Cestujte z Heraklion na Kalamata

Uspořádejte si výlet Heraklion na Kalamata v letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Heraklion na Kalamata v letadlo

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Heraklion
Kalamata
  • Získejte sazby

Cestovat Heraklion Kalamata

Způsoby dopravyletadlo
vzdálenost332 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Heraklion na Kalamata ?

Vybrali jste si Kalamata jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Heraklion a jak najít to nejlepší Heraklion na Kalamata přepravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety cestovat do Kalamata z Heraklion Jednoduše zadejte své datum cesty do Kalamata a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Chcete-li dosáhnout cíle z Heraklion, budete cestovat s Aegean Airlines nebo Olympic Air do lety,

Všechny druhy dopravy Heraklion Kalamata

Na výlet Heraklion (Kréta, Řecko) na Kalamata (Peloponés, Řecko) ve vzdálenosti 332 km si můžete vypůjčit Pouze jeden druh dopravy (letadlo),
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Kalamata od Heraklion ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Heraklion-Soluň a Soluň-Kalamata
Výjezd Heraklion a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti N. Kazantzakis HER 4.2 km, pro odbavení zavazadel na let Soluň (letiště Makedonia, Kód IATA: SKG) provozovaný společností Olympic Air nebo Aegean Airlines.Z Soluň, vezměte si další letadlo se Aegean Airlines, které vás dopraví Kalamata (Kalamata, Řecko).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)