Praha
Přímá cesta autobus, spolujízda, vlak do Linec
Linec
Viz ceny

Jak se dostat z Praha do Linec?

Plánujete cestu z Linec do Praha a hledáte nejlepší možnosti dopravy pro vaši cestu? Víme, že je často obtížné vybrat nejlepší způsob dopravy z Praha do Linec, ať už z cenových, časových nebo pohodlných důvodů. Vivanoda vám pomůže najít všechna dopravní řešení pro cestu mezi Praha a Linec, ať už letadlem, vlakem, autobusem nebo autem.

Díky podrobným informacím o jednotlivých druzích dopravy a dopravních společnostech (ÖBB, FlixBus, WestBus, Hellö nebo Blablacar) můžete snadno porovnat ceny jízdného, jízdní řády a dobu jízdy, abyste si vybrali možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Ať už cestujete levně, nebo hledáte rychlý a pohodlný způsob cestování mezi Praha a Linec, máme pro vás všechny informace, které potřebujete k naplánování nezapomenutelné cesty Praha Linec.

Pro cestu z Praha do Linec máte několik možností dopravy

Autobusové jízdenky Praha Linec

Autobusy jsou často nejekonomičtější volbou pro cestu z Praha do Linec a nabízejí možnost cestování přímo nebo s mezizastávkami.

Vlakové jízdenky Praha Linec

Pokud rádi cestujete ekologičtějším a úspornějším způsobem, vlak Praha Linec je ideální a splní vaše očekávání.

Spolujízda Praha Linec

Spolujízda mezi Praha a Linec je ideální, pokud chcete cestovat do Linec v dobré společnosti a snížit náklady na dopravu. Může však být omezená flexibilita, pokud jde o jízdní řády a místa nástupu v Praha nebo Linec.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoli z nich, náš srovnávač cen vám pomůže najít nejvhodnější variantu dopravy z Praha do Linec, která odpovídá vašim potřebám a rozpočtu.

Cestovní informace pro Praha Linec

Město odjezdu
Praha
Česká Republika
Cílové město
Linec
Rakousko
Horní Rakousy
Vzdálenost
198 km
Přímé spojení
Ano, přímé spojení autobus, spolujízda a vlak
Vyhledávání jízdenek Praha Linec
Hledání ubytování v Linec
Naplánujte si cestu z Praha do Linec jednoduše s Vivanoda

Naplánujte si cestu z Praha do Linec jednoduše s Vivanoda

S Vivanoda můžete snadno porovnat všechny dostupné způsoby dopravy, jako jsou lety, vlaky, autobusy a spolujízdy, podle svých preferencí a rozpočtu. Výsledky můžete také filtrovat podle ceny, doby jízdy, jízdního řádu a možností pohodlí. Díky snadnému použití a přehlednosti vám Vivanoda umožní najít letenky mezi Praha a Linec, které nejlépe vyhovují vašim potřebám, na několik kliknutí. Vivanoda také zobrazuje všechny speciální nabídky a akce různých leteckých společností, jako jsou ÖBB, FlixBus, WestBus, Hellö nebo Blablacar, které vám pomohou ušetřit na letenkách. Proto neváhejte a využijte Vivanodu nyní k přípravě své cesty mezi Praha a Linec s klidným svědomím!

