Cestujte z Skiathos na Heraklion

Uspořádejte si výlet Skiathos na Heraklion v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Skiathos na Heraklion v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Skiathos
Heraklion
  • Získejte sazby
2
Skiathos
Atény
Heraklion
  • Získejte sazby

Cestovat Skiathos Heraklion

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost451 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Skiathos na Heraklion?

Na výlet Skiathos (Ostrovy Sporades, Řecko) na Heraklion (Kréta, Řecko) ve vzdálenosti 451 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Heraklion od Skiathos ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Skiathos-Atény a Atény-Heraklion
Výjezd Skiathos a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Skiathos JSI 2.2 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.Z Atény, vezměte si další letadlo se Olympic Air nebo Aegean Airlines, které vás dopraví N. Kazantzakis (Heraklion, Řecko).
Neexistuje žádný přímý přechod Skiathos Heraklionbudete muset použít jiné prostředky (letadlo) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Atény-Heraklion,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E1 na 9.1 km z Atényna palubě lodi Minoan Lines, Superfast Ferries, Blue Star Ferries nebo Aigaion Pelagos. Loď bude kotvit v přístavuHeraklion na 1.6 km od Heraklion, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.

Které dopravní společnosti mají jít Skiathos na Heraklion?

Letecké společnosti
Olympic Air letí z letiště Skiathos JSI se nachází v 2.2 km centru města Skiathos na Atény (příjezd na letiště Eleftherios Venizelos International ATH) a z letiště Eleftherios Venizelos International Nachází se na severovýchodě města Atény, Řecko) Heraklion (sloužící letišti N. Kazantzakis HER)
Aegean Airlines zajišťuje rotaci z letiště Eleftherios Venizelos International ATH se nachází v 21 km centru města Atény na Heraklion (příjezd na letiště N. Kazantzakis HER)
Námořní společnosti
Lodě Minoan Lines poskytují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E3 a to Heraklion (Heraklion na 1.6 km z města)
Superfast Ferries trajekty dělají křižovatku mezi Atény a Heraklion kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E3 a Heraklion 7.8 km a 1.6 km od centra jejich měst.
Lodě Blue Star Ferries provozují námořní spojení mezi přístavem Athens Piraeus E1 a to Heraklion (Heraklion na 1.6 km z města)
Lodě Aigaion Pelagos poskytují námořní spojení mezi Atény a Heraklion kde budou sloužit přístavům Athens Piraeus E3 a Heraklion 7.8 km a 1.6 km od centra jejich měst.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)