Cestujte z Kalamata na Chios

Uspořádejte si výlet Kalamata na Chios v letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Kalamata na Chios v letadlo

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Kalamata
Chios
  • Získejte sazby

Cestovat Kalamata Chios

Způsoby dopravyletadlo
vzdálenost383 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Kalamata na Chios?

Nabízíme 1 tras letadlo připravit si cestu Kalamata Chios, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Kalamata Chioskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Kalamata a Chios na mapě i na trase Kalamata Chios a různé body korespondence (Letiště Chios, Letiště Kalamata) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Chios

Všechny druhy dopravy Kalamata Chios

Na výlet Kalamata (Peloponés, Řecko) na Chios (Severní Egejské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 383 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (letadlo),
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Chios od Kalamata ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Kalamata-Soluň a Soluň-Chios
Výjezd Kalamata a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Kalamata KLX 7.8 km, pro odbavení zavazadel na let Soluň (letiště Makedonia, Kód IATA: SKG) provozovaný společností Aegean Airlines.Z Soluň, vezměte si další letadlo se Cielos Del Peru, které vás dopraví Chios (Chios, Řecko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)