Cestujte z Skiathos na Korfu

Uspořádejte si výlet Skiathos na Korfu v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Skiathos na Korfu v letadlo, trajekt

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Skiathos
Bari
Korfu
  • Získejte sazby

Cestovat Skiathos Korfu

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost311 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Skiathos na Korfu ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Skiathos na Korfu? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify trajekt a lety dostat se Korfu, Jednoduše zadejte své datum cesty do Korfu a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Skiathos, lety nebo trajekt Volotea, Superfast Ferries a Ventouris Ferries vás vezme Korfu,

Všechny druhy dopravy Skiathos Korfu

Na výlet Skiathos (Ostrovy Sporades, Řecko) na Korfu (Jónské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 311 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Korfu od Skiathos, Můžete si vzít letSkiathos-Bari pak udělej zbytek cesty trajekt,
Výjezd Skiathos a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Skiathos JSI 2.2 km, pro odbavení zavazadel na let Bari (letiště Palese, Kód IATA: BRI) provozovaný společností Volotea.
Neexistuje žádný přímý přechod Skiathos Korfubudete muset použít jiné prostředky (letadlo) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Bari-Korfu,
Pustíte se do přístavu Bari Molo San Vito 4 na 1.4 km z Barina palubě lodi Ventouris Ferries nebo Superfast Ferries. Loď bude kotvit v přístavuKerkyra na 1.5 km od Korfu, Doporučujeme vám jít do přístavuBari pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)