Doporučená trasa
Dusseldorf
Přímá cesta autobus, spolujízda, lety do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny
Alternativní trasy
Dusseldorf
Cesta lety, vlak, spolujízda, autobus do Praha
Praha
Cesta autobus, spolujízda do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny
Dusseldorf
Cesta autobus, vlak, spolujízda, lety do Frankfurt nad Mohanem
Frankfurt nad Mohanem
Cesta autobus, spolujízda do Karlovy Vary
Karlovy Vary
Viz ceny

Jak se dostat z Dusseldorf do Karlovy Vary?

Plánujete cestu z Karlovy Vary do Dusseldorf a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Dusseldorf do Karlovy Vary, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Dusseldorf a Karlovy Vary, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (Deutsche Bahn, HKX, SBB CFF FFS, FlixBus nebo ADAC PostBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Dusseldorf a Karlovy Vary, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Dusseldorf Karlovy Vary.

Pro cestu z Dusseldorf do Karlovy Vary máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Dusseldorf Karlovy Vary

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Dusseldorf do Karlovy Vary a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Dusseldorf Karlovy Vary

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Dusseldorf Karlovy Vary je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Dusseldorf Karlovy Vary

Z Dusseldorf do Karlovy Vary létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Karlovy Vary v rekordním čase.

Spolujízda Dusseldorf Karlovy Vary

Spolujízda mezi Dusseldorf a Karlovy Vary je ideální, pokud chcete cestovat do Karlovy Vary v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Dusseldorf nebo Karlovy Vary.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Dusseldorf do Karlovy Vary, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Dusseldorf Karlovy Vary

Město odjezdu
Dusseldorf
Německo
Severní Porýní-Vestfálsko
Cílové město
Karlovy Vary
Česká Republika
Vzdálenost
443 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, spolujízda a lety
Vyhledávání jízdenek Dusseldorf Karlovy Vary
Hledání ubytování v Karlovy Vary
Naplánujte si cestu z Dusseldorf do Karlovy Vary jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Dusseldorf do Karlovy Vary jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Dusseldorf a Karlovy Vary, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou Deutsche Bahn, HKX, SBB CFF FFS, FlixBus nebo ADAC PostBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Dusseldorf a Karlovy Vary s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Dusseldorf a Karlovy Vary

Výhody a nevýhody cestování vlakem z Dusseldorf do Karlovy Vary?
Krajina Vlaky mezi Dusseldorf a Karlovy Vary často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Komfort Vlaky mezi Dusseldorf a Karlovy Vary obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Dostupnost Vlaková nádraží v Dusseldorf nebo Karlovy Vary se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Náklady Jízdenky na vlak Dusseldorf-Karlovy Vary mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Dusseldorf Karlovy Vary mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody letů z Dusseldorf do Karlovy Vary?
Rychlost Let mezi Dusseldorf a Karlovy Vary je nejrychlejší způsob, jak urazit 443 km mezi Dusseldorf a Karlovy Vary.
Výběr leteckých společností Z Dusseldorf do Karlovy Vary létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Dusseldorf do Karlovy Vary mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Karlovy Vary musí často dorazit na Dusseldorf letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Nevýhody spojené s životním prostředím Lety do Dusseldorf Karlovy Vary mají negativní dopad na životní prostředí kvůli emisím skleníkových plynů, protože létání je jedním z nejvíce znečišťujících druhů dopravy.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Dusseldorf do Karlovy Vary?
Ceny Autobusové jízdenky z Dusseldorf do Karlovy Vary jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Karlovy Vary (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Dusseldorf a Karlovy Vary, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Palubní služby Moderní autobusy mezi Dusseldorf a Karlovy Vary jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Komfort Autobusy mezi Dusseldorf a Karlovy Vary mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Dusseldorf do Karlovy Vary překonávají vzdálenost 443 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Karlovy Vary.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Dusseldorf do Karlovy Vary?
Flexibilní Spolujízda z Dusseldorf do Karlovy Vary je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Přátelskost Spolujízda mezi Dusseldorf a Karlovy Vary je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Dusseldorf do Karlovy Vary je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Spolehlivost Při cestě do Dusseldorf Karlovy Vary byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Dusseldorf do Karlovy Vary může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Dusseldorf? Kam přijedu v Karlovy Vary?

