Cestujte z Exeter na Leeds

Uspořádejte si výlet Exeter na Leeds v vlak, autobus, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Exeter na Leeds v letadlo, vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Exeter
Leeds
/
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Exeter Leeds

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, autobus, vlak
vzdálenost369 km
Přímá linkaAno

Jak jít od Exeter na Leeds?

Nabízíme 1 tras vlak, autobus, carpooling, letadlo připravit si cestu Exeter Leeds, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
 • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling, letadlo).
 • Získejte ceny, časy a trvání cesty Exeter Leedskliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
 • Vyhledejte města Exeter a Leeds na mapě i na trase Exeter Leeds a různé body korespondence (Letiště Leeds-Bradford, Autobusové nádraží Leeds, Stanice Leeds, Stanice Bramley (West Yorks), Stanice Cross Gates, ...) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
 • Najděte si hotel v Leeds

Všechny druhy dopravy Exeter Leeds

Přečtěte si více informací o každém dopravním prostředku:

vlak Exeter na Leeds

Existuje přímý vlak na Exeter-Leeds road?

Ano, je možné odejít Exeter na Leeds vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Jízdní řád se může v průběhu týdne lišit a přímé vlaky mohou jezdit pouze v určité dny. Chcete-li najít nejlevnější Exeter-Leeds vlaková jízdenka, doporučujeme vám zahájit vyhledávání na Vivanoda s daty vaší cesty.

Meziměstský vlak Exeter Leeds

Meziměstské vlaky sloužily hlavním městům na trase mezi Exeter a Leeds s kratší dobou trvání ve srovnání s regionálními vlaky.

Exeter Leeds vlakové společnosti

Pro tuto cestu existuje pouze jedna železniční společnost: CrossCountry.
CrossCountry Exeter Leeds

Odjezd vlakových stanic v roce 2007 Exeter

 • Exeter St Davids
 • Exeter St Thomas

Příjezd vlakových stanic v Leeds

 • Leeds

Levné lety z Exeter na Leeds

Zde je několik tipů, které vám mohou pomoci získat nejlepší nabídky, z nichž můžete létat Exeter na Leeds:

 • Důrazně doporučujeme rezervovat si Exeter Leeds let několik týdnů (nebo dokonce měsíců) předem. Až na několik výjimek se ceny zvyšují, když se přibližujete k datu odjezdu, abyste ušetřili místa pro firemní zákazníky, kteří si rezervují pozdě a chtějí platit více.
 • Raději létáte do Leeds v pracovní den (pondělí až čtvrtek) a být flexibilní. Jízdné se liší, ať už je let naplánován brzy ráno nebo pozdě večer. Proto se doporučuje mít důležitý stupeň flexibility.

Které letecké společnosti provozují Exeter na Leeds lety?

FlyBE je jedinou leteckou společností létající s přímým odkazem na Leeds z letiště Exeter,
FlyBE Exeter Leeds

Odletové letiště v Exeter

 • EXT Exeter

Příletové letiště v Leeds

 • LBA Leeds-Bradford

Exeter na Leeds autobus

Existuje přímé spojení meziměstským trenérem Exeter a Leeds,

Možná se divíte, zda stojí za to cestovat autobusem mezi Exeter a Leeds a jaké mohou být výhody tohoto druhu dopravy. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Leeds,

 • Nepřekonatelné ceny! NaExeter Leeds trasy nabízejí autobusové společnosti jízdné, které jsou často mnohem nižší než vlaky nebo spolujízda.
 • Při cestování nočním autobusem Exeter Leeds, ušetříte hotelovou noc v Leedsa dorazit do cíle brzy ráno. Ideální pro objevováníLeeds,
 • Ve většině trenérů je cestujícím k dispozici připojení Wi-Fi, což je pro a 369 km výlet.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Exeter a Leeds?

Trasa autobusu Exeter Leeds je provozována beze změn autobusovými společnostmi National Express a MegaBus.

National Express Exeter LeedsMegaBus Exeter Leeds

Autobusové zastávky v Exeter

V závislosti na společnosti se požaduje, aby byla přítomna na autobusové zastávce v Exeter 15 až 30 minut před vyznačeným časem odjezdu. Název cíle “Leeds'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Před nástupem na palubu ukažte jízdenku řidiči, odložte zavazadla do nákladového prostoru a posaďte se na své sedadlo.

 • Exeter

Autobusové zastávky při příjezdu v Leeds

Až dorazíte Leeds, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Leeds

Carpool od Exeter na Leeds

Ridesharing je nový způsob cestování, který umožňuje lidem sdílet Exeter-Leeds cesty autem s ostatními. Místo toho, aby řídil auto sám Exeter na Leeds, umožňuje řidičům sdílet cestovní náklady s ostatními cestujícími.

Důležitým rozdílem mezi carsharingem a ostatními druhy dopravy je to, že nemá naplánovaný jízdní řád. Takže určitě máte lepší šanci získat Exeter-Leeds projížďky hledáním tři dny předem než jeden měsíc. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Leeds,

Které dopravní společnosti mají jít Exeter na Leeds?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů National Express zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží Exeter na Exeter a to Leeds (Anglie Spojené Království)
MegaBus je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Exeter (autobusová zastávka Exeter na 0.7 km od centra) a města Leeds tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Leeds Nachází se asi 5992 km od centra.
Železniční společnosti
First TransPennine Express nabízí linku Manchester-Leeds vlak z vlakového nádraží Manchester Piccadilly (0.5 km z centra města) a slouží vlakové stanici Leeds při příjezdu (1.4 km z centra)
CrossCountry provozuje linku z Exeter na Leeds odjíždějící vlakem Exeter St Davids se dostanete na vlakové nádraží Leeds (Anglie Spojené Království)
East Coast spojuje kolejnice Wakefield-Leeds vlak z vlakového nádraží Wakefield Westgate (0.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Leeds při příjezdu (1.4 km z centra)
East Midlands Trains nabízí linku z Wakefield na Leeds odjíždějící vlakem Wakefield Westgate se dostanete na vlakové nádraží Leeds (Anglie Spojené Království)
First Great Western provozuje linku Exeter-Bristol vlak z vlakového nádraží Exeter St Thomas (0.6 km z centra města) a slouží vlakové stanici Bristol Temple Meads při příjezdu (1 km z centra)
Northern Rail spojuje kolejnice z Wakefield na Leeds odjíždějící vlakem Wakefield Westgate se dostanete na vlakové nádraží Leeds (Anglie Spojené Království)
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Exeter-Leeds (370 km)
Letecké společnosti
Eastern Airways udělá let z letiště Bristol BRS se nachází v 12 km centru města Bristol na Leeds (příjezd na letiště Leeds-Bradford LBA)
FlyBE zajišťuje rotaci z letiště Exeter Nachází se na severovýchodě města Exeter, Spojené Království) Leeds (sloužící letišti Leeds-Bradford LBA)
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)