Cestujte z Exeter na Birmingham

Uspořádejte si výlet Exeter na Birmingham v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Exeter na Birmingham v vlak, auto, autobus

  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Exeter
Birmingham
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Exeter Birmingham

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost226 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Exeter na Birmingham ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Exeter na Birmingham? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Birmingham z Exeter Jednoduše zadejte své datum cesty do Birmingham a Vivanoda dělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy CrossCountry, Blablacar, National Express, MegaBus nebo First Great Western dosáhnout Birmingham,

Všechny druhy dopravy Exeter Birmingham

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Carpool od Exeter na Birmingham

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Exeter-Birmingham s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To pomáhá snížit cestovní náklady pro řidiče i spolujezdce a také snižuje dopad na životní prostředí.

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. To znamená, že při hledání Exeter-Birmingham jízdy, s větší pravděpodobností je najdete, pokud budete hledat pouze tři dny předem (a ne dva měsíce). To je zajímavé pro cestování na poslední chvíli Birmingham,

Exeter na Birmingham autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Exeter a Birmingham,

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Exeter a Birmingham a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Proto vám předkládáme několik argumentů, které by vás mohly přesvědčit, abyste nastoupili na autobus Birmingham,

  • Exeter Birmingham jízdenky se prodávají za bezkonkurenční ceny, je nepravděpodobné, že najdete lepší nabídky u ostatních druhů dopravy: železniční nebo spolujízdná nabídka.
  • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 226 km cesty.
  • Ekologičtější je cestování po moderním autobusu než do bazénu. Kromě toho silniceExeter Birmingham je sdíleno jinými vozidly a pro provoz autobusu není nutná žádná další infrastruktura.

Jaké jsou autobusové společnosti provozující Exeter Birmingham ?

Trasa autobusu Exeter Birmingham je provozována beze změn autobusovými společnostmi MegaBus a National Express.

MegaBus Exeter BirminghamNational Express Exeter Birmingham

Odlet autobusové stanice v Exeter

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Exeter nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Abyste se ujistili o cíli autobusu, podívejte se na přední stranu, “Birmingham„je třeba zmínit. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

  • Exeter

Autobusové zastávky při příjezdu v Birmingham

Až dorazíte Birmingham, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

  • Birmingham

vlak Exeter na Birmingham

Existuje přímý vlak na Exeter-Birmingham road?

Ano, je možné odejít Exeter na Birmingham vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Birmingham a může být méně přímých vlaků z Exeter v určitých dnech. Chcete-li najít nejlevnější Exeter-Birmingham vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Meziměstský vlak Exeter Birmingham

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Exeter a Birmingham s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Exeter Birmingham železniční společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je CrossCountry.
CrossCountry Exeter Birmingham

Železniční stanice z Exeter

  • Exeter St Davids
  • Exeter St Thomas

Příjezd vlakových stanic v Birmingham

  • Birmingham New Street

Které dopravní společnosti mají jít Exeter na Birmingham?

Železniční společnosti
CrossCountry nabízí linku Exeter-Birmingham vlak z vlakového nádraží Exeter St Davids (1.1 km z centra města) a slouží vlakové stanici Birmingham New Street při příjezdu (0.7 km z centra)
First Great Western provozuje linku z Exeter na Bristol odjíždějící vlakem Exeter St Thomas se dostanete na vlakové nádraží Bristol Temple Meads (Anglie Spojené Království)
Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů MegaBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Exeter na Exeter a to Birmingham (Anglie Spojené Království)
National Express je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Exeter (autobusová zastávka Exeter na 0.7 km od centra) a města Birmingham tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Birmingham Nachází se asi 0.8 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Exeter-Birmingham (227 km)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)