Srovnání druhů dopravy mezi Praha a Linec

Výhody a nevýhody spolujízdy z Praha do Linec?
Přátelskost Spolujízda mezi Praha a Linec je často příjemnější a přátelštější než jiné způsoby dopravy, zejména pokud cestu sdílíte s příjemnými lidmi.
Flexibilní Spolujízda z Praha do Linec je často flexibilnější než jiné druhy dopravy.
Úsporné Spolujízda z Praha do Linec je často nejekonomičtějším způsobem cestování.
Spolehlivost Při cestě do Praha Linec byste se měli spolehnout na dochvilnost a spolehlivost řidiče. Ne vždy totiž jezdí včas.
Pocit nejistoty Může se stát, že se v autě s řidičem nebudete cítit bezpečně kvůli jeho přístupu nebo stylu jízdy.
Dostupnost Najít dostupnost pro spolujízdu z Praha do Linec může být složité, zejména pokud plánujete dopředu. Většina spolujízd je k dispozici pouze několik dní nebo týdnů před odjezdem.
Výhody a nevýhody cestování vlakem z Praha do Linec?
Dostupnost Vlaková nádraží v Praha nebo Linec se nacházejí v centru města, takže je snadné použít k cestě do centra města jiné dopravní prostředky.
Rychlost Vlaky z Praha do Linec jsou často mnohem rychlejší než autobusy nebo auta.
Krajina Vlaky mezi Praha a Linec často nabízejí během cesty úchvatné scenérie.
Flexibilita Časy vlaků Praha Linec mohou být omezené a v případě potřeby může být obtížnější přestupovat.
Náklady Jízdenky na vlak Praha-Linec mohou být dražší než jízdenky na autobus nebo auto, zejména u vysokorychlostních vlaků.
Výhody a nevýhody cestování autobusem z Praha do Linec?
Palubní služby Moderní autobusy mezi Praha a Linec jsou obvykle vybaveny pohodlnými sedadly, klimatizací, bezplatným Wi-Fi, elektrickými přípojkami a toaletami.
Flexibilita Autobusové společnosti nabízejí různé varianty jízdních řádů pro cesty mezi Praha a Linec, což může být výhodné, pokud máte určitá časová omezení.
Ceny Autobusové jízdenky z Praha do Linec jsou často mnohem levnější než vlakové nebo letadlové jízdenky do Linec (a někdy levnější než spolujízda), což z nich činí cenově dostupnou variantu pro cestovatele, kteří mají nízký rozpočet.
Doba jízdy Autobusy z Praha do Linec překonávají vzdálenost 198 km obvykle mnohem pomaleji než vlaky do Linec.
Komfort Autobusy mezi Praha a Linec mohou být méně pohodlné než vlaky, a to kvůli menšímu prostoru pro nohy a kvalitě odpružení.

Odkud začít v Praha? Kam přijedu v Linec?

Odjezdová autobusová nádraží v Praha

UAN Florenc Praha (Prague)
Mapa
Prague Main Railway Station
Mapa
Prague (Bus Terminal Roztyly)
Mapa

Odjezdová nádraží v Praha

Prague hlavní nádraží
Mapa
Praha-Vrsovice
Mapa

Linec příjezdová autobusová nádraží

Linz Hauptbahnhof
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa
Linz Industriezeile
Mapa

Příjezdová nádraží v Linec

Linz
Mapa
Linz/Donau Franckstraße
Mapa
Vyhledávání jízdenek Praha Linec
Hledání ubytování v Linec

3 tipy pro levnější cestování mezi Praha a Linec

Rozhodli jste se cestovat z Praha do Linec a hledáte způsoby, jak ušetřit za jízdenku? Zde jsou 3 praktické tipy, jak na cestě ušetřit. Ať už se rozhodnete cestovat autobus, vlak nebo spolujízda, tyto tipy vám pomohou najít nejvýhodnější ceny pro vaši cestu z Praha do Linec.

  • 1. Porovnání cen
    Využití Vivanody je skvělý způsob, jak najít nejlepší ceny pro cestu z Praha do Linec. Umožňuje vám porovnat ceny jízdného od různých dopravců v rámci jednoho vyhledávání a najít nejlepší cenu pro váš pobyt v Linec.
  • 2. Buďte flexibilní, co se týče termínů
    Jízdenky Praha-Linec jsou často levnější během týdne než o víkendu. Pokud si můžete dovolit cestovat do Linec spíše v týdnu než o víkendu, můžete na jízdence Praha-Linec ušetřit. Kromě toho vám flexibilita v termínech může pomoci najít nejlepší ceny letenek do Linec.
  • 3. Cestujte nalehko
    Pokud cestujete mezi Praha a Linec se společností, která si účtuje příplatek za odbavené zavazadlo, což je častý případ, může být rozumné omezit zavazadla na minimum, abyste ušetřili. Snažte se sbalit si jen to nejnutnější a před odletem do Linec si nezapomeňte ověřit pravidla pro zavazadla dané letecké společnosti.

Autobus Praha Linec

Doba trvání cesty autobusem mezi Praha a Linec se obvykle liší v závislosti na dopravních podmínkách a případných zastávkách po cestě. Vivanoda vám umožní vidět v reálném čase všechny autobusy jedoucí do Linec pro váš termín cesty.

Většina autobusů mezi Praha a Linec je nová a obvykle má na palubě elektrické zásuvky pro nabíjení zařízení, ale v závislosti na dopravci se to může lišit.

Průměrná cena autobusové jízdenky na trase Praha - Linec se liší v závislosti na dopravci a době rezervace. V některých frekventovaných termínech se ceny mohou zdvojnásobit! Porovnejte všechny ceny autobusů z Praha do Linec na Vivanoda.

