Cestujte z Lausanne na Ženeva

Uspořádejte si výlet Lausanne na Ženeva v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Lausanne na Ženeva v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Lausanne
Ženeva
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Lausanne Ženeva

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost52 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Lausanne na Ženeva?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Lausanne Ženeva, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Lausanne Ženevakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Lausanne a Ženeva na mapě i na trase Lausanne Ženeva a různé body korespondence (Stanice Genève Gare de Cornavin, Stanice Genève-Aéroport, Autobusové nádraží Geneva, Autobusové nádraží Genève Aéroport, Stanice Lausanne, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Ženeva

Které dopravní společnosti mají jít Lausanne na Ženeva?

Železniční společnosti
SBB CFF FFS nabízí linku Lausanne-Ženeva InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Lausanne (0.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Genève Gare de Cornavin při příjezdu (0.7 km z centra)
TGV Lyria provozuje linku z Lausanne na Ženeva odjíždějící vlakem TGV Lyria Lausanne se dostanete na vlakové nádraží Genève Gare de Cornavin ( Švýcarsko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup na Lausanne a to Geneva ( Švýcarsko)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Lausanne-Ženeva (52 km)

Všechny druhy dopravy Lausanne Ženeva

Na výlet Lausanne (Švýcarsko) na Ženeva (Švýcarsko) ve vzdálenosti 52 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Lausanne Ženeva je přímý.
Vlaky InterCity (IC) nebo TGV Lyria SBB CFF FFS nebo TGV Lyria to Ženeva opustit vlakové nádraží Lausanne na Lausanne, Příjezd naŽeneva bude na stanici Genève Gare de Cornavin Nachází se cca 0.7 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Lausanne-Ženeva často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Lausanne, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Geneva (0.7 km z Ženeva, Švýcarsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup (na 2 km od Lausanne) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Ženeva,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Lausanne-Ženeva,
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)