Cestujte z Exeter na Belfast

Uspořádejte si výlet Exeter na Belfast v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

4 možností jít od Exeter na Belfast v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Vyberte požadovanou trasu
 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Exeter
Belfast
 • Získejte sazby
2
Exeter
Bristol
Belfast
/
/
 • Získejte sazby
3
Exeter
Dublin
Belfast
/
 • Získejte sazby
4
Exeter
Glasgow
Belfast
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Exeter Belfast

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost460 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Exeter na Belfast ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Exeter na Belfast? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za lety, vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Belfast z Exeter Jednoduše zadejte své datum cesty do Belfast a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy Easyjet, FlyBE, First Great Western, National Express, Blablacar, AirCoach, MegaBus nebo Iarnród Éireann dosáhnout Belfast,

Všechny druhy dopravy Exeter Belfast

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Levné lety z Exeter na Belfast

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Exeter na Belfast:

 • Rezervujte si Exeter Belfast let s dostatečným předstihem, abyste získali ty nejlepší ceny. Toto je jedno z nejdůležitějších pravidel v leteckém průmyslu: cestující ve volném čase, kteří chtějí brzy zaplatit méně knih; obchodní cesty jsou ochotny platit více, ale rezervovat pozdě.
 • Buďte flexibilní s daty cesty do Belfast, Ceny se neustále mění a liší se každý den. Důležitým přínosem bude mít určitou flexibilitu.

Které letecké společnosti provozují Exeter na Belfast lety?

Tento let je naplánován pouze jednou leteckou společností: FlyBE.
FlyBE Exeter Belfast

Odletové letiště v Exeter

 • EXT Exeter

Cílové letiště v Belfast

 • BFS Belfast International
 • BHD Belfast City

vlak Exeter na Belfast

Existuje přímý vlak na Exeter-Belfast road?

Ne, bohužel žádná vlaková trať z ní nedovoluje Exeter na Belfast bez provedení jakýchkoli změn.

Exeter Belfast železniční společnosti

Jedná se o 3 železničních společností, které můžete vzít během cesty do Belfast: First Great Western, Iarnród Éireann a CrossCountry.
First Great Western Exeter BelfastIarnród Éireann Exeter BelfastCrossCountry Exeter Belfast

Železniční stanice z Exeter

 • Exeter St Thomas
 • Exeter St Davids

Příjezd vlakových stanic v Belfast

 • Belfast Central

Exeter na Belfast autobus

Bohužel neexistuje přímá autobusová trasa Exeter Belfast a neexistuje způsob, jak vás dostat Belfast z Exeter pouze autobusem. Budete muset změnit způsoby dopravy a použít další linky do let, vlak nebo spolujízda,

Odlet autobusové stanice v Exeter

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Exeter nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Pak stačí jen potvrdit jízdenku u řidiče AirCoach, MegaBus, National Express nebo Bus Eireann, uložit zavazadla do kufru a najít si místo.

 • Exeter

Autobusové zastávky při příjezdu v Belfast

Jakmile autobus zastaví na Belfast, ujistěte se, že na svém sedadle nic neponecháváte, nebo zapomeňte na podržená zavazadla.

 • Belfast (Europa Bus Centre)

Carpool od Exeter na Belfast

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Exeter-Belfast s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Exeter-Belfast jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Dobrá volba pro lastminute pobyt v Belfast!

Které dopravní společnosti mají jít Exeter na Belfast?

Letecké společnosti
FlyBE udělá let z letiště Exeter EXT se nachází v 8.3 km centru města Exeter na Belfast (příjezd na letiště Belfast City BHD)
Easyjet zajišťuje rotaci z letiště Glasgow International Nachází se na severovýchodě města Glasgow, Spojené Království) Belfast (sloužící letišti Belfast International BFS)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů Bus Eireann zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Dublin Airport na Dublin a to Belfast (Europa Bus Centre) (Severní Irsko Spojené Království)
National Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Exeter (autobusová zastávka Exeter na 0.7 km od centra) a města Bristol tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Bristol Nachází se asi 0.5 km od centra.
MegaBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží Exeter na Exeter a to Bristol (Anglie Spojené Království)
Síť AirCoach zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Dublin (autobusová zastávka Dublin Airport na 9.5 km od centra) a města Belfast tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Belfast (Europa Bus Centre) Nachází se asi 0.5 km od centra.
Železniční společnosti
First Great Western nabízí linku Exeter-Bristol vlak z vlakového nádraží Exeter St Davids (1.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bedminster při příjezdu (1.7 km z centra)
Iarnród Éireann provozuje linku z Dublin na Belfast odjíždějící vlakem InterCity Dublin Connolly se dostanete na vlakové nádraží Belfast Central (Severní Irsko Spojené Království)
CrossCountry spojuje kolejnice Exeter-Glasgow vlak z vlakového nádraží Exeter St Davids (1.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Glasgow Central při příjezdu (0.9 km z centra)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Exeter-Bristol (105 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)