Cestujte z Munster na Drážďany

Uspořádejte si výlet Munster na Drážďany v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Munster na Drážďany v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Munster
Drážďany
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Munster Drážďany

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost434 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Munster na Drážďany?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Munster Drážďany, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Munster Drážďanykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Munster a Drážďany na mapě i na trase Munster Drážďany a různé body korespondence (Stanice Dresden Hbf, Stanice Dresden-Neustadt, Autobusové nádraží Dresden central station, Autobusové nádraží Dresden, Autobusové nádraží Dresden Neustadt, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Drážďany

Všechny druhy dopravy Munster Drážďany

Na výlet Munster (Severní Porýní-Vestfálsko, Německo) na Drážďany (Sasko, Německo) ve vzdálenosti 434 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Munster-Drážďany,
Není možné jít přímo z Munster na Drážďany vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Munster-Bielefeld a Bielefeld-Drážďany umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky RB69 EuroBahn to Bielefeld opustit vlakové nádraží Münster-Hiltrup na Munster, Příjezd naBielefeld bude na stanici Bielefeld Hbf Nachází se cca 0.7 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Bielefeld kde vlak CityNightLine Kopernikus provozovaný společností Deutsche Bahn odejde Drážďany,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Munster-Drážďany bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Munster-Hannover a Hannover-Drážďany,
Nalodíte se na autobus FlixBus Munster, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Hannover - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (0.9 km z Hannover, Německo). Jděte prosím na autobusové nádraží Munster (na 1 km od Munster) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Hannover,Ja%(dist_unit)sile dorazil Hannover, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Drážďany (Sasko Německo).
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Drážďany od Munster ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Munster-Frankfurt nad Mohanem a Frankfurt nad Mohanem-Drážďany
Výjezd Munster a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Muenster FMO 20 km, pro odbavení zavazadel na let Frankfurt nad Mohanem (letiště Frankfurt International, Kód IATA: FRA) provozovaný společností Lufthansa.Z Frankfurt nad Mohanem, vezměte si další letadlo se Lufthansa, které vás dopraví Dresden (Drážďany, Německo).
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)