Cestujte z Praha na Štrasburk

Uspořádejte si výlet Praha na Štrasburk v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

5 možností jít od Praha na Štrasburk v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Štrasburk
/
/
  • Získejte sazby
2
Praha
Mannheim
Štrasburk
/
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Praha
Heidelberg
Štrasburk
/
/
/
  • Získejte sazby
4
Praha
Stuttgart
Štrasburk
/
/
/
  • Získejte sazby
5
Praha
Mnichov
Štrasburk
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Štrasburk

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost512 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Praha na Štrasburk ?

Plánujete výlet Praha na Štrasburk a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Praha Štrasburk? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

U Vivanody, jedinečného plánovače cest, který porovnává a kombinuje lety, vlaky, spolujízda a autobusy jít do Štrasburk z Praha, ušetříte čas a peníze! Stačí zadat datum odjezdu Štrasburk pak ať vás Vivanoda hledá. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, Blablacar, Deutsche Bahn, SNCF, ALSA, Hellö, Public Express nebo Russian Railways dosáhnout Štrasburk,

Všechny druhy dopravy Praha Štrasburk

Na výlet Praha (Česká Republika) na Štrasburk (Alsasko, Francie) ve vzdálenosti 512 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Štrasburk často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus Eurolines nebo IC Bus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Strasbourg (1.2 km z Štrasburk, Francie). Jděte prosím na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (na 1.5 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Štrasburk,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Štrasburk,
Přímý let Praha > Štrasburk bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Štrasburk (letiště Strasbourg-Entzheim, Kód IATA: SXB) provozovaný společností Czech Airlines.
Není možné jít přímo z Praha na Štrasburkbez změny. Můžete si vzít vlakMnichov-Štrasburk a použití autobus do cíle.
Vlaky IC 60 Deutsche Bahn to Štrasburk opustit vlakové nádraží München Hbf na Mnichov, Příjezd naŠtrasburk bude na stanici Strasbourg Nachází se cca 0.8 km min.

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Štrasburk?

Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Štrasburk (513 km)
Železniční společnosti
Russian Railways nabízí linku Mannheim-Štrasburk vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Strasbourg při příjezdu (0.8 km z centra)
Deutsche Bahn provozuje linku z Mnichov na Štrasburk odjíždějící vlakem IC 60 München Hbf se dostanete na vlakové nádraží Strasbourg (Alsasko Francie)
SNCF spojuje kolejnice Mannheim-Štrasburk TGV vlak z vlakového nádraží Mannheim Hbf (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Strasbourg při příjezdu (0.8 km z centra)
Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Heidelberg, Hauptbahnhof (Bádensko-Württembersko Německo) a mezi městem Heidelberg (autobusová zastávka Heidelberg, Hauptbahnhof na 0.5 km od centra) a města Štrasburk tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Strasbourg Nachází se asi 1.2 km od centra.
DeinBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to München - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) (Bavorsko Německo)
Hellö Bus Company rotuje mezi městem Stuttgart (autobusová zastávka Stuttgart Airport na 9.7 km od centra) a města Štrasburk tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Strasbourg Nachází se asi 1.2 km od centra.
Síť Public Express zahrnuje sběrnicovou linku od autobusového nádraží Heidelberg, Hauptbahnhof na Heidelberg a to Strasbourg (Alsasko Francie)
Provozovatel autobusů Eurolines zajišťuje autobusovou dopravu mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Štrasburk tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Strasbourg Nachází se asi 1.2 km od centra.
IC Bus je operátor, který vám umožní cestovat po lince od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Strasbourg (Alsasko Francie)
ALSA Bus Company rotuje mezi městem Stuttgart (autobusová zastávka Stuttgart - Zentral Omnibus Bahnhof (ZOB) na 6.5 km od centra) a města Štrasburk tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Strasbourg Nachází se asi 1.2 km od centra.
Síť LEO Express zahrnuje sběrnicovou linku od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Munich central bus station (Bavorsko Německo)
Letecké společnosti
Czech Airlines udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Štrasburk (příjezd na letiště Strasbourg-Entzheim SXB)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)