Praha
Přímá cesta lety, spolujízda, autobus do Lublaň
Lublaň
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Lublaň?

Plánujete cestu z Lublaň do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Lublaň, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Lublaň, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, Blablabus, FlixBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Lublaň, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Lublaň.

Pro cestu z Praha do Lublaň máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Lublaň

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Lublaň a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Lublaň

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Lublaň je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Praha Lublaň

Z Praha do Lublaň létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Lublaň v rekordním čase.

Spolujízda Praha Lublaň

Spolujízda mezi Praha a Lublaň je ideální, pokud chcete cestovat do Lublaň v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Lublaň.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Lublaň, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Lublaň

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Lublaň
Slovinsko
Vzdálenost
449 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení lety, spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Praha Lublaň
Hledání ubytování v Lublaň
Naplánujte si cestu z Praha do Lublaň jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Lublaň jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Lublaň, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, Blablabus, FlixBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Lublaň s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Lublaň

Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Lublaň?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Praha do Lublaň na životní prostředí.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Lublaň je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Lublaň je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Komfort Po celou dobu cesty z Praha do Lublaň musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Spolehlivost Při cestě do Praha Lublaň byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Lublaň?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Praha do Lublaň je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Rychlost Vlaky z Praha do Lublaň jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Lublaň se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Flexibilita Časy vlaků Praha Lublaň mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Lublaň mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody letů z Praha do Lublaň?
Výběr leteckých společností Z Praha do Lublaň létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Praha a Lublaň je nejrychlejší způsob, jak urazit 449 km mezi Praha a Lublaň.
Bezpečnostní kontroly Cestující do Lublaň musí často dorazit na Praha letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Praha Lublaň mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Ceny Letenky z Praha do Lublaň mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Lublaň?
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Lublaň, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Lublaň jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Lublaň jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Lublaň (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Lublaň překonávají vzdálenost 449 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Lublaň.
Komfort Autobusy mezi Praha a Lublaň mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Lublaň?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Praha-Vrsovice
Mapa

Letiště odletu v Praha

Prague Ruzyne
Mapa

Lublaň příjezdová autobusová nádraží

Ljubljana
Mapa
Ljubljana
Mapa

Letiště příjezdu do Lublaň

Brnik
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Lublaň
Hledání ubytování v Lublaň

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Lublaň

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Lublaň a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Lublaň.

  • 1. Vyhněte se příplatkům
    Některé příplatky, například jídlo a pití konzumované během cesty z Praha do Lublaň, mohou být drahé a při krátké cestě nejsou vždy nezbytné. Chcete-li ušetřit, zkuste si naplánovat občerstvení nebo nápoje ještě před odletem do Lublaň a využijte bezplatné alternativy pro zábavu, například čtení knihy.
  • 2. Vyhněte se dopravní špičce
    Jízdenky Praha-Lublaň jsou velmi často levnější, pokud cestujete mimo dopravní špičku. Pokud se vyhnete těmto rušným částem dne, můžete ušetřit peníze za jízdenku. Navíc cestování do Lublaň mimo dopravní špičku vám může zajistit pohodlnější cestu.
  • 3. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Lublaň jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Lublaň spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Lublaň ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Lublaň.

Autobus Praha Lublaň

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Praha-Lublaň spojena s dodatečnými náklady.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Lublaň se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Lublaň na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Praha z Lublaň se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Lublaň, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Lublaň online. Tato služba je často zpoplatněna.

Autobusy mezi Praha a Lublaň obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Většina autobusů mezi Praha a Lublaň je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Praha Lublaň

Blablabus
Blablabus
FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
WestBus
WestBus
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Lublaň

Vlaky Praha Lublaň

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Lublaň existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové jízdenky z Praha do Lublaň lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Lublaň zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Lublaň, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Lublaň.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Lublaň alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlaky mezi Praha a Lublaň jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Praha do Lublaň

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Lublaň

Lety Praha Lublaň

Letecké společnosti Praha Lublaň

Croatia Airlines
Croatia Airlines
Czech Airlines
Czech Airlines
Easyjet
Easyjet
Volotea
Volotea
Wizzair
Wizzair
Adria Airways
Adria Airways
Vyhledávání letů Praha Lublaň

Spolujízda Praha Lublaň

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Lublaň, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Lublaň závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Lublaň, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Lublaň závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Lublaň kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Praha a Lublaň. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Platforma pro spolujízdu Praha Lublaň

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Lublaň

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu