Cestujte z Praha na Ljubljana

Uspořádejte si výlet Praha na Ljubljana v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Ljubljana v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Ljubljana
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Ljubljana

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost449 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Ljubljana ?

Ljubljana je vaše další prázdninová destinace, ale zajímá vás, jak tam jet a jak je možné získat nejlevnější Praha na Ljubljana dopravní nabídky? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Naštěstí Vivanoda je multimodální plánovač cest, který agreguje ceny autobusy, lety, spolujízda a vlaky v jediném hledání. Jednoduše zadejte své datum cesty do Ljubljana a Vivanoda dělá zbytek. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Cestovat z Praha, lety, vlaky, spolujízda nebo autobusy FlixBus, Hellö, Blablacar, Deutsche Bahn, Wizzair, Easyjet, Croatia Airlines a Adria Airways vás vezme Ljubljana,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Ljubljana?

Autobusové společnosti
Hellö poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Venezia Tronchetto Stazione (Veneto Itálie) a mezi městem Benátky (autobusová zastávka Venezia Tronchetto Stazione na 2.7 km od centra) a města Ljubljana tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Ljubljana Nachází se asi 0.6 km od centra.
FlixBus je operátor, který vám umožní cestovat po tratích od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Graz Hauptbahnhof (Štýrsko Rakousko) a mezi městem Graz (autobusová zastávka Graz Hauptbahnhof na 1.9 km od centra) a města Ljubljana tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Ljubljana Nachází se asi 0.6 km od centra.
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ljubljana (příjezd na letiště Brnik LJU)
Volotea zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Benátky (sloužící letišti Marco Polo VCE)
Adria Airways provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Ljubljana (příjezd na letiště Brnik LJU)
Croatia Airlines poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Záhřeb (sloužící letišti Pleso ZAG)
Wizzair udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Benátky (příjezd na letiště Treviso TSF)
Easyjet zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Benátky (sloužící letišti Marco Polo VCE)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Ljubljana (450 km)
Železniční společnosti
Deutsche Bahn nabízí linku Praha-Graz IC/EC 27 vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Graz Hbf při příjezdu (2 km z centra)

Všechny druhy dopravy Praha Ljubljana

Pokud máte nějaké preference pro určitý druh dopravy, získejte více informací o těchto sekcích:

Carpool od Praha na Ljubljana

Spolujízda se liší od ostatních dopravních prostředků z důvodu nedefinovaného jízdního řádu. To znamená, že při hledání Praha-Ljubljana jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). Dobrá volba pro lastminute pobyt v Ljubljana!

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Praha-Ljubljana cesty autem s ostatními. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Levné lety z Praha na Ljubljana

Které letecké společnosti provozují Praha na Ljubljana lety?

Počítáme 2 leteckých společností, abychom naplánovali přímou službu mezi letištěm Praha a jeden z Ljubljana: Czech Airlines a Adria Airways.
Czech Airlines Praha LjubljanaAdria Airways Praha Ljubljana

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Praha na Ljubljana:

  • Raději létáte do Ljubljana v pracovní den (pondělí až čtvrtek) a být flexibilní. Ceny se mění v čase v závislosti na mnoha faktorech, včetně data a času cesty. Raději byste měli mít 2 až 3denní flexibilitu při rezervaci cesty.
  • Důrazně doporučujeme rezervovat si Praha Ljubljana let několik týdnů (nebo dokonce měsíců) předem. Většinou se jedná o pravidlo číslo jedna pro řízení výnosu: nejlevnější cena je k dispozici dlouho před odjezdem (to se zaměřuje na zákazníky, kteří jsou zvyklí na včasnou rezervaci).

Odletové letiště v Praha

  • PRG Prague Ruzyne

Příletové letiště v Ljubljana

  • LJU Brnik

Praha na Ljubljana autobus

Odlet autobusové stanice v Praha

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Praha 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Pak stačí jen potvrdit jízdenku u řidiče FlixBus nebo Hellö, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

  • UAN Florenc Praha (Prague)
  • Prague Main Railway Station

Příjezd autobusových nádraží v Ljubljana

Až dorazíte Ljubljana, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

  • Ljubljana
  • Ljubljana

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)