Cestovat do Atény - Najděte nejlepší nabídky

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

Atény: TOP 5 nejoblíbenějších tras

Santorini
Atény
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Attica
Aegean AirlinesOlympic AirRyanairVoloteaAegean Speed LinesBlue Star FerriesHellenic SeawaysLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

234 Kilometry Santorini Atény cesta je provozována společností Aegean Airlines, Olympic Air, Ryanair, Volotea, Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, Hellenic Seaways, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Letadlo nebo Trajekt... Máte na výběr ze 2 způsobů dopravy.

  • Získejte sazby
Miloš
Atény
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Attica
Olympic AirAegean Speed LinesAigaion PelagosLANE Sea LineSea JetsZante Ferries

151 Kilometry Miloš Atény cesta je provozována společností Olympic Air, Aegean Speed Lines, Aigaion Pelagos, LANE Sea Line, Sea Jets nebo Zante Ferries.

Z Miloš na Atény, budete mít na výběr ze 2 způsobů dopravy: Letadlo nebo Trajekt,

  • Získejte sazby
Heraklion
Atény
Řecko, Kréta
Řecko, Attica
Aegean AirlinesOlympic AirBlue Star FerriesSuperfast FerriesMinoan LinesAigaion Pelagos

Služba od Heraklion na Atény (321 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Aegean Airlines, Olympic Air, Blue Star Ferries, Superfast Ferries, Minoan Lines nebo Aigaion Pelagos.

Z Heraklion na Atény, budete mít na výběr ze 2 způsobů dopravy: Letadlo nebo Trajekt,

  • Získejte sazby
Mykonos
Atény
Řecko, Kykladské ostrovy
Řecko, Attica
VoloteaAegean Speed LinesBlue Star FerriesHellenic SeawaysSea Jets

Služba od Mykonos na Atény (154 Kilometry vzdálenost přibližně mezi oběma městy) je provozována společností Volotea, Aegean Speed Lines, Blue Star Ferries, Hellenic Seaways nebo Sea Jets.

Můžete si vybrat způsob dopravy, ze kterého budete cestovat Mykonos na Atény: Letadlo nebo Trajekt,

  • Získejte sazby
Istanbul
Atény
Krocan
Řecko, Attica
Aegean AirlinesOlympic AirPegasusSingapore AirlinesTurkish Airlines

563 Kilometry Istanbul Atény cesta je provozována společností Aegean Airlines, Olympic Air, Pegasus, Singapore Airlines nebo Turkish Airlines.

Cesta od Istanbul na Atény je provozován pouze jedním způsobem dopravy: Letadlo,

  • Získejte sazby

Jak jet trajektem do Atény ?

Tipy pro cestování trajektem lépe a levněji Atény

Správnou volbou si vyberete trajektem, který chcete dosáhnout Atény, Tento způsob dopravy má nepopiratelné výhody: pohodlné, relaxační, levné ... Zde je několik tipů, jak ušetřit peníze za svůj přechod Atény a cestování za nejlepších podmínek:

Nebuďte pozdě na palubu Atény

Po určité hodině již není zaručen přístup na palubu. Ujistěte se, že jste v přístavu Santorini, Miloš, Heraklion, Mykonos, Rhodos, Soluň nebo Chania v dostatečném čase stanoveném Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Blue Star Ferries.

Nezapomeňte vzít všechny své osobní věci na palubu

Během přejezdu je zakázán přístup do garáže. Při nástupu na Mykonos, Heraklion, Miloš nebo Santorini, připravte si vše, co potřebujete (léky, hračky ...).

Dávejte přednost nočním přechodům Atény

Vezení kabiny na palubu lodí Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Blue Star Ferries je docela dobrý nápad, na který jsme se dočkali Atény a neplatíte za ubytování v destinaci.

Vyhněte se rezervaci na poslední chvíli

Stejně jako ostatní druhy dopravy mají i ceny za křižovatky Aegean Speed Lines, ANEK Lines nebo Blue Star Ferries tendenci zvyšovat se blíže k datu odjezdu. Při včasné rezervaci obvykle získáte nejlepší ceny a ujistěte se, že máte pokoj.

