Cestujte z Skiathos na Santorini

Uspořádejte si výlet Skiathos na Santorini v trajekt, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Skiathos na Santorini v letadlo, trajekt

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Skiathos
Santorini
  • Získejte sazby
2
Skiathos
Atény
Santorini
  • Získejte sazby

Cestovat Skiathos Santorini

Způsoby dopravyletadlo, trajekt
vzdálenost354 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Skiathos na Santorini?

Nabízíme 2 tras trajekt, letadlo připravit si cestu Skiathos Santorini, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (trajekt, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Skiathos Santorinikliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Skiathos a Santorini na mapě i na trase Skiathos Santorini a různé body korespondence (Letiště Thira, Námořní stanice Santorini, Letiště Skiathos) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Santorini

Všechny druhy dopravy Skiathos Santorini

Na výlet Skiathos (Ostrovy Sporades, Řecko) na Santorini (Kykladské ostrovy, Řecko) ve vzdálenosti 354 km si můžete vypůjčit 2 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo a/nebo trajekta podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Santorini od Skiathos ale je možné provést tuto cestu pouze letadlem s lety Skiathos-Atény a Atény-Santorini
Výjezd Skiathos a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Skiathos JSI 2.2 km, pro odbavení zavazadel na let Atény (letiště Eleftherios Venizelos International, Kód IATA: ATH) provozovaný společností Olympic Air.Z Atény, vezměte si další letadlo se Olympic Air, Aegean Airlines, Volotea nebo Ryanair, které vás dopraví Thira (Santorini, Řecko).
Neexistuje žádný přímý přechod Skiathos Santorinibudete muset použít jiné prostředky (letadlo) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Atény-Santorini,
Pustíte se do přístavu Athens Piraeus E1 na 9.1 km z Atényna palubě lodi Hellenic Seaways, Blue Star Ferries, Aegean Speed Lines, Sea Jets, LANE Sea Line nebo Zante Ferries. Loď bude kotvit v přístavuSantorini na 3 km od Santorini, Doporučujeme vám jít do přístavuAtény pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)