Cestujte z Heraklion na Kavala

Uspořádejte si výlet Heraklion na Kavala v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Heraklion na Kavala v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Heraklion
Kavala
  • Získejte sazby
2
Heraklion
Atény
Kavala
  • Získejte sazby

Cestovat Heraklion Kavala

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost627 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Heraklion na Kavala ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Heraklion na Kavala? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify trajekt a lety dostat se Kavala, Jednoduše zadejte své datum cesty do Kavala a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Heraklion - Kavala nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Cestovat z Heraklion, lety nebo trajekt Hellenic Seaways, Olympic Air, Blue Star Ferries, Superfast Ferries, Minoan Lines, Aigaion Pelagos a Aegean Airlines vás vezme Kavala,

Které dopravní společnosti mají jít Heraklion na Kavala?

Námořní společnosti
Lodě Aigaion Pelagos poskytují námořní spojení mezi přístavem Heraklion a to Atény (Athens Piraeus E3 na 7.8 km z města)
Hellenic Seaways trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Kavala kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E6 a Kavala 7.4 km a 0.5 km od centra jejich měst.
Lodě Minoan Lines provozují námořní spojení mezi přístavem Heraklion a to Atény (Athens Piraeus E3 na 7.8 km z města)
Lodě Superfast Ferries poskytují námořní spojení mezi Heraklion a Atény kde budou sloužit přístavům Heraklion a Athens Piraeus E3 1.6 km a 7.8 km od centra jejich měst.
Blue Star Ferries trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Heraklion a to Atény (Athens Piraeus E1 na 9.1 km z města)
Letecké společnosti
Olympic Air letí z letiště N. Kazantzakis HER se nachází v 4.2 km centru města Heraklion na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH) a z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Kavala (sloužící letišti Megas Alexandros KVA)
Aegean Airlines zajišťuje rotaci z letiště N. Kazantzakis HER se nachází v 4.2 km centru města Heraklion na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)