Četnost odjezdů do Praha z Linec se liší v závislosti na dopravci, časovém období a dni v týdnu. Chcete-li získat kompletní přehled všech odjezdů autobusů do Linec, zadejte prosím datum odjezdu a vyhledávejte na Vivanoda.

Většina dopravců umožňuje rezervaci míst v autobuse Praha-Linec online. Tato služba je často zpoplatněna.

Podmínky vrácení peněz za autobusové jízdenky Praha-Linec se liší v závislosti na autobusové společnosti a třídě rezervace. Obecně platí, že na velmi levné jízdenky a speciální nabídky se v případě zrušení jízdenky náhrada nevztahuje, ale některé společnosti nabízejí možnost částečné náhrady nebo odkladu. Před zakoupením jízdenky do Linec je důležité si pečlivě přečíst smluvní podmínky.

Autobusové společnosti Praha Linec

FlixBus
FlixBus
WestBus
WestBus
Hellö
Hellö
LEO Express
LEO Express
Vyhledávání autobusových jízdenek Praha Linec

Vlaky Praha Linec

Průměrná doba jízdy vlakem z Praha do Linec závisí na typu vlaku, kterým jedete. Regionální nebo meziměstské vlaky do Linec jsou pomalejší než vysokorychlostní vlaky. Porovnejte délku všech cest pomocí vyhledávání cen na Vivanoda.

Doporučujeme rezervovat si jízdenku na vlak z Praha do Linec alespoň několik týdnů předem, abyste získali nejlepší cenu.

V závislosti na denní době, kdy cestujete vlakem z Praha do Linec, může být rozdíl v ceně. Jízdenky zakoupené mimo špičku jsou levnější než jízdenky zakoupené ve špičce. Abyste získali podrobný přehled o všech cenách, srovnává Vivanoda všechny druhy dopravy mezi Praha a Linec.

Pro děti, studenty a seniory cestující vlakem z Praha do Linec existují slevy, které se liší v závislosti na typu jízdenky a věku osoby. Když zadáte svůj věk do vyhledávače Vivanoda, zobrazené ceny zohlední případné slevy související s věkem.

Cestující si samozřejmě mohou vzít do vlaku z Praha do Linec zavazadla. Hmotnostní limit není stanoven, ale některé vlakové společnosti omezují množství zavazadel, která si můžete vzít s sebou, a požadují za ně příplatek. Na druhou stranu by velikost zavazadla měla být přiměřená, protože prostor uvnitř vlaku je často omezený.

Ve vlacích mezi Praha a Linec je k dispozici palubní stravování včetně občerstvení, nápojů a teplých jídel, a to buď v barových vozech, nebo prostřednictvím mobilní služby.

Vlakové společnosti z Praha do Linec

ÖBB
ÖBB
Vyhledávání vlakových jízdenek Praha Linec

Spolujízda Praha Linec

Doba trvání společné jízdy mezi Praha a Linec závisí také na dopravních podmínkách a trase, kterou řidič zvolí. Spuštěním vyhledávání cen na Vivanoda nyní získáte odhadovanou dobu pro každou dostupnou nabídku spolujízdy.

Průměrné náklady na spolujízdu z Praha do Linec závisí na řadě faktorů, včetně ročního období, poptávky a nabídky a použité platformy pro spolujízdu. Chcete-li získat velmi přesný odhad ceny a dostupnosti spolujízdy z Praha do Linec, spusťte vyhledávání na Vivanoda zadáním data vaší cesty.

Na Vivanoda, naší platformě pro porovnání způsobů dopravy mezi Praha a Linec, budete mít přístup ke všem dostupným nabídkám spolujízdy s cenou, odhadovanou dobou trvání a místem vyzvednutí.

Řidiči spolujízdy mají často omezení pro velká zavazadla kvůli omezenému prostoru ve vozidle. Doporučujeme proto, abyste před cestou do Praha Linec kontaktovali řidiče a tyto záležitosti s ním projednali.

Časy odjezdů a příjezdů pro spolujízdu z Praha do Linec se liší v závislosti na řidiči a zvolené trase. Vivanoda vám nabízí možnosti vyhledávání, abyste zúžili nejvhodnější časy.

Řidiče spolujízdy Praha Linec můžete kontaktovat před cestou prostřednictvím platformy pro spolujízdu, kde jste si jízdu rezervovali. Doporučujeme, abyste s řidičem před jízdou projednali podrobnosti o cestě, jako je místo vyzvednutí a jízdní řád.

Platforma pro spolujízdu Praha Linec

Blablacar
Blablacar
Hledání spolujízdy Praha Linec

Vyhledávací filtry

Způsob dopravy
Čas odjezdu
Čas příjezdu