Cestujte z Praha na Pisa

Uspořádejte si výlet Praha na Pisa v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Praha na Pisa v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Pisa
/
  • Získejte sazby
2
Praha
Florencie
Pisa
/
  • Získejte sazby
3
Praha
Milán
Pisa
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Pisa

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost771 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Praha na Pisa?

Nabízíme 3 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Praha Pisa, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Praha Pisakliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Praha a Pisa na mapě i na trase Praha Pisa a různé body korespondence (Letiště Gal Galilei, Stanice Pisa Centrale, Autobusové nádraží Pisa, Autobusové nádraží Pisa, Stanice Pisa S.Rossore, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Pisa

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Pisa?

Autobusové společnosti
FlixBus poskytuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Prague Main Railway Station na Praha a to Milan autostazione (Lombardie Itálie) a mezi městem Milán (autobusová zastávka Milan autostazione na 5.4 km od centra) a města Pisa tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Pisa Nachází se asi 1.1 km od centra.
Letecké společnosti
Air One udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Pisa (příjezd na letiště Gal Galilei PSA)
Darwin Airline zajišťuje rotaci z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Florencie (sloužící letišti Peretola FLR)
Czech Airlines provozuje let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Pisa (příjezd na letiště Gal Galilei PSA)
Alitalia poskytuje letecké spojení z letiště Prague Ruzyne Nachází se na severovýchodě města Praha, Česká Republika) Milán (sloužící letišti Linate LIN)
Easyjet udělá let z letiště Prague Ruzyne PRG se nachází v 12 km centru města Praha na Milán (příjezd na letiště Malpensa MXP)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Florencie-Pisa (70 km)
Železniční společnosti
Trenitalia nabízí linku Florencie-Pisa Regionale vlak z vlakového nádraží Firenze Rifredi (3.9 km z centra města) a slouží vlakové stanici Pisa Centrale při příjezdu (0.9 km z centra)

Všechny druhy dopravy Praha Pisa

Na výlet Praha (Česká Republika) na Pisa (Toskánsko, Itálie) ve vzdálenosti 771 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Praha > Pisa bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Pisa (letiště Gal Galilei, Kód IATA: PSA) provozovaný společností Air One nebo Czech Airlines.
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Praha-Pisa bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Praha-Milán a Milán-Pisa,
Nalodíte se na autobus FlixBus Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Milan autostazione (5.4 km z Milán, Itálie). Jděte prosím na autobusové nádraží Prague Main Railway Station (na 1.2 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Milán,Ja%(dist_unit)sile dorazil Milán, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Pisa (Toskánsko Itálie).
Není možné jít přímo z Praha na Pisabez změny. Můžete si vzít vlakFlorencie-Pisa a použití letadlo do cíle.
Vlaky Regionale Trenitalia to Pisa opustit vlakové nádraží Firenze Rifredi na Florencie, Příjezd naPisa bude na stanici Pisa Centrale Nachází se cca 0.9 km min.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Florencie-Pisa může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)