Cestujte z Grenoble na Lausanne

Uspořádejte si výlet Grenoble na Lausanne v vlak, autobus, trajekt, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Grenoble na Lausanne v trajekt, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Grenoble
Lausanne
/
 • Získejte sazby
2
Grenoble
Ženeva
Lausanne
/
/
/
/
 • Získejte sazby
3
Grenoble
Evian-les-Bains
Lausanne
/
 • Získejte sazby

Cestovat Grenoble Lausanne

Způsoby dopravycarpooling, trajekt, autobus, vlak
vzdálenost163 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Grenoble na Lausanne?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, trajekt, carpooling připravit si cestu Grenoble Lausanne, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, trajekt, carpooling).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Grenoble Lausannekliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Grenoble a Lausanne na mapě i na trase Grenoble Lausanne a různé body korespondence (Stanice Lausanne, Autobusové nádraží Lausanne Route des Plaines-du-Loup, Námořní stanice Débarcadère de Lausanne, Stanice Grenoble, Stanice Grenoble U.-Gières, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Lausanne

Které dopravní společnosti mají jít Grenoble na Lausanne?

Železniční společnosti
SNCF nabízí linku Grenoble-Ženeva TER vlak z vlakového nádraží Grenoble (1.4 km z centra města) a slouží vlakové stanici Genève Gare de Cornavin při příjezdu (0.7 km z centra)
TGV Lyria provozuje linku z Ženeva na Lausanne odjíždějící vlakem TGV Lyria Genève Gare de Cornavin se dostanete na vlakové nádraží Lausanne ( Švýcarsko)
SBB CFF FFS spojuje kolejnice Ženeva-Lausanne InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Genève Gare de Cornavin (0.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Lausanne při příjezdu (0.4 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Grenoble-Lausanne (164 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Grenoble na Grenoble a to Lausanne Route des Plaines-du-Loup ( Švýcarsko)
AeroCar je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Grenoble (autobusová zastávka Grenoble na 1.3 km od centra) a města Ženeva tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Genève aéroport secteur international Nachází se asi 3.9 km od centra.
Námořní společnosti
Lodě CGN poskytují námořní spojení mezi přístavem Débarcadère de Evian-les-Bains a to Lausanne (Débarcadère de Lausanne na 1.6 km z města)

Všechny druhy dopravy Grenoble Lausanne

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Grenoble na Lausanne autobus

Hledáte autobus z Grenoble na Lausanne? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Autobusové zastávky v Grenoble

Budete se muset dostavit Grenoble zastávka mezi 15 minutami a 30 minutami, v závislosti na autobusové společnosti, před časem odletu uvedeným na lístku. Abyste se vyhnuli chycení nesprávného autobusu, zkontrolujte místo vpřed, kde je cíl “Lausanne'by se mělo zobrazit. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

 • Grenoble

Příjezd autobusových nádraží v Lausanne

Až dorazíte Lausanne, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Lausanne Route des Plaines-du-Loup

Stále můžete mít pochybnosti Lausanne autobusem. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Lausanne, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

 • Nové autobusy používané společností FlixBus jsou zelenější než používání spolujízdy a dokonce více než vaše osobní auto. CestaGrenoble Lausanneje již existující infrastruktura sdílená s jinými vozidly. Bilance krajiny je proto neutrální.
 • Nepřekonatelné ceny! NaGrenoble Lausanne trasy nabízejí autobusové společnosti jízdné, které jsou často mnohem nižší než vlaky nebo spolujízda.
 • Přítomnost elektrických zásuvek na sedadle a portů USB vám umožní nabíjet chytrý telefon a notebook. Budete moci strávit veškerý svůj časGrenoble na Lausanne sledujete dobrý film, posloucháte hudbu a proč to ani nefunguje!

Autobusové společnosti na internetu Grenoble Lausanne výlet

Cesta autobusem Grenoble Lausanne obsluhuje pouze jedna autobusová společnost: FlixBus.

FlixBus Grenoble Lausanne

Carpool od Grenoble na Lausanne

Když si objednáte jízdu mezi Grenoble Lausanne, nastavíte přímo s řidičem, jak vás může vyzvednout. Můžete platit online, takže nemusíte řidiči dávat žádné peníze.

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Grenoble-Lausanne s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

vlak Grenoble na Lausanne

Grenoble Lausanne vlakové společnosti

Železnice SNCF, TGV Lyria a SBB CFF FFS jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Lausanne,
SNCF Grenoble LausanneTGV Lyria Grenoble LausanneSBB CFF FFS Grenoble Lausanne

Existuje přímý vlak určený pro Lausanne z Grenoble?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Grenoble na Lausanne bez provedení jakýchkoli změn.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Grenoble

 • Grenoble

Železniční stanice v Lausanne

 • Lausanne

Regionální vlak Grenoble Lausanne

Vysokorychlostní vlak Grenoble Lausanne

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Grenoble a Lausanne s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Meziměstský vlak Grenoble Lausanne

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Grenoble a Lausanne s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Grenoble na Lausanne trajekt

V Evian-les-Bainsu pokračujte v cestě do Lausanne a plujte s CGN.

Cestou mezi těmito dvěma městy používám pouze trajekt (Grenoble a Lausanne) není proveditelné. Nemáte na výběr, než zkombinovat svůj výlet s jiným dopravním prostředkem, jako je autobus, spolujízda a vlak,

Které jsou trajektové společnosti plující mezi Grenoble a Lausanne?

Grenoble na Lausanne trajektové přepravy slouží pouze CGN.

CGN Grenoble Lausanne

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)