženeva alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové společnosti z Lausanne do Ženeva

SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
TGV Lyria
TGV Lyria
Vyhledávání vlakových jízdenek Lausanne Ženeva

Spolujízda Lausanne Ženeva

Počet míst ve spolujízdě z Lausanne do Ženeva závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Průměrné náklady na spolujízdu z Lausanne do Ženeva závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Lausanne do Ženeva, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Doba trvání společné jízdy mezi Lausanne a Ženeva závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Platforma pro spolujízdu Lausanne Ženeva

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Lausanne Ženeva

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu