Cestujte z Duisburg na Wurzburg

Uspořádejte si výlet Duisburg na Wurzburg v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Duisburg na Wurzburg v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Duisburg
Wurzburg
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Duisburg Wurzburg

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost288 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Duisburg na Wurzburg ?

Wurzburg je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Duisburg na Wurzburg dopravní nabídky? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda a vlaky dostat se Wurzburg, Jednoduše zadejte své datum cesty do Wurzburg a Vivanoda dělá zbytek. Upřesněte, filtrujte, řaďte podle svých preferencí cestování a poté vyberte Duisburg - Wurzburg nabídka, která vám nejlépe vyhovuje.

Chcete-li dosáhnout cíle z Duisburg, budete cestovat s ADAC PostBus, ÖBB, Blablacar, Deutsche Bahn, FlixBus, HKX nebo SBB CFF FFS do autobusy, spolujízda nebo vlaky,

Všechny druhy dopravy Duisburg Wurzburg

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

Carpool od Duisburg na Wurzburg

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže určitě máte lepší šanci získat Duisburg-Wurzburg projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. To je zajímavé pro cestování na poslední chvíli Wurzburg,

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Duisburg-Wurzburg cesty autem s ostatními. Místo toho, aby řídil auto sám Duisburg na Wurzburg, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

vlak Duisburg na Wurzburg

Duisburg Wurzburg vlakové společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: Deutsche Bahn.
Deutsche Bahn Duisburg Wurzburg

Je možné jet přímo vlakem z Duisburg na Wurzburg?

Města města Wurzburg a Duisburg jsou spojeny s přímým vlakovým spojením. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Duisburg-Wurzburg vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Meziměstský vlak Duisburg Wurzburg

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Duisburg a Wurzburg s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Noční vlak Duisburg Wurzburg

Noční vlaky jsou dobrou příležitostí, jak zachránit hotelovou noc Wurzburg protože můžete spát, ať už na sedadle nebo v pohodlném kotvícím lůžku.

Vysokorychlostní vlak Duisburg Wurzburg

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Duisburg a Wurzburg. Často pracují na vyhrazených tratích.

Železniční stanice z Duisburg

  • Duisburg Hbf

Příjezd vlakových stanic v Wurzburg

  • Würzburg Hbf

Duisburg na Wurzburg autobus

Pokud hledáte autobusovou dopravu z Duisburg na Wurzburg, máte štěstí, protože ve skutečnosti existuje přímá služba.

Autobusové společnosti na internetu Duisburg Wurzburg výlet

Přímou linku provozuje pouze autokarová společnost FlixBus Duisburg Wurzburg,

FlixBus Duisburg Wurzburg

Autobusem z Duisburg na Wurzburg vám nemusí být tak zřejmé. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Wurzburg, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

  • Budete cestovat z Duisburg na Wurzburgna moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.
  • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 288 km cesty.
  • Flotila vozů FlixBus je nová, a proto zelenější než spolujízda. Od rokuDuisburg Wurzburg silnice již byla postavena na dlouhou dobu, autobusy nevyžadují žádnou další infrastrukturu, která narušuje krajinu.

Autobusové zastávky v Duisburg

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Duisburg 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Obecně platí, že cíl “Wurzburg'se zobrazuje v přední části autobusu s ostatními obsluhovanými městy. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • Duisburg

Příjezd autobusových nádraží v Wurzburg

Jakmile autobus zastaví na Wurzburg, ujistěte se, že na svém sedadle nic neponecháváte, nebo zapomeňte na podržená zavazadla.

  • Würzburg, Hauptbahnhof

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)