Cestujte z Poznaň na Lodz

Uspořádejte si výlet Poznaň na Lodz v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Poznaň na Lodz v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Poznaň
Lodz
  • Získejte sazby
2
Poznaň
Varšava
Lodz
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Poznaň Lodz

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost188 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Poznaň na Lodz?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Poznaň Lodz, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Poznaň Lodzkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Poznaň a Lodz na mapě i na trase Poznaň Lodz a různé body korespondence (Autobusové nádraží Łódź Kaliska, Autobusové nádraží Łódź Fabryczna, Letiště Lawica, Stanice Poznan Glowny) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Lodz

Všechny druhy dopravy Poznaň Lodz

Na výlet Poznaň (Polsko) na Lodz (Polsko) ve vzdálenosti 188 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Poznaň-Lodz,
Není možné jít přímo z Poznaň na Lodzbez změny. Můžete si vzít vlakPoznaň-Varšava a použití autobus do cíle.
Vlaky EC 95 Deutsche Bahn to Varšava opustit vlakové nádraží Poznan Glowny na Poznaň, Příjezd naVaršava bude na stanici Warszawa Centralna Nachází se cca 0.6 km min.
I když není možné provést výlet Poznaň Lodz pouze autobusem, existují jiné dopravní prostředky (letadlo], které dokončí cestu Varšava-Lodz,
Nalodíte se na autobus LEO Express nebo FlixBus Varšava, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Łódź Fabryczna (2.2 km z Lodz, Polsko). Jděte prosím na autobusové nádraží Warszawa Lotnisko Chopina (na 7.2 km od Varšava) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Lodz,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Lodz od Poznaň, Můžete si vzít letPoznaň-Varšava pak udělej zbytek cesty autobus,
Výjezd Poznaň a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Lawica POZ 6 km, pro odbavení zavazadel na let Varšava (letiště Frederic Chopin, Kód IATA: WAW) provozovaný společností LOT Polish Airlines.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)