Cestujte z Praha na Pula

Uspořádejte si výlet Praha na Pula v autobus, trajekt, carpooling, letadlo

Odlet
(Návrat)
1
Vyhledávání  
Reklama

2 možností jít od Praha na Pula v letadlo, trajekt, auto, autobus

  • Vyberte požadovanou trasu
  • Zadejte svá data cesty a najděte si ty nejlepší nabídky.
1
Praha
Pula
  • Získejte sazby
2
Praha
Benátky
Pula
/
/
/
/
  • Získejte sazby

Cestovat Praha Pula

Způsoby dopravyletadlo, carpooling, trajekt, autobus
vzdálenost582 km
Přímá linkaAno

Jak cestovat z Praha na Pula ?

Vybrali jste si Pula jako cíl pro vaši příští dovolenou nebo víkend, ale nevíte, jak se tam dostat Praha a jak najít to nejlepší Praha na Pula přepravní nabídky? Procházení několika webových stránek za účelem získání jednoduchých informací a rezervace vaší cesty je vždy velmi únavné.

Díky vašemu multimodálnímu vyhledávači Vivanoda najdete na stejném webu všechny tarify autobusy, spolujízda, trajekt a lety dostat se Pula, Stačí zadat datum odjezdu Pula pak ať vás Vivanoda hledá. Chcete-li vyhledávání upřesnit podle svých preferencí, použijte dostupné filtry a možnosti řazení.

Budete používat hlavně trajekt, spolujízda, lety a autobusy FlixBus, Blablacar, Hellö, Czech Airlines, Commodore Cruises , Atlas Kompas, Venezia Lines nebo Volotea dosáhnout Pula,

Všechny druhy dopravy Praha Pula

Na výlet Praha (Česká Republika) na Pula (Istrie, Chorvatsko) ve vzdálenosti 582 km si můžete vypůjčit 4 způsobů dopravy, případně kombinování letadlo, carpooling, trajekt a/nebo autobusa podle kterého bude délka cesty výrazně odlišná,
Přímý let Praha > Pula bude nejrychlejší cesta k cíli.
Výjezd Praha a dorazí dostatečně brzy (minimálně 2 hodiny před časem odjezdu) na letišti Prague Ruzyne PRG 12 km, pro odbavení zavazadel na let Pula (letiště Pula, Kód IATA: PUY) provozovaný společností Smart Wings.
Žádná autobusová společnost vám nedovolí provádět Praha-Pula bez výměny autobusů budete muset jet autobusem Praha-Benátky a Benátky-Pula,
Nalodíte se na autobus Hellö Praha, Autobus vás vyrazí na autobusové nádraží Venezia Tronchetto Stazione (2.7 km z Benátky, Itálie). Jděte prosím na autobusové nádraží UAN Florenc Praha (Prague) (na 1.5 km od Praha) nejpozději 15 minut před časem odjezdu Benátky,Ja%(dist_unit)sile dorazil Benátky, vezměte další autobus FlixBus, který vás zavede na autobusové nádraží Pula (Istrie Chorvatsko).
Neexistuje žádný přímý přechod Praha Pulabudete muset použít jiné prostředky (autobus) kombinovat s trajektem, aby bylo možné dokončit plavbu po moři Benátky-Pula,
Pustíte se do přístavu Venezia Tronchetto na 2.7 km z Benátkyna palubě lodi Commodore Cruises , Venezia Lines nebo Atlas Kompas. Loď bude kotvit v přístavuPula na 0.7 km od Pula, Doporučujeme vám jít do přístavuBenátky pro stravování jeden až dvě hodiny před časem uvedeným na vaší rezervaci.
Blablacar je hlavní platformou spolujízdy v Evropě, kde jezdí řidiči Benátky-Pula může vás vzít jako cestujícího a budete kombinovat s cestou do letadlo pokrýt celou cestu.
 
France
United Kingdom
Portugal
Italia
España
Deutschland
Ελλάδα
Nederland
Danmark
Sverige
Norge
Suomi
Česká republika
Polska
Magyarország
Hrvatska
România
International (en)