Cestujte z Heraklion na Atény

Uspořádejte si výlet Heraklion na Atény v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Heraklion na Atény v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Heraklion
Atény
/
  • Získejte sazby
2
Heraklion
Santorini
Atény
/
  • Získejte sazby
3
Heraklion
Paros
Atény
  • Získejte sazby

Cestovat Heraklion Atény

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost321 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Heraklion na Atény?

Nabízíme 3 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Heraklion Atény, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Heraklion Aténykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Heraklion a Atény na mapě i na trase Heraklion Atény a různé body korespondence (Námořní stanice Athens Piraeus E1, Námořní stanice Athens Piraeus E6, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E3, Letiště N. Kazantzakis, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Atény

Všechny druhy dopravy Heraklion Atény

Na výlet Heraklion (Kréta, Řecko) na Atény (Attica, Řecko) ve vzdálenosti 321 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Atény z Heraklion,
Pustíte se do přístavu Heraklion na 1.6 km z Heraklionna palubě lodi Blue Star Ferries, Superfast Ferries, Minoan Lines nebo Aigaion Pelagos. Loď bude kotvit v přístavuAthens Piraeus E1 na 9.1 km od Atény, Doporučujeme vám jít do přístavuHeraklion pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Přímý let Heraklion > Atény bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Heraklion a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti N. Kazantzakis HER 4.2 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Aegean Airlines nebo Olympic Air.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)