Doporučená trasa
Exeter
Cesta vlak, autobus, lety, spolujízda do Londýn
Londýn
Cesta autobus, vlak, spolujízda do Cambridge
Cambridge
Viz ceny
Alternativní trasy
Exeter
Cesta vlak, spolujízda, autobus do Bristol
Bristol
Cesta spolujízda, autobus do Cambridge
Cambridge
Viz ceny
Exeter
Přímá cesta autobus do Cambridge
Cambridge
Viz ceny

Jak se dostat z Exeter do Cambridge?

Plánujete cestu z Cambridge do Exeter a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Exeter do Cambridge, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Exeter a Cambridge, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (First Capital Connect, Greater Anglia, CrossCountry, MegaBus nebo FlixBus) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Exeter a Cambridge, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Exeter Cambridge.

Pro cestu z Exeter do Cambridge máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Exeter Cambridge

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Exeter do Cambridge a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Exeter Cambridge

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Exeter Cambridge je ideální a splní vaše očekávání.

Levné lety Exeter Cambridge

Z Exeter do Cambridge létá každý den mnoho letů, které cestujícím nabízejí rychlou a pohodlnou variantu. Pokud spěcháte, letadlo je nejrychlejší způsob, jak se dostat do Cambridge v rekordním čase.

Spolujízda Exeter Cambridge

Spolujízda mezi Exeter a Cambridge je ideální, pokud chcete cestovat do Cambridge v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Exeter nebo Cambridge.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Exeter do Cambridge, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Exeter Cambridge

Město odjezdu
Exeter
Spojené Království
Anglie
Cílové město
Cambridge
Spojené Království
Anglie
Vzdálenost
303 km
Přímé spojení
Žádné přímé spojení žádným dopravním prostředkem
Vyhledávání jízdenek Exeter Cambridge
Hledání ubytování v Cambridge
Naplánujte si cestu z Exeter do Cambridge jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Exeter do Cambridge jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Exeter a Cambridge, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou First Capital Connect, Greater Anglia, CrossCountry, MegaBus nebo FlixBus, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Exeter a Cambridge s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Exeter a Cambridge

Výhody a nevýhody letů z Exeter do Cambridge?
Rychlost Let mezi Exeter a Cambridge je nejrychlejší způsob, jak urazit 303 km mezi Exeter a Cambridge.
Výběr leteckých společností Z Exeter do Cambridge létá mnoho leteckých společností, a to jak přímých, tak s mezipřistáním, což cestujícím poskytuje široký výběr.
Ceny Letenky z Exeter do Cambridge mohou být dražší než jízdenky na vlak nebo autobus, zejména v rušných obdobích (svátky, víkendy atd.).
Bezpečnostní kontroly Cestující do Cambridge musí často dorazit na Exeter letiště dříve kvůli přísným bezpečnostním kontrolám.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Exeter do Cambridge?
Ceny Autobusové jízdenky z Exeter do Cambridge jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Cambridge (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Exeter a Cambridge, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Komfort Autobusy mezi Exeter a Cambridge mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.
Doba jízdy Autobusy z Exeter do Cambridge překonávají vzdálenost 303 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Cambridge.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Exeter do Cambridge?
Komfort Vlaky mezi Exeter a Cambridge obecně nabízejí více místa pro nohy a větší pohodlí pro cestující.
Šetrné k životnímu prostředí Vlak z Exeter do Cambridge je považován za ekologičtější dopravní prostředek než samotné létání nebo jízda autem.
Náklady Jízdenky na vlak Exeter-Cambridge mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Flexibilita Časy vlaků Exeter Cambridge mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Výhody a nevýhody spolujízdy z Exeter do Cambridge?
Přátelskost Spolujízda mezi Exeter a Cambridge je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Úsporné Spolujízda z Exeter do Cambridge je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Exeter Cambridge byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Exeter do Cambridge může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.

Odkud začít v Exeter? Kam přijedu v Cambridge?

Odjezdová autobusová nádraží v Exeter

Exeter
Mapa

Odjezdová nádraží v Exeter

Exeter St Davids
Mapa
Exeter St Thomas
Mapa
Exeter Central
Mapa
Pinhoe
Mapa

Letiště odletu v Exeter

Exeter
Mapa

Cambridge příjezdová autobusová nádraží

Cambridge
Mapa

Příjezdová nádraží v Cambridge

Cambridge
Mapa
Vyhledávání jízdenek Exeter Cambridge
Hledání ubytování v Cambridge

Autobus Exeter Cambridge

Do autobusu Exeter-Cambridge si cestující zpravidla mohou vzít zavazadla, je však důležité ověřit si u dopravce hmotnostní a velikostní limity. Počet zavazadel je také velmi často omezen.

Většina autobusů mezi Exeter a Cambridge je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Exeter - Cambridge se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Exeter do Cambridge na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Exeter z Cambridge se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Cambridge, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Autobusové společnosti Exeter Cambridge

MegaBus
MegaBus
FlixBus
FlixBus
National Express
National Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Exeter Cambridge

Vlaky Exeter Cambridge

Průměrná doba jízdy vlakem z Exeter do Cambridge závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Cambridge jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Exeter do Cambridge alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

Chcete-li získat nejvýhodnější vlakové jízdenky mezi Exeter a Cambridge, doporučujeme rezervovat si je předem, být flexibilní vůči jízdnímu řádu a porovnat ceny jízdenek s Vivanoda.

Vlakové jízdenky z Exeter do Cambridge lze vrátit nebo vyměnit, ale obvykle jsou dražší. Nejlevnější jízdenky jsou nevratné a nevyměnitelné.

Vlakové společnosti z Exeter do Cambridge

First Capital Connect
First Capital Connect
Greater Anglia
Greater Anglia
CrossCountry
CrossCountry
First Great Western
First Great Western
South West Trains
South West Trains
Vyhledávání vlakových jízdenek Exeter Cambridge

Lety Exeter Cambridge

Letecké společnosti Exeter Cambridge

FlyBE
FlyBE
Vyhledávání letů Exeter Cambridge

Spolujízda Exeter Cambridge

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Exeter a Cambridge, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Průměrné náklady na spolujízdu z Exeter do Cambridge závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Exeter do Cambridge, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Počet míst ve spolujízdě z Exeter do Cambridge závisí na řidiči a typu použitého vozidla. Obecně platí, že řidič může nabídnout 1 až 4 místa.

Spolujízda je považována za ekologičtější variantu než jiné druhy dopravy, protože snižuje emise CO2 tím, že snižuje počet automobilů na silnicích. To však závisí na počtu osob sdílejících stejné vozidlo a na spotřebě paliva vozidla.

Platforma pro spolujízdu Exeter Cambridge

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Exeter Cambridge

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu