Cestujte z Curych na Lugano

Uspořádejte si výlet Curych na Lugano v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Curych na Lugano v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Curych
Lugano
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Curych Lugano

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost156 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Curych na Lugano ?

Lugano je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Curych na Lugano dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Lugano z Curych Stačí zadat datum odjezdu Lugano pak ať vás Vivanoda hledá. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Curych, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, Blablacar, SBB CFF FFS, Trenord, Swiss International Airlines a Darwin Airline vás vezme Lugano,

Všechny druhy dopravy Curych Lugano

Na výlet Curych (Švýcarsko) na Lugano (Švýcarsko) ve vzdálenosti 156 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Curych Lugano je přímý.
Vlaky InterRegio (IR) SBB CFF FFS to Lugano opustit vlakové nádraží Zurich HB na Curych, Příjezd naLugano bude na stanici Lugano Nachází se cca 1.7 km min.
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Curych-Lugano,
Přímý let Curych > Lugano bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Curych a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Zurich ZRH 9.2 km, pro odbavení zavazadel na let Lugano (letiště Lugano, Kód IATA: LUG) provozovaný společností Darwin Airline.
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Curych-Lugano bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Curych-Milán a Milán-Lugano,
Nalodíte se na autobus FlixBus Curych, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Milan autostazione (5.4 km z Milán, Itálie). Jděte prosím na autobusové nádraží Zurich (na 1.3 km od Curych) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Milán,Ja%(dist_unit)sile dorazil Milán, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Lugano ( Švýcarsko).

Které dopravní společnosti mají jít Curych na Lugano?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Curych-Lugano (156 km)
Železniční společnosti
Trenord nabízí linku Milán-Lugano Regionale vlak z vlakového nádraží Milano Centrale (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Lugano při příjezdu (1.7 km z centra)
SBB CFF FFS provozuje linku z Curych na Lugano odjíždějící vlakem InterRegio (IR) Zurich HB se dostanete na vlakové nádraží Lugano ( Švýcarsko)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Zurich na Curych a to Milan autostazione (Lombardie Itálie) a mezi městem Milán (autobusová zastávka Milan autostazione na 5.4 km od centra) a města Lugano tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Lugano Nord Nachází se asi 2.7 km od centra.
Letecké společnosti
Darwin Airline udělá let z letiště Zurich ZRH se nachází v 9.2 km centru města Curych na Lugano (příjezd na letiště Lugano LUG)
Swiss International Airlines zajišťuje rotaci z letiště Zurich Nachází se na severovýchodě města Curych, Švýcarsko) Milán (sloužící letišti Linate LIN)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)