Cestujte z Praha na Zabreh

Uspořádejte si výlet Praha na Zabreh v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Zabreh v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Zabreh
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Zabreh

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost177 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Zabreh?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Praha Zabreh, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Zabrehkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Zabreh na mapě i na trase Praha Zabreh a různé body korespondence (Autobusové nádraží Zábřeh, Stanice Zábřeh na Moravě, Autobusové nádraží Prague Main Railway Station, Stanice Praha-Libeň, Stanice Praha hl. n.) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Zabreh

Všechny druhy dopravy Praha Zabreh

Na výlet Praha (Česká Republika) na Zabreh (Česká Republika) ve vzdálenosti 177 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Vlak Praha Zabreh je přímý.
Vlaky LEO Express to Zabreh opustit vlakové nádraží Praha hl. n. na Praha, Příjezd naZabreh bude na stanici Zábřeh na Moravě Nachází se cca 1.3 km min.
Máte štěstí, existuje přímá autobusová linka Praha-Zabreh často nejekonomičtějším řešením.
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Zábřeh (1.3 km z Zabreh, Česká Republika). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Zabreh,
Na Blablacaru pravděpodobně najdete řidiče, kteří sdílejí své vozidlo na trase Praha-Zabreh,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Zabreh?

Železniční společnosti
LEO Express nabízí linku Praha-Zabreh vlak z vlakového nádraží Praha hl. n. (1.2 km z centra města) a slouží vlakové stanici Zábřeh na Moravě při příjezdu (1.3 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Zabreh (178 km)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Zábřeh ( Česká Republika)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)