Cestujte z Praha na Linz

Uspořádejte si výlet Praha na Linz v vlak, autobus, carpooling

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

1 možné možnosti jít od Praha na Linz v vlak, auto, autobus

 • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
Praha
Linz
/
/
 • Získejte sazby

Cestovat Praha Linz

Způsoby dopravycarpooling, autobus, vlak
vzdálenost198 km
Přímá linkaAno

Jak je možné jít Praha na Linz ?

Stejně jako mnoho cestujících hledáte nejlevnější dopravní nabídky, ze kterých můžete cestovat Praha na Linz? Obecně můžete procházet několik webových stránek a trávit hodiny, aniž byste si byli jisti, že byla zvážena všechna dopravní řešení.

Budete mít možnost jednorázově vyhledat Vivanoda, váš multimodální plánovač cest v Evropě, všechny ceny za vlaky, spolujízda a autobusy cestovat do Linz z Praha Vyplňte datum cesty do Linz a Vivanoda zobrazí všechny nabídky dopravy. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Budete používat hlavně vlaky, spolujízda a autobusy Blablacar, ÖBB, LEO Express, Hellö, WestBus nebo FlixBus dosáhnout Linz,

Které dopravní společnosti mají jít Praha na Linz?

Autobusové společnosti
Provozovatel autobusů WestBus zajišťuje autobusovou dopravu od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Linz Hauptbahnhof (Horní Rakousy Rakousko)
Hellö je operátor, který vám umožní cestovat po lince mezi městem Praha (autobusová zastávka UAN Florenc Praha (Prague) na 1.5 km od centra) a města Linz tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Linz Hauptbahnhof Nachází se asi 1.8 km od centra.
FlixBus Bus Company rotuje od autobusového nádraží UAN Florenc Praha (Prague) na Praha a to Linz Hbf (Horní Rakousy Rakousko)
Síť LEO Express zahrnuje sběrnicovou linku mezi městem Praha (autobusová zastávka Prague Main Railway Station na 1.2 km od centra) a města Linz tam, kde vás autobus zastaví na autobusovém nádraží Linz Industriezeile Nachází se asi 2.4 km od centra.
Carpooling
V závislosti na požadovaném termínu může společnost Blablacar nabídnout nabídky na provedení a carpooling Praha-Linz (199 km)
Železniční společnosti
ÖBB nabízí linku Praha-Linz Regional-Express (REX) vlak z vlakového nádraží Prague hlavní nádraží (1.8 km z centra města) a slouží vlakové stanici Linz při příjezdu (0.1 km z centra)

Všechny druhy dopravy Praha Linz

Pokud jste již vybrali způsob dopravy, se kterým chcete cestovat, přejděte přímo do vyhrazené sekce:

Praha na Linz autobus

Hledáte autobus z Praha na Linz? Na této trase je skutečně přímá autobusová linka.

Autobusem z Praha na Linz vám nemusí být tak zřejmé. Zde je několik důvodů, které vás mohou povzbudit, abyste se autobusem vydali Linz,

 • Praha Linz jízdenky se prodávají za bezkonkurenční ceny, je nepravděpodobné, že najdete lepší nabídky u ostatních druhů dopravy: železniční nebo spolujízdná nabídka.
 • Téměř všechny autobusy jsou vybaveny WiFi připojením, které je velmi vítané pro cestování 198 km cesty.
 • Trenéři provozující Praha Linz linka je většinou vybavena klimatizačním systémem, který vám umožní cestovat v dobrých podmínkách v horkých obdobích.

Které společnosti zajišťující koučování cestují mezi Praha a Linz?

WestBus, Hellö, FlixBus a LEO Express jsou autobusové společnosti provozující autobusovou linku Praha Linz s přímou službou.

WestBus Praha LinzHellö Praha LinzFlixBus Praha LinzLEO Express Praha Linz

Autobusové zastávky v Praha

Nezapomeňte dorazit na autobusové nádraží Praha nejméně 15 minut nebo dokonce 30 minut před zveřejněným časem odletu. Název cíle “Linz'je vždy uvedeno na přední straně autobusu. Nakonec předložte svou vstupenku personálu TRENITALIE, který vám umožní dát kufry do kufru a pak nastoupit na palubu.

 • UAN Florenc Praha (Prague)
 • Prague Main Railway Station

Příjezd autobusových nádraží v Linz

Až dorazíte Linz, nezapomeňte na nic na svém sedadle ani v nákladovém prostoru.

 • Linz Hauptbahnhof
 • Linz Hbf
 • Linz Industriezeile

vlak Praha na Linz

Existuje přímý vlak určený pro Linz z Praha?

Ano, je možné odejít Praha na Linz vlakem bez provedení jakýchkoli změn. Buďte opatrní, protože to může záviset na datu vaší cesty Linz a může být méně přímých vlaků z Praha v určitých dnech. Chcete-li zkontrolovat ceny a dostupnost, spusťte hledání a Praha-Linz vlaková jízdenka na Vivanodě.

Regionální vlak Praha Linz

Železniční stanice z Praha

 • Prague hlavní nádraží

Příjezd vlakových stanic v Linz

 • Linz

Praha Linz vlakové společnosti

Železniční společnost, která provozuje tuto cestu, je ÖBB.
ÖBB Praha Linz

Carpool od Praha na Linz

Spolujízda je nedávný způsob cestování sdílením vaší cesty Praha-Linz s ostatními cestujícími hledajícími stejnou trasu. To má velmi pozitivní dopad na životní prostředí, protože optimalizuje kapacitu automobilu a také umožňuje šetřit peníze.

Na rozdíl od jiných dopravních prostředků carsharing neposkytuje cestujícím definovaný plán. Takže máte více šancí najít Praha-Linz jezdí pět dní před datem cesty než tři měsíce. Toto je spíš řešení na poslední chvíli Linz,

 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)