Námořní stanice v Atény

Až dorazíte Atény, loď vás přistane v jednom z 3 přístavů města:

  • Athens Piraeus E1, Přístav na 9.1 Kilometry z Atény
  • Athens Piraeus E6, V 7.4 Kilometry od centra města
  • Athens Piraeus E3, V 7.8 Kilometry od centra města

Trajektové společnosti do Atény

Jít lodí do města Atény, budete moci porovnat mezi nejvýhodnějšími jízdnými 12 přepravních společností, které zajišťují křižovatky Atény.

Lodě trajektové společnosti Zante Ferries spojují město Atény z 9 portů, Santorini, Miloš, Ios, Folegandros, Sifnos, Serifos, Kimolos, Sikinos a Kythnos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Aigaion Pelagos spojují město Atény z 8 portů, Miloš, Heraklion, Rhodos, Sitia, Anafi, Diafani, Chalki a Fri, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Trajektová společnost Minoan Lines provozuje přímé přechody do Atény z přístavu Heraklion, Řecko.

Lodě trajektové společnosti LANE Sea Line spojují město Atény z 9 portů, Santorini, Miloš, Ios, Folegandros, Kissamos, Kythira, Anafi, Sikinos a Rethymno, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Sea Jets spojují město Atény z 7 portů, Santorini, Miloš, Mykonos, Folegandros, Naxos, Tinos a Koufonissia, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Trajektová společnost Superfast Ferries provozuje přímé přechody do Atény z přístavu Heraklion, Řecko.

Lodě trajektové společnosti Aegean Speed Lines spojují město Atény z 12 portů, Santorini, Miloš, Mykonos, Ios, Paros, Folegandros, Naxos, Tinos, Sifnos, Serifos, Syros a Kimolos, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti ANEK Lines spojují město Atény z 4 portů, Chania, Sitia, Kladisos a Pigadia, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lodě trajektové společnosti Blue Star Ferries spojují město Atény z 27 portů, Santorini, Heraklion, Mykonos, Rhodos, Chania, Ios, Paros, Naxos, Kos, Tinos, Koufonissia, Syros, Chios, Leros, Amorgos, Kalymnos, Patmos, Tilos, Kastelorizo, Nisyros, Symi, Livadia, Leipsoi, Astypalaia, Donousa, Schoinoussa a Agios Georgios, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Trajektová společnost Anes Ferries provozuje přímé přechody do Atény z přístavu Aigina, Řecko.

Lodě trajektové společnosti Hellenic Seaways spojují město Atény z 27 portů, Santorini, Mykonos, Soluň, Ios, Paros, Mytilene, Naxos, Sifnos, Serifos, Koufonissia, Syros, Kavala, Samos, Aigina, Spetses, Lemnos, Kefalonia, Ermioni, Skala, Evdilos, Karlovasi, Methana, Agios Kyrikos, Galatas, Ydra, Kosta a Mesta (Chios), která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Lane Sea Lines je přepravní společnost, která zajišťuje nepřetržité křižovatky Atény ze 1 zemí (Řecko) z 3 portů: Kissamos, Kythira a Antikythira.

Jak jet vlakem do Atény?

Železniční společnosti dosáhnout Atény

Cestujte vlakem do Atény jsou provozovány pouze jednou železniční společností.

Vlaky železniční společnosti TrainOSE spojují město Praha Atény ze stanic ve 55 městech včetně Soluň, Alexandroupoli, Serres, Drama, Xanthi, Katerini, Kilkis, Larissa, Komotini, Akritochorion, Akrolimni, Doirani, Domokos, Fotolivos, Gallikos, Gazoros, Hersos, Iasmos, Inoi, Kallindia, Kalochori, Kastanoussa, Kirki, Lefkothea, Levadia, Lianokladi, Livadia Kerkinis, Livera, Mandraki a Mesti, která se nachází ve 1 zemích (Řecko).

Hlavní stanice sloužily v Atény

Město Atény obsluhuje pouze jedna stanice:

  • Athens / Αθήνα, Stanice na 1.5 Kilometry z Atény (Central)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)