Cestujte z Exeter na Cambridge

Uspořádejte si výlet Exeter na Cambridge v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

3 možností jít od Exeter na Cambridge v letadlo, vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Exeter
Londýn
Cambridge
/
/
/
/
/
  • Získejte sazby
2
Exeter
Bristol
Cambridge
/
/
/
  • Získejte sazby
3
Exeter
Cambridge
  • Získejte sazby

Cestovat Exeter Cambridge

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost303 km
Přímá linkaNe

Jak cestovat z Exeter na Cambridge ?

Plánujete výlet Exeter na Cambridge a stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlepší a nejlevnější způsob dopravy, mezi nimiž cestujete Exeter Cambridge? Obvykle to není snadný úkol a budete muset procházet více webů, abyste mohli porovnat všechny nabídky.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, vlaky a lety dostat se Cambridge, Stačí zadat data cesty do Cambridge pak Vivanoda udělá zbytek. Nakonec výsledky upřesněte pomocí filtrů a možností třídění.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda, lety a autobusy MegaBus, National Express, South West Trains, Blablacar, Greater Anglia, First Great Western, CrossCountry nebo First Capital Connect dosáhnout Cambridge,

Všechny druhy dopravy Exeter Cambridge

Na výlet Exeter (Anglie, Spojené Království) na Cambridge (Anglie, Spojené Království) ve vzdálenosti 303 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Exeter-Cambridge bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Exeter-Bristol a Bristol-Cambridge,
Nalodíte se na autobus National Express nebo MegaBus Exeter, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Bristol (0.5 km z Bristol, Spojené Království). Jděte prosím na autobusové nádraží Exeter (na 0.7 km od Exeter) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Bristol,Ja%(dist_unit)sile dorazil Bristol, vezměte další autobus MegaBus, který vás zavede na autobusové nádraží Cambridge (Anglie Spojené Království).
Není možné jít přímo z Exeter na Cambridge vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Exeter-Londýn a Londýn-Cambridge umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky South West Trains to Londýn opustit vlakové nádraží Exeter Central na Exeter, Příjezd naLondýn bude na stanici London Waterloo Nachází se cca 0.9 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Londýn kde vlak provozovaný společností CrossCountry, Greater Anglia nebo First Capital Connect odejde Cambridge,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Bristol-Cambridge může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
Žádné přímé lety vám nedovolí jít Cambridge od Exeter, Můžete si vzít letExeter-Londýn pak udělej zbytek cesty vlak,
Výjezd Exeter a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Exeter EXT 8.3 km, pro odbavení zavazadel na let Londýn (letiště London City, Kód IATA: LCY) provozovaný společností FlyBE.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)