Benátky
Přímá cesta vlak, autobus, spolujízda do Innsbruck
Innsbruck
Viz ceny

Jak se dostat z Benátky do Innsbruck?

Plánujete cestu z Innsbruck do Benátky a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Benátky do Innsbruck, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Benátky a Innsbruck, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, ÖBB, Russian Railways, Hellö nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Benátky a Innsbruck, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Benátky Innsbruck.

Pro cestu z Benátky do Innsbruck máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Benátky Innsbruck

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Benátky do Innsbruck a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Benátky Innsbruck

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Benátky Innsbruck je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Benátky Innsbruck

Z Benátky do Innsbruck létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Innsbruck v rekordním čase.

Spolujízda Benátky Innsbruck

Spolujízda mezi Benátky a Innsbruck je ideální, pokud chcete cestovat do Innsbruck v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Benátky nebo Innsbruck.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Benátky do Innsbruck, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Benátky Innsbruck

Město odjezdu
Benátky
Itálie
Veneto
Cílové město
Innsbruck
Rakousko
Tyrol
Vzdálenost
216 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení vlak, autobus a spolujízda
Vyhledávání jízdenek Benátky Innsbruck
Hledání ubytování v Innsbruck
Naplánujte si cestu z Benátky do Innsbruck jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Benátky do Innsbruck jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Benátky a Innsbruck, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, ÖBB, Russian Railways, Hellö nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Benátky a Innsbruck s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Benátky a Innsbruck

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Benátky do Innsbruck?
Komfort Vlaky mezi Benátky a Innsbruck obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Benátky do Innsbruck je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Flexibilita Časy vlaků Benátky Innsbruck mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Benátky-Innsbruck mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Benátky do Innsbruck?
Ceny Autobusové jízdenky z Benátky do Innsbruck jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Innsbruck (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Benátky a Innsbruck, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Benátky do Innsbruck překonávají vzdálenost 216 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Innsbruck.
Komfort Autobusy mezi Benátky a Innsbruck mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody letů z Benátky do Innsbruck?
Výběr leteckých společností Z Benátky do Innsbruck létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Rychlost Let mezi Benátky a Innsbruck je nejrychlejší způsob, jak urazit 216 km mezi Benátky a Innsbruck.
Ceny Letenky z Benátky do Innsbruck mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Innsbruck musí často dorazit na Benátky letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Benátky do Innsbruck?
Flexibilní Spolujízda z Benátky do Innsbruck je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Benátky do Innsbruck je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Benátky do Innsbruck může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Benátky? Kam přijedu v Innsbruck?

Odjezdová autobusová nádraží v Benátky

Venezia Tronchetto Stazione
Mapa
Venice (Airport VCE)
Mapa
Mestre (Train station)
Mapa
Venice (Tronchetto)
Mapa

Odjezdová nádraží v Benátky

Venezia Mestre
Mapa
Venezia Santa Lucia
Mapa

Letiště odletu v Benátky

Marco Polo
Mapa

Innsbruck příjezdová autobusová nádraží

Innsbruck
Mapa
Innsbruck Südbahnstraße
Mapa

Příjezdová nádraží v Innsbruck

Innsbruck
Mapa
Innsbruck Westbahnhof
Mapa
Innsbruck Allerheiligenhöfe
Mapa
Innsbruck Hötting
Mapa
Vyhledávání jízdenek Benátky Innsbruck
Hledání ubytování v Innsbruck

Autobus Benátky Innsbruck

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Benátky - Innsbruck se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Benátky do Innsbruck na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Benátky a Innsbruck je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusy mezi Benátky a Innsbruck obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Četnost odjezdů do Benátky z Innsbruck se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Innsbruck, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Benátky Innsbruck

Hellö
Hellö
FlixBus
FlixBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Benátky Innsbruck

Vlaky Benátky Innsbruck

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Benátky do Innsbruck zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Benátky do Innsbruck alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Benátky a Innsbruck, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Benátky do Innsbruck existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Vlakové společnosti z Benátky do Innsbruck

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
ÖBB
ÖBB
Russian Railways
Russian Railways
Vyhledávání vlakových jízdenek Benátky Innsbruck

Lety Benátky Innsbruck

Letecké společnosti Benátky Innsbruck

Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Benátky Innsbruck

Spolujízda Benátky Innsbruck

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Benátky Innsbruck kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Benátky a Innsbruck. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Benátky a Innsbruck, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Platforma pro spolujízdu Benátky Innsbruck

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Benátky Innsbruck

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu