Cestujte z Skiathos na Patras

Uspořádejte si výlet Skiathos na Patras v vlak, autobus, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Skiathos na Patras v letadlo, vlak, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Skiathos
Atény
Patras
  • Získejte sazby

Cestovat Skiathos Patras

Způsoby dopravyletadlo, autobus, vlak
vzdálenost182 km
Přímá linkaNe

Jak je možné jít Skiathos na Patras ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Skiathos na Patras? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky a autobusy cestovat do Patras z Skiathos Jednoduše zadejte své datum cesty do Patras a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Skiathos - Patras nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Cestovat z Skiathos, lety, vlaky nebo autobusy TrainOSE a Olympic Air vás vezme Patras,

Které dopravní společnosti mají jít Skiathos na Patras?

Letecké společnosti
Olympic Air udělá let z letiště Skiathos JSI se nachází v 2.2 km centru města Skiathos na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH)
Železniční společnosti
TrainOSE nabízí linky Atény-Kiato vlak z vlakového nádraží Athens International Airport / Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών  (21 km z centra města) a slouží vlakové stanici Kiato / Κιάτο při příjezdu (1.3 km z centra) a z Kiato na Patras odjíždějící vlakem Kiato / Κιάτο se dostanete na vlakové nádraží Patra (Západní Řecko Řecko)
Autobusové společnosti
TrainOSE poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Athens International Airport / Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών  na Atény a to Kiato / Κιάτο ( Řecko) a mezi městem Kiato (autobusová zastávka Kiato / Κιάτο na 1.3 km od centra) a města Patras tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Patra Nachází se asi 0.5 km od centra.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)