Cestujte z Vídeň na Salzburg

Uspořádejte si výlet Vídeň (Rakousko) na Salzburg v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Vídeň na Salzburg v vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Vídeň
Salzburg
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Vídeň Salzburg

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost252 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Vídeň na Salzburg?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Vídeň Salzburg, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Vídeň Salzburgkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Vídeň a Salzburg na mapě i na trase Vídeň Salzburg a různé body korespondence (Stanice Salzburg Hbf, Autobusové nádraží Salzburg Flughafen, Autobusové nádraží Salzburg Hbf/Lastenstr., Autobusové nádraží Salzburg P+R Süd, Stanice Wien Westbahnhof, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Salzburg

Které dopravní společnosti mají jít Vídeň na Salzburg?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů FlixBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Wien Westbahnhof na Vídeň a to Salzburg Flughafen (Salzburg Rakousko)
LEO Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Linz (autobusová zastávka Linz Industriezeile na 2.4 km od centra) a města Salzburg tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Salzburg P+R Süd Nachází se asi 4 km od centra.
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Vídeň-Salzburg Euronight vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Salzburg Hbf při příjezdu (1.3 km z centra)
WestBahn provozuje linku z Vídeň na Salzburg odjíždějící vlakem WB Wien Westbahnhof se dostanete na vlakové nádraží Salzburg Hbf (Salzburg Rakousko)
Deutsche Bahn spojuje kolejnice Vídeň-Salzburg IC/EC 62 vlak z vlakového nádraží Wien Westbahnhof (2.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Salzburg Hbf při příjezdu (1.3 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Vídeň-Salzburg (253 km)

Všechny druhy dopravy Vídeň Salzburg

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Vídeň na Salzburg

Existuje přímý vlak na Vídeň-Salzburg road?

Ano, je možné odejít Vídeň na Salzburg vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Vídeň-Salzburg vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Vysokorychlostní vlak Vídeň Salzburg

Tento typ vlaků je nejtučnějším způsobem cestování vlakem mezi nimi Vídeň a Salzburg s rychlostním rozsahem od 200 km / h do 350 km / h.

Meziměstský vlak Vídeň Salzburg

Železniční stanice je čtrnáct Vídeň a Salzburg jsou obsluhovány meziměstskými vlaky, které jsou rychlejší než regionální vlaky.

Noční vlak Vídeň Salzburg

Místo příjezdu Salzburg v noci a zaplatit hotelový pokoj, raději odjezd Vídeň ve večerních hodinách s pohodlím spacího vlaku vybaveného lůžky.

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Vídeň

 • Wien Westbahnhof

Příjezd vlakových stanic v Salzburg

 • Salzburg Hbf

Vídeň Salzburg železniční společnosti

Jedná se o 3 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Salzburg: ÖBB, WestBahn a Deutsche Bahn.
ÖBB Vídeň SalzburgWestBahn Vídeň SalzburgDeutsche Bahn Vídeň Salzburg

Carpool od Vídeň na Salzburg

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Vídeň-Salzburg s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. Místo toho, aby řídil auto sám Vídeň na Salzburg, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

Ridesharing nemá naplánovaný jízdní řád, na rozdíl od železničního, autobusového nebo leteckého průmyslu. Takže určitě máte lepší šanci získat Vídeň-Salzburg projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Salzburg,

Vídeň na Salzburg autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Vídeň a Salzburg,

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Vídeň a Salzburg a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Chcete-li povzbudit, abyste se autobusem Salzburg, zde jsou některé argumenty, které vás přesvědčí.

 • Díky velmi levným cenám je téměř nemožné pro vlakové nebo spolujízdní společnosti působící mezi Vídeň a Salzburg nabízet levnější tarify.
 • Ve většině trenérů je cestujícím k dispozici připojení Wi-Fi, což je pro a 252 km výlet.
 • Během výletu Vídeň Salzburg, nemusíte se starat o autonomii svého smartphonu nebo počítače: elektrické zásuvky v sedadle (a porty USB) vám zabrání v selhání baterie.

Autobusové společnosti na internetu Vídeň Salzburg výlet

FlixBus je jedinou autobusovou společností poskytující přímé autobusové linky Vídeň Salzburg,

FlixBus Vídeň Salzburg

Odlet autobusové stanice v Vídeň

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Vídeň nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Salzburg„je třeba zmínit. Nakonec si nechte zkontrolovat jízdenku u řidiče TRENITALIE a nastoupit na palubu poté, co máte v zavazadlovém prostoru zavazadla.

 • Wien Westbahnhof
 • Vienna Erdberg

Autobusové zastávky při příjezdu v Salzburg

Jakmile autobus dorazí Salzburg, zkontrolujte a sbírejte své věci, abyste na nic nezapomněli.

 • Salzburg Flughafen
 • Salzburg Hbf/Lastenstr.
 • Salzburg P+R Süd

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)