Odjezdová autobusová nádraží v Dusseldorf

Düsseldorf
Mapa
Düsseldorf
Mapa

Odjezdová nádraží v Dusseldorf

Düsseldorf Hbf
Mapa
Düsseldorf Flughafen
Mapa

Letiště odletu v Dusseldorf

Dusseldorf
Mapa

Karlovy Vary příjezdová autobusová nádraží

Karlovy Vary (Terminál)
Mapa

Letiště příjezdu do Karlovy Vary

Karlovy Vary
Mapa
Vyhledávání jízdenek Dusseldorf Karlovy Vary
Hledání ubytování v Karlovy Vary

3 tipy pro levnější cestování mezi Dusseldorf a Karlovy Vary

Rozhodli jste se cestovat z Dusseldorf do Karlovy Vary a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak, lety nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Dusseldorf do Karlovy Vary.

  • 1. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Dusseldorf a Karlovy Vary se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Karlovy Vary si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.
  • 2. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Dusseldorf do Karlovy Vary. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Karlovy Vary.
  • 3. Rezervujte s předstihem
    Toto je často nejznámější tip, jak ušetřit peníze na cestě mezi Dusseldorf a Karlovy Vary. Jízdenky na vlak, letadlo, autobus nebo trajekt jsou totiž často levnější, pokud si je koupíte s dostatečným předstihem. Někdy tak můžete na cestě z Dusseldorf do Karlovy Vary ušetřit desítky nebo dokonce stovky eur.

Autobus Dusseldorf Karlovy Vary

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Dusseldorf - Karlovy Vary se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Dusseldorf do Karlovy Vary na Vivanoda.

Doba trvání cesty autobusem mezi Dusseldorf a Karlovy Vary se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Karlovy Vary pro váš termín cesty.

Pravidla pro zrušení a změnu rezervace se mohou lišit v závislosti na autobusovém dopravci, proto je důležité si při rezervaci zkontrolovat smluvní podmínky. Ve většině případů je zrušení nebo změna autobusové jízdenky Dusseldorf-Karlovy Vary spojena s dodatečnými náklady.

Většina autobusů mezi Dusseldorf a Karlovy Vary je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Do autobusu Dusseldorf-Karlovy Vary si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Autobusy mezi Dusseldorf a Karlovy Vary obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Autobusové společnosti Dusseldorf Karlovy Vary

FlixBus
FlixBus
ADAC PostBus
ADAC PostBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Dusseldorf Karlovy Vary

Vlaky Dusseldorf Karlovy Vary

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Dusseldorf a Karlovy Vary, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Průměrná doba jízdy vlakem z Dusseldorf do Karlovy Vary závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Karlovy Vary jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Dusseldorf do Karlovy Vary lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Dusseldorf do Karlovy Vary alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Dusseldorf do Karlovy Vary, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Dusseldorf a Karlovy Vary.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Dusseldorf do Karlovy Vary zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Dusseldorf do Karlovy Vary

Deutsche Bahn
Deutsche Bahn
HKX
HKX
SBB CFF FFS
SBB CFF FFS
Vyhledávání vlakových jízdenek Dusseldorf Karlovy Vary

Lety Dusseldorf Karlovy Vary

Letecké společnosti Dusseldorf Karlovy Vary

Germania
Germania
Czech Airlines
Czech Airlines
Germanwings
Germanwings
Lufthansa
Lufthansa
Vyhledávání letů Dusseldorf Karlovy Vary

Spolujízda Dusseldorf Karlovy Vary

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Průměrné náklady na spolujízdu z Dusseldorf do Karlovy Vary závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Dusseldorf do Karlovy Vary, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Dusseldorf do Karlovy Vary závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Doba trvání společné jízdy mezi Dusseldorf a Karlovy Vary závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Dusseldorf a Karlovy Vary, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Dusseldorf Karlovy Vary

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Dusseldorf Karlovy Vary
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu