Cestujte z Duisburg na Freiburg

Uspořádejte si výlet Duisburg na Freiburg v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Duisburg na Freiburg v vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Duisburg
Freiburg
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Duisburg Freiburg

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost316 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Duisburg na Freiburg?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Duisburg Freiburg, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Duisburg Freiburgkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Duisburg a Freiburg na mapě i na trase Duisburg Freiburg a různé body korespondence (Stanice Freiburg (Breisgau) Hbf, Autobusové nádraží Freiburg, Hauptbahnhof, Stanice Duisburg Hbf, Autobusové nádraží Duisburg, Autobusové nádraží Duisburg) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Freiburg

Všechny druhy dopravy Duisburg Freiburg

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

vlak Duisburg na Freiburg

Duisburg Freiburg železniční společnosti

Železnice Deutsche Bahn a SBB CFF FFS jsou společnosti, s nimiž se můžete vydat na cestu Freiburg,
Deutsche Bahn Duisburg FreiburgSBB CFF FFS Duisburg Freiburg

Je Duisburg připojen k Freiburg s přímým vlakem?

Ano, Duisburg na Freiburg trasu obsluhuje přímý vlak. Uvědomte si, že v závislosti na den v týdnu se může rozvrh změnit a přímé vlaky nemusí fungovat každý den. Chcete-li najít nejlevnější Duisburg-Freiburg vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Noční vlak Duisburg Freiburg

Místo příjezdu Freiburg v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Duisburg ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Regionální vlak Duisburg Freiburg

Vysokorychlostní vlak Duisburg Freiburg

Tyto vlaky jezdí rychlostí mezi 200 km / h až 350 km / h a jsou tím nejrychlejším řešením Duisburg na Freiburg vlakem.

Meziměstský vlak Duisburg Freiburg

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Duisburg a Freiburg s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Duisburg

 • Duisburg Hbf

Příjezd vlakových stanic v Freiburg

 • Freiburg (Breisgau) Hbf

Carpool od Duisburg na Freiburg

Než si knihu zarezervujete Duisburg-Freiburg jízda, máte možnost se spojit s řidičem a nastavit všechny podrobnosti a podmínky cesty. Platba se provádí na webu našeho partnera; Tím se vyhnete mluvení o penězích s řidičem.

Důležitým rozdílem mezi carsharingem a ostatními druhy dopravy je to, že nemá naplánovaný jízdní řád. Takže určitě máte lepší šanci získat Duisburg-Freiburg projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Freiburg!

Duisburg na Freiburg autobus

Tato trasa autokaru je provozována beze změny Duisburg na Freiburg

Odlet autobusové stanice v Duisburg

Doporučujeme, abyste dorazili na Duisburg autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Název cíle “Freiburg'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

 • Duisburg
 • Duisburg

Autobusové zastávky při příjezdu v Freiburg

v Freiburg, ujistěte se, že na svém sedadle ani v kufru trenéra nic nenecháte.

 • Freiburg, Hauptbahnhof

Autobusové společnosti na internetu Duisburg Freiburg výlet

FlixBus je jedinou autobusovou společností poskytující přímé autobusové linky Duisburg Freiburg,

FlixBus Duisburg Freiburg

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Duisburg a Freiburg a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Freiburg, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

 • Jste řízeni Freiburg profesionálními a zkušenými řidiči, které vzbuzují důvěru a bezpečnost!
 • Moderní autobusy, které berete od Duisburg na Freiburg jsou pohodlné, mají toalety a sklopná sedadla.
 • Ve většině trenérů je cestujícím k dispozici připojení Wi-Fi, což je pro a 316 km výlet.

Které dopravní společnosti mají jít Duisburg na Freiburg?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Duisburg-Freiburg (316 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Duisburg na Duisburg a to Freiburg, Hauptbahnhof (Dolní Sasko Německo)
ADAC PostBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Duisburg (autobusová zastávka Duisburg na 0.5 km od centra) a města Dusseldorf tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Düsseldorf Nachází se asi 0.3 km od centra.
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Duisburg-Freiburg CityNightLine Pegasus vlak z vlakového nádraží Duisburg Hbf (0.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Freiburg (Breisgau) Hbf při příjezdu (657 km z centra)
EuroBahn provozuje linku z Duisburg na Dortmund odjíždějící vlakem RE3 Duisburg Hbf se dostanete na vlakové nádraží Dortmund Hbf (Severní Porýní-Vestfálsko Německo)
HKX spojuje kolejnice Duisburg-Dusseldorf vlak z vlakového nádraží Duisburg Hbf (0.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Düsseldorf Hbf při příjezdu (1.4 km z centra)
SBB CFF FFS nabízí linku z Duisburg na Freiburg odjíždějící vlakem InterCity (IC) Duisburg Hbf se dostanete na vlakové nádraží Freiburg (Breisgau) Hbf (Dolní Sasko Německo)
FlixTrain provozuje linky Duisburg-Hamburg vlak z vlakového nádraží Duisburg Hbf (0.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Hamburg Hbf při příjezdu (1 km z centra) a z Hamburg na Freiburg odjíždějící vlakem Hamburg Hbf se dostanete na vlakové nádraží Freiburg (Breisgau) Hbf (Dolní Sasko Německo)
ÖBB spojuje kolejnice Duisburg-Dusseldorf InterCity (IC) vlak z vlakového nádraží Duisburg Hbf (0.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Düsseldorf Hbf při příjezdu (1.4 km z centra)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)