Cestujte z Katovice na Varšava

Uspořádejte si výlet Katovice na Varšava v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Katovice na Varšava v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Katovice
Varšava
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Katovice Varšava

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost259 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Katovice na Varšava ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Katovice na Varšava? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Varšava, Jednoduše zadejte své datum cesty do Varšava a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Cestovat z Katovice, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy LEO Express, FlixBus, Blablacar, LOT Polish Airlines a ÖBB vás vezme Varšava,

Které dopravní společnosti mají jít Katovice na Varšava?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů LEO Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Katowice na Katovice a to Warszawa West ( Polsko)
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Lodz (autobusová zastávka Łódź Kaliska na 2.5 km od centra) a města Varšava tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Warszawa West Nachází se asi 3.7 km od centra.
Letecké společnosti
LOT Polish Airlines udělá let z letiště Pyrzowice KTW se nachází v 24 km centru města Katovice na Varšava (příjezd na letiště Frederic Chopin WAW)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Katovice-Varšava (259 km)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Katovice-Varšava Chopin Night Train vlak z vlakového nádraží Katowice Glowny (1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Warszawa Centralna při příjezdu (0.6 km z centra)

Všechny druhy dopravy Katovice Varšava

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Carpool od Katovice na Varšava

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Katovice-Varšava cesty autem s ostatními. Místo toho, aby řídil auto sám Katovice na Varšava, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. Takže určitě máte lepší šanci získat Katovice-Varšava projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. To je zajímavé pro cestování na poslední chvíli Varšava,

Katovice na Varšava autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Katovice a Varšava,

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Katovice a Varšava a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Varšava,

 • Budete cestovat z Katovice na Varšavana moderní a pohodlný autobus. Sklápěcí sedadla se zlepšeným prostorem pro nohy a toaletami poskytují pohodlí, které potřebujete k tomu, abyste si mohli užívat svůj čas na palubě.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 259 km cesty.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Katovice a Varšava?

LEO Express je jedinou autobusovou společností poskytující přímé autobusové linky Katovice Varšava,

LEO Express Katovice Varšava

Odlet autobusové stanice v Katovice

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Katovice nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Varšava„je třeba zmínit. Pak stačí pouze ověřit platnost jízdenky u řidiče TRENITALIE, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Katowice

Autobusové zastávky při příjezdu v Varšava

Jakmile autobus dorazí Varšava, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

 • Warszawa West
 • Warszawa Centrum

Levné lety z Katovice na Varšava

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Katovice na Varšava:

 • Důrazně doporučujeme rezervovat si Katovice Varšava let několik týdnů (nebo dokonce měsíců) předem. Až na několik výjimek se ceny zvyšují, když se přibližujete k datu odjezdu, abyste ušetřili místa pro firemní zákazníky, kteří si rezervují pozdě a chtějí platit více.
 • Raději létáte do Varšava v pracovní den (pondělí až čtvrtek) a být flexibilní. Jízdné se liší, ať už je let naplánován brzy ráno nebo pozdě večer. Proto se doporučuje mít důležitý stupeň flexibility.

Které letecké společnosti provozují Katovice na Varšava lety?

Tento let je naplánován pouze jednou leteckou společností: LOT Polish Airlines.
LOT Polish Airlines Katovice Varšava

Odletové letiště v Katovice

 • KTW Pyrzowice

Cílové letiště v Varšava

 • WAW Frederic Chopin

vlak Katovice na Varšava

Existuje přímý vlak na Katovice-Varšava road?

Ano, Katovice na Varšava trasu obsluhuje přímý vlak. Uvědomte si, že v závislosti na den v týdnu se může rozvrh změnit a přímé vlaky nemusí fungovat každý den. Chcete-li najít nejlevnější Katovice-Varšava vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Katovice Varšava železniční společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je ÖBB.
ÖBB Katovice Varšava

Noční vlak Katovice Varšava

Místo příjezdu Varšava v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Katovice ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Železniční stanice z Katovice

 • Katowice Glowny

Příjezd vlakových stanic v Varšava

 • Warszawa Centralna

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)