Cestujte z Atény na Kalamata

Uspořádejte si výlet Atény na Kalamata v trajekt

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Atény na Kalamata v trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Atény
Kalamata
  • Získejte sazby
2
Atény
Kythira
Kalamata
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Kalamata

Způsoby dopravytrajekt
vzdálenost176 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Atény na Kalamata?

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Kalamata (Peloponés, Řecko) ve vzdálenosti 176 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (trajekt),
Žádný přechod přes moře vám nedovolí jít přímo z Atény na Kalamata Díky spojení je však možné vzít si pouze člun Atény-Kythira a Kythira-Kalamata,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E1 na 9.1 km z Atényna palubě lodi Lane Sea Lines nebo LANE Sea Line. Loď bude kotvit v přístavuKythira na 16 km od Kythira, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.Další výlet lodí je nutné dosáhnout Kalamata z Atény: Kythira-Kalamata se společností LANE Sea Line nebo Lane Sea Lines.

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Kalamata?

Námořní společnosti
Lodě Lane Sea Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Kythira (Kythira na 16 km z města) a mezi Kythira a Kalamata kde budou sloužit přístavům Kythira a Kalamata 16 km a 2.2 km od centra jejich měst.
LANE Sea Line trajekty dělají přechody mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Kythira (Kythira na 16 km z města) a mezi Kythira a Kalamata kde budou sloužit přístavům Kythira a Kalamata 16 km a 1.9 km od centra jejich měst.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)