Cestujte z Atény na Soluň

Uspořádejte si výlet Atény na Soluň v vlak, trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Atény na Soluň v letadlo, trajekt, vlak

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Atény
Soluň
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Atény Soluň

Způsoby dopravyletadlo, trajekt, vlak
vzdálenost301 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Atény na Soluň?

Nabízíme 1 tras vlak, trajekt, letadlo připravit si cestu Atény Soluň, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Atény Soluňkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Atény a Soluň na mapě i na trase Atény Soluň a různé body korespondence (Letiště Makedonia, Námořní stanice Thessaloniki, Stanice Thessaloniki / Θεσσαλονίκη, Letiště Eleftherios Venizelos International, Námořní stanice Athens Piraeus E6, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Soluň

Všechny druhy dopravy Atény Soluň

Na výlet Atény (Attica, Řecko) na Soluň (Střední Makedonie, Řecko) ve vzdálenosti 301 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, trajekt a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Atény > Soluň bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Atény a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Eleftherios Venizelos International ATH 21 km, pro odbavení zavazadel na let Soluň (letiště Makedonia, Kód IATA: SKG) provozovaný společností Ryanair, Aegean Airlines nebo Olympic Air.
Vlak Atény Soluň je přímý.
Vlaky TrainOSE to Soluň opustit vlakové nádraží Athens / Αθήνα na Atény, Příjezd naSoluň bude na stanici Thessaloniki / Θεσσαλονίκη Nachází se cca 4.2 km min.
Tam je přímý trajekt, který vám umožní dosáhnout Soluň z Atény,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E6 na 7.4 km z Atényna palubě lodi Hellenic Seaways. Loď bude kotvit v přístavuThessaloniki na 3.6 km od Soluň, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.

Které dopravní společnosti mají jít Atény na Soluň?

Letecké společnosti
Ryanair udělá let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Soluň (příjezd na letiště Makedonia SKG)
Aegean Airlines zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Soluň (sloužící letišti Makedonia SKG)
Olympic Air provozuje let z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Soluň (příjezd na letiště Makedonia SKG)
Námořní společnosti
Lodě Hellenic Seaways poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E6 a to Soluň (Thessaloniki na 3.6 km z města)
Železniční společnosti
TrainOSE nabízí linku Atény-Soluň vlak z vlakového nádraží Athens / Αθήνα (1.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Thessaloniki / Θεσσαλονίκη při příjezdu (4.2 km z centra)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)