Exeter
Přímá cesta autobus, spolujízda, vlak do Plymouth
Plymouth
Viz ceny

Jak se dostat z Exeter do Plymouth?

Plánujete cestu z Plymouth do Exeter a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Exeter do Plymouth, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Exeter a Plymouth, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (First Great Western, CrossCountry, Blablacar, National Express nebo MegaBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Exeter a Plymouth, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Exeter Plymouth.

Pro cestu z Exeter do Plymouth máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Exeter Plymouth

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Exeter do Plymouth a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Exeter Plymouth

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Exeter Plymouth je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Exeter Plymouth

Spolujízda mezi Exeter a Plymouth je ideální, pokud chcete cestovat do Plymouth v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Exeter nebo Plymouth.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Exeter do Plymouth, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Exeter Plymouth

Město odjezdu
Exeter
Spojené Království
Anglie
Cílové město
Plymouth
Spojené Království
Anglie
Vzdálenost
57 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, spolujízda a vlak
Vyhledávání jízdenek Exeter Plymouth
Hledání ubytování v Plymouth
Naplánujte si cestu z Exeter do Plymouth jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Exeter do Plymouth jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Exeter a Plymouth, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou First Great Western, CrossCountry, Blablacar, National Express nebo MegaBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Exeter a Plymouth s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Exeter a Plymouth

Výhody a nevýhody cestování autobusem z Exeter do Plymouth?
Ceny Autobusové jízdenky z Exeter do Plymouth jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Plymouth (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Exeter a Plymouth, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Doba jízdy Autobusy z Exeter do Plymouth překonávají vzdálenost 57 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Plymouth.
Komfort Autobusy mezi Exeter a Plymouth mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Exeter do Plymouth?
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Exeter do Plymouth je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Komfort Vlaky mezi Exeter a Plymouth obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Flexibilita Časy vlaků Exeter Plymouth mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Exeter-Plymouth mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Exeter do Plymouth?
Šetrné k životnímu prostředí Sdílením auta s někým dalším snižujete dopad cesty z Exeter do Plymouth na životní prostředí.
Flexibilní Spolujízda z Exeter do Plymouth je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Komfort Po celou dobu cesty z Exeter do Plymouth musíte sdílet prostor ve voze s ostatními cestujícími.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.

Odkud začít v Exeter? Kam přijedu v Plymouth?

Odjezdová autobusová nádraží v Exeter

Exeter
Mapa

Odjezdová nádraží v Exeter

Exeter Central
Mapa
Exeter St Davids
Mapa
Exeter St Thomas
Mapa
St James Park (Devon)
Mapa

Plymouth příjezdová autobusová nádraží

Plymouth
Mapa

Příjezdová nádraží v Plymouth

Plymouth
Mapa
St Budeaux Ferry Road
Mapa
Devonport
Mapa
Vyhledávání jízdenek Exeter Plymouth
Hledání ubytování v Plymouth

Autobus Exeter Plymouth

Doba trvání cesty autobusem mezi Exeter a Plymouth se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Plymouth pro váš termín cesty.

Autobusy mezi Exeter a Plymouth obvykle nabízejí toalety pro cestující na palubě, ale vždy je vhodné se před cestou informovat u dopravce. V každém případě jsou zajištěny přestávky na dálničních odpočívadlech.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Exeter - Plymouth se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Exeter do Plymouth na Vivanoda.

Většina autobusů mezi Exeter a Plymouth je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Autobusové společnosti Exeter Plymouth

National Express
National Express
MegaBus
MegaBus
Vyhledávání autobusových jízdenek Exeter Plymouth

Vlaky Exeter Plymouth

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Exeter do Plymouth alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Exeter do Plymouth, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Exeter a Plymouth.

Vlakové jízdenky z Exeter do Plymouth lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Exeter do Plymouth zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Vlakové společnosti z Exeter do Plymouth

First Great Western
First Great Western
CrossCountry
CrossCountry
Vyhledávání vlakových jízdenek Exeter Plymouth

Spolujízda Exeter Plymouth

Doba trvání společné jízdy mezi Exeter a Plymouth závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Spolujízda je obecně považována za bezpečnou možnost cestování mezi Exeter a Plymouth. Před rezervací cesty je však důležité zkontrolovat recenze a hodnocení řidičů. Doporučujeme také sdílet své osobní údaje pouze s lidmi, kterým důvěřujete.

Průměrné náklady na spolujízdu z Exeter do Plymouth závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Exeter do Plymouth, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Je možné rezervovat spolujízdu na poslední chvíli, ale záleží na dostupnosti řidičů a poptávce po cestě. Doporučujeme rezervovat si spolujízdu předem, abyste si cestu zaručili.

Platforma pro spolujízdu Exeter Plymouth

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Exeter Plymouth
Vyhledávací filtry
Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu