Cestujte z Exeter na Nottingham

Uspořádejte si výlet Exeter na Nottingham v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Exeter na Nottingham v vlak, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Exeter
Nottingham
/
  • Získejte sazby
2
Exeter
Birmingham
Nottingham
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Exeter Nottingham

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost297 km
Přímá linkaNe

Jak jít od Exeter na Nottingham?

Nabízíme 2 tras vlak, autobus, carpooling připravit si cestu Exeter Nottingham, Prezentované cesty jsou klasifikovány podle výkonnostního indexu (měřeno podle počtu změn, předpokládané doby trvání, vzdálenosti od letiště do centra města, které slouží ...). Budete moci:
  • Seřadit výsledky podle způsobu dopravy (vlak, autobus, carpooling).
  • Získejte ceny, časy a trvání cesty Exeter Nottinghamkliknutím na tlačítko Zobrazit ceny a určením termínů cesty a počtu cestujících. Pozor: snažíme se sbírat maximálně sazby z různých partnerských cestovních stránek, abychom Vás mohli v nejlepším případě informovat, ale to není vždy možné.
  • Vyhledejte města Exeter a Nottingham na mapě i na trase Exeter Nottingham a různé body korespondence (Stanice Nottingham, Autobusové nádraží Nottingham, Stanice Exeter St Davids, Autobusové nádraží Exeter) kliknutím na tlačítko Podrobnosti a mapa.
  • Najděte si hotel v Nottingham

Všechny druhy dopravy Exeter Nottingham

Na výlet Exeter (Anglie, Spojené Království) na Nottingham (Anglie, Spojené Království) ve vzdálenosti 297 km si můžete vypůjčit 3 způsobů dopravy, případně kombinování carpooling, autobus a/nebo vlaka podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Exeter-Nottingham bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Exeter-Birmingham a Birmingham-Nottingham,
Nalodíte se na autobus MegaBus nebo National Express Exeter, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Birmingham (0.8 km z Birmingham, Spojené Království). Jděte prosím na autobusové nádraží Exeter (na 0.7 km od Exeter) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Birmingham,Ja%(dist_unit)sile dorazil Birmingham, vezměte další autobus National Express, který vás zavede na autobusové nádraží Nottingham (Anglie Spojené Království).
Není možné jít přímo z Exeter na Nottingham vlakem bez změny, ale vlaky jezdí po tratích Exeter-Birmingham a Birmingham-Nottingham umožňuje celou cestu pouze vlakem.
Vlaky CrossCountry to Birmingham opustit vlakové nádraží Exeter St Davids na Exeter, Příjezd naBirmingham bude na stanici Birmingham New Street Nachází se cca 0.7 km min.K tomu je nutná korespondence nebo změna Birmingham kde vlak provozovaný společností CrossCountry odejde Nottingham,
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Birmingham-Nottingham může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do vlak pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)