Cestujte z Exeter na Dover

Uspořádejte si výlet Exeter na Dover v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Exeter na Dover v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Exeter
Londýn
Dover
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby
2
Exeter
Dover
  • Získejte sazby

Cestovat Exeter Dover

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost342 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Exeter na Dover?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Exeter Dover, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Exeter Doverkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Exeter a Dover na mapě i na trase Exeter Dover a různé body korespondence (Stanice Dover Priory, Autobusové nádraží Dover, Autobusové nádraží Dover Bus Station, Autobusové nádraží Dover Ferry Port, Autobusové nádraží Dover town centre, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Dover

Všechny druhy dopravy Exeter Dover

Na výlet Exeter (Anglie, Spojené Království) na Dover (Anglie, Spojené Království) ve vzdálenosti 342 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Není možné jít přímo z Exeter na Dover vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Exeter-Londýn a Londýn-Dover umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky South West Trains nebo First Great Western to Londýn opustit vlakové nádraží Exeter Central na Exeter, Příjezd naLondýn bude na stanici London Waterloo Nachází se cca 0.9 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Londýn kde vlak Ashford Line, High Speed Line nebo Chatham Line provozovaný společností Southeastern odejde Dover,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Exeter-Dover bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Exeter-Londýn a Londýn-Dover,
Nalodíte se na autobus MegaBus nebo National Express Exeter, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží London Victoria Coach Station (1.8 km z Londýn, Spojené Království). Jděte prosím na autobusové nádraží Exeter (na 0.7 km od Exeter) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Londýn,Ja%(dist_unit)sile dorazil Londýn, vezměte další autobus National Express, který vás zavede na autobusové nádraží Dover (Anglie Spojené Království).
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Londýn-Dover může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Dover od Exeter, Můžete si vzít letExeter-Londýn pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Exeter a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Exeter EXT 8.3 km, pro odbavení zavazadel na let Londýn (letiště London City, Kód IATA: LCY) provozovaný společností FlyBE.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)