Doporučená trasa
Benátky
Přímá cesta spolujízda, autobus do Graz
Graz
Viz ceny
Alternativní trasy
Benátky
Cesta autobus, spolujízda do Klagenfurt am Worthersee
Klagenfurt am Worthersee
Cesta spolujízda, vlak, autobus do Graz
Graz
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Graz?

Plánujete cestu z Graz do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Graz, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Graz, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, Deutsche Bahn, ÖBB, FlixBus nebo Hellö) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Graz, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Graz.

Pro cestu z Benátky do Graz máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Benátky Graz

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Graz a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Graz

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Graz je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Benátky Graz

Spolujízda mezi Benátky a Graz je ideální, pokud chcete cestovat do Graz v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Graz.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Graz, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Graz

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Graz
Rakousko
Štýrsko
Vzdálenost
300 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení spolujízda a autobus
Vyhledávání jízdenek Benátky Graz
Hledání ubytování v Graz
Naplánujte si cestu z Benátky do Graz jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Graz jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Graz, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, Deutsche Bahn, ÖBB, FlixBus nebo Hellö, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Graz s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Graz

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Graz?
Ceny Autobusové jízdenky z Benátky do Graz jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Graz (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Graz mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Graz?
Flexibilní Spolujízda z Benátky do Graz je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Graz?
Rychlost Vlaky z Benátky do Graz jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Graz mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Graz?

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venezia Tronchetto Stazione
Mapa
Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Graz příjezdová autobusová nádraží

Graz Hauptbahnhof
Mapa
Graz Puntigam
Mapa

Příjezdová nádraží v Graz

Graz Hbf
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Graz
Hledání ubytování v Graz

Autobus Benátky Graz

Do autobusu Benátky-Graz si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Benátky - Graz se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Benátky do Graz na Vivanoda.

Autobusy mezi Benátky a Graz obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Benátky Graz

ÖBB
ÖBB
FlixBus
FlixBus
Hellö
Hellö
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Graz

Vlaky Benátky Graz

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Benátky do Graz alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Vlakové jízdenky z Benátky do Graz lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlaky mezi Benátky a Graz jsou vybaveny elektrickými zásuvkami a bezplatným Wi-Fi připojením pro cestující. Elektrické zásuvky jsou k dispozici ve většině vozů, zatímco Wi-Fi připojení může být v některých oblastech nestabilní.

Vlakové společnosti z Benátky do Graz

ÖBB
ÖBB
Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Graz

Spolujízda Benátky Graz

Doba trvání společné jízdy mezi Benátky a Graz závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Benátky do Graz závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Benátky do Graz, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Benátky Graz

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Graz

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu