Cestujte z Praha na Helsinky

Uspořádejte si výlet Praha na Helsinky v vlak, autobus, trajekt, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Praha na Helsinky v letadlo, trajekt, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Helsinky
 • Získejte sazby
2
Praha
Tallinn
Helsinky
 • Získejte sazby
3
Praha
Berlín
Helsinky
/
/
 • Získejte sazby
4
Praha
Varšava
Helsinky
/
/
 • Získejte sazby
5
Praha
Kodaň
Helsinky
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Helsinky

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, trajekt, autobus, vlak
vzdálenost1302 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Helsinky?

Nabízíme 5 tras vlak, autobus, trajekt, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Helsinky, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, trajekt, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Helsinkykliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Praha a Helsinky na mapě i na trase Praha Helsinky a různé body korespondence (Letiště Helsinki-Vantaa, Námořní stanice Helsinki West Terminal, Stanice Helsinki, Námořní stanice Helsinki Hansa Terminal, Námořní stanice Helsinki Katajanokan Terminal, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Helsinky

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Helsinky?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Petrohrad (1487 km)
Letecké společnosti
Air Berlin letí z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Berlín (příjezd na letiště Tegel TXL) a z letiště Tegel Nachází se na severovýchodě města Berlín, Německo) Helsinky (sloužící letišti Helsinki-Vantaa HEL)
Norwegian Air Shuttle zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Helsinky (příjezd na letiště Helsinki-Vantaa HEL)
Germanwings provozuje let z letiště Tegel Nachází se na severovýchodě města Berlín, Německo) Helsinky (sloužící letišti Helsinki-Vantaa HEL)
LOT Polish Airlines poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Varšava (příjezd na letiště Frederic Chopin WAW) a z letiště Frederic Chopin Nachází se na severovýchodě města Varšava, Polsko) Helsinky (sloužící letišti Helsinki-Vantaa HEL)
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Helsinky (příjezd na letiště Helsinki-Vantaa HEL)
SAS - Scandinavian Airlines zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Helsinky (sloužící letišti Helsinki-Vantaa HEL)
Finnair provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Helsinky (příjezd na letiště Helsinki-Vantaa HEL)
OLT Express poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Gdaňsk (sloužící letišti Rebiechowo GDN)
Blue1 udělá let z letiště Copenhagen CPH se nachází v 8 km centru města Kodaň na Helsinky (příjezd na letiště Helsinki-Vantaa HEL)
Belavia poskytuje následující rotace: z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Minsk (sloužící letišti Minsk International 2 MSQ) a z letiště Minsk International 2 MSQ se nachází v 7 km centru města Minsk na Helsinky (příjezd na letiště Helsinki-Vantaa HEL)
Cimber Air provozuje let z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Kodaň (sloužící letišti Copenhagen CPH)
Rossiya poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Petrohrad (příjezd na letiště Pulkovo LED) a z letiště Pulkovo Nachází se na severovýchodě města Petrohrad, Rusko) Helsinky (sloužící letišti Helsinki-Vantaa HEL)
NextJet udělá let z letiště Vasteras/Hasslo VST se nachází v 87 km centru města Stockholm na Helsinky (příjezd na letiště Helsinki-Vantaa HEL)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Berlín IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Berlin Hauptbahnhof při příjezdu (2.8 km z centra)
Russian Railways provozuje linku z Praha na Petrohrad odjíždějící vlakem Prague hlavní nádraží se dostanete na vlakové nádraží Saint Petersburg Vitebsky ( Rusko)
VR spojuje kolejnice Petrohrad-Helsinky vlak z vlakového nádraží Pietari_(Finljandski) (3.7 km z centra města) a slouží vlakové stanici Helsinki při příjezdu (0.2 km z centra)
Allegro nabízí linku z Petrohrad na Helsinky odjíždějící vlakem Allegro St. Petersburg Finlyandsky se dostanete na vlakové nádraží Helsinki ( Finsko)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Berlin Südkreuz (Berlín Německo)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Berlín tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) Nachází se asi 9.3 km od centra.
Námořní společnosti
Lodě Silja Line poskytují námořní spojení mezi přístavem Stockholm Frihamnen Terminal a to Helsinky (Helsinki Katajanokan Terminal na 1.8 km z města)
St. Peter Line trajekty dělají křižovatku mezi Petrohrad a Helsinky kde budou sloužit přístavům St Petersburg a Helsinki West Terminal 4.8 km a 2 km od centra jejich měst.
Lodě Tallink provozují námořní spojení mezi přístavem Tallinn Terminal D a to Helsinky (Helsinki West Terminal na 2 km z města)
Lodě Viking Line poskytují námořní spojení mezi Tallinn a Helsinky kde budou sloužit přístavům Tallinn Terminal A a Helsinki West Terminal 0.8 km a 2 km od centra jejich měst.
Eckerö Line trajekty dělají křižovatku mezi přístavem Tallinn Terminal A a to Helsinky (Helsinki Hansa Terminal na 16 km z města)

Všechny druhy dopravy Praha Helsinky

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Levné lety z Praha na Helsinky

Odletové letiště v Praha

 • PRG Prague Ruzyne

Cílové letiště v Helsinky

 • HEL Helsinki-Vantaa

Abychom vám pomohli najít levnější lety k letu Helsinky, chtěli jsme vám dát několik rad:

 • Přes delší dobu cestování, Praha-Helsinky trasa by měla být levnější s připojenými lety.
 • Nečekejte den před cestou na rezervaci Praha Helsinky let, protože ceny by měly být velmi vysoké. Toto je jedno z nejdůležitějších pravidel v leteckém průmyslu: cestující ve volném čase, kteří chtějí brzy zaplatit méně knih; obchodní cesty jsou ochotny platit více, ale rezervovat pozdě.

Z kterých leteckých společností létá Praha na Helsinky ?

Czech Airlines, Norwegian Air Shuttle, Finnair a SAS - Scandinavian Airlines je 4 leteckých společností, které obsluhují leteckou trasu Praha Helsinky v přímém letu.
Czech Airlines Praha HelsinkyNorwegian Air Shuttle Praha HelsinkyFinnair Praha HelsinkySAS - Scandinavian Airlines Praha Helsinky

Praha na Helsinky trajekt

Změňte se ve Tallinn, Petrohrad nebo Stockholm a pokračujte v cestě do Helsinky nastoupit na jeden z trajektů z Eckerö Line, Viking Line, Tallink, St. Peter Line nebo Silja Line.

Není možné cestovat pouze trajektem na cestu do Helsinky z města Praha, Musíte spojit trajekt s let, vlak, spolujízda a autobus dostat se do cíle vaší dovolené.

Jaké jsou Praha Helsinky trajektové společnosti?

Společnosti Silja Line, St. Peter Line, Tallink, Viking Line a Eckerö Line provozují Praha na Helsinky křižovatky.

Silja Line Praha HelsinkySt. Peter Line Praha HelsinkyTallink Praha HelsinkyViking Line Praha HelsinkyEckerö Line Praha Helsinky

Helsinky trajektové terminály

 • Helsinki Katajanokan Terminal
 • Helsinki West Terminal
 • Helsinki Hansa Terminal

vlak Praha na Helsinky

Praha Helsinky vlakové společnosti

Jedná se o 4 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Helsinky: Deutsche Bahn, Russian Railways, VR a Allegro.
Deutsche Bahn Praha HelsinkyRussian Railways Praha HelsinkyVR Praha HelsinkyAllegro Praha Helsinky

Noční vlak Praha Helsinky

Místo příjezdu Helsinky v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Praha ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Meziměstský vlak Praha Helsinky

Železniční stanice je čtrnáct Praha a Helsinky jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Vysokorychlostní vlak Praha Helsinky

Jedná se o vlaky provozované ve velmi vysoké rychlosti a obsluhující pouze několik měst včetně Praha a Helsinky. Často pracují na vyhrazených tratích.

Existuje přímý vlak na Praha-Helsinky road?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Praha na Helsinky bez provedení jakýchkoli změn.

Železniční stanice z Praha

 • Prague hlavní nádraží

Železniční stanice v Helsinky

 • Helsinki

Praha na Helsinky autobus

Bohužel neexistuje přímá autobusová trasa Praha Helsinky a neexistuje způsob, jak vás dostat Helsinky z Praha pouze autobusem. Budete muset změnit způsoby dopravy a použít další linky do let, trajekt, vlak nebo spolujízda,

Autobusové zastávky v Praha

Doporučujeme, abyste dorazili na Praha autobusové nádraží 15 až 30 minut před odletem, v závislosti na autokarové společnosti. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče Hellö nebo FlixBus a nastupte na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Prague Main Railway Station
 • UAN Florenc Praha (Prague